Ogznet.com

icon Oyun

Oyunlar ve oyun dünyasındaki gelişmeler ve haberler, incelemeler, videolar ve oyun indirme linkleri bu kategoride.

Mobil için En İyi Ücretsiz Solitaire Oyunları

Klasik Solitaire oyunu, zaman geçirmek için harika bir oyundur. Öyleyse neden dinlenmek için birkaç dakikanız varsa, akıllı telefonunuzda Solitaire oynamayasınız. Bu makalede, telefonunuz için en iyi ücretsiz Solitaire oyunlarını listeledik...

Minecraft Mod Nasıl Oluşturulur

Minecraft oynamaktan sıkılırsanız ne olur? Modlama buna cevaptır! Çerezlerden roketlere, modlar Minecraft oyunundaki her şeyi ama her şeyi değiştirir. Bu durumda kendi modunuzu oluşturmak eğlenceli olmaz mıydı? Bu basit adımları izleyerek, kendi özel..

Tablet Adam Oyun Severlerin Bir Numaralı Tercihi

2006 yılında piyasaya sürülmüş olan Roblox Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlara indirilerek oynanabilen bir oyundur. Oyuncuların oyuncular için oluşturduğu bir site olarak da tanımlanabilen platformun ana işlevlerinden biri oyuncuları sos..

Bilgisayarda Oynanabilecek En İyi Strateji Oyunları

Oyun için en iyi seçenek olmaya devam eden bilgisayarlar hemen hemen her tür video oyununa da ev sahipliği yapıyor. Bu oyunlar içinde strateji oyunları her zaman en popüler seçeneklerdir. İşte bilgisayarda oynamak için en iyi strateji oyunları...

Para Kazandıran Oyunlar

​​​​​​​Hem eğlenip hem para kazanabilseydik çok güzel olmaz mıydı? Elbette olurdu ama nasıl? Para kazandıran oyunlar ile bu mümkün. Oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için yazımda bu konuyu ele aldım.

Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir?

Oyun videoları çekip daha sonra bunları YouTube gibi platformlarda veya sosyal medya profilinizde yayınlamak istiyorsanız, bu en iyi oyun video kayıt programlarını kullanabilirsiniz.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!