Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir?

Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir?

Parlak oyun maceralarınızı dünyaya sergilemek için hevesli bir oyuncu musunuz? Popüler oyunların ipuçlarını öğrenmek isteyen her yeni oyuncu için sık sık danışılan kişi misiniz? O zaman neden oyununu kaydetmiyorsun ve dünyaya göstermiyorsun? YouTube’da veya sosyal medya profilinizde yükleyebilirsiniz. Ama bunu nasıl yapmalı?

İyi, tanınmış yazılım geliştiricisi Movavi, oyun içi deneyimlerinizi kolayca yakalayabilen üstün ekran kaydetme yazılımı ile geldi. “Movavi Gecata” olarak adlandırılan son teknoloji programı, oyun içi zaferleri ve zorlukları kolayca kaydetmenize ve göstermenize yardımcı olacak, hafif bir kullanıcı dostu oyun kaydedicisidir. Movavi Gecata programını bu adresten indirebilirsiniz.

Tek tıklamayla oyun videosu kayedetme

Movavi programının en iyi parçalarından biri kolay arayüz. Sadece bir tıklamayla oyunu kaydetmenizi sağlar!

Ekrandaki kaydı 60 fps'de başlatmak için klavyenizdeki F10'u tıklamanız yeterli olacaktır.
Bu kadar kolay! Kayıt bittikten sonra, kaydedilen video online olarak kolayca yükleyebileceğiniz MP4 formatında görüntülenebilir.

2 yönlü ses yakalama

Bu, Gecata yazılımının üst düzey popülaritesinin arkasındaki temel nedenlerden biridir. Evet, yazılım, her iki şekilde de oyunda ses kaydetmenizi sağlar. Bir yandan oyun içi müzik, ses efektleri ve diyaloğu yakalayabileceksiniz. Diğer taraftan, mikrofon çıktısını kaydetmek için Gecata programını kullanabilirsiniz. Diyelim ki, acemi oyuncular için bir eğitici oluşturmak için oyunu kaydediyorsunuz. Bu durumda sesinizi ekleyebilirsiniz. Yeni oyunculara önemli ipuçları ve öneriler sunmak için ses kaydı yapabilirsiniz.

Daha sonra kolay düzenleme için ses kayıtlarını ayrı ses dosyalarına kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, video dosyasını kurcalamadan ses parçasını düzenleyebilirsiniz.

Web kamerasından video çeker

Movavi programının sadece ekranı kaydetmediğini biliyor musunuz? Web kamerası çekimlerini de kaydedebilir. Daha gerçekçi bir yakalama oluşturmak için kayıtta ortam ambiyansı hakkında bir ipucu sunmak harika olmaz mı? İzleyiciler farklı ifadelerinizi oyunun çeşitli aşamalarında görebilecekler. Tamamen sürükleyici bir his yaratacaktır.

YouTube'a yükler
Oyun zaferlerinizi dünyayla kutlamak ister misiniz? Bu durumda, kaydın YouTube’a yüklenmesi en iyisidir. Daha önce de belirtildiği gibi, kayıt bittikten sonra, yakalanan videoyu Gecata ile kolayca YouTube'a yükleyebilirsiniz. Gecata yazılımının yakalama formatı, önde gelen video paylaşım sitesi için optimize edilmiştir. Yakalanan videoyu YouTube'da Movavi programıyla yüklemek sadece birkaç dakika sürecek.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile