Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir?

Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir?

/ Okuma süresi: 2 dk, 30 sn / Yorum (0)
A A A

Parlak oyun maceralarınızı dünyaya sergilemek için hevesli bir oyuncu musunuz? Popüler oyunların ipuçlarını öğrenmek isteyen her yeni oyuncu için sık sık danışılan kişi misiniz? O zaman neden oyununu kaydetmiyorsun ve dünyaya göstermiyorsun? YouTube’da veya sosyal medya profilinizde yükleyebilirsiniz. Ama bunu nasıl yapmalı?

İyi, tanınmış yazılım geliştiricisi Movavi, oyun içi deneyimlerinizi kolayca yakalayabilen üstün ekran kaydetme yazılımı ile geldi. “Movavi Gecata” olarak adlandırılan son teknoloji programı, oyun içi zaferleri ve zorlukları kolayca kaydetmenize ve göstermenize yardımcı olacak, hafif bir kullanıcı dostu oyun kaydedicisidir. Movavi Gecata programını bu adresten indirebilirsiniz.

Tek tıklamayla oyun videosu kayedetme

Movavi programının en iyi parçalarından biri kolay arayüz. Sadece bir tıklamayla oyunu kaydetmenizi sağlar!

Ekrandaki kaydı 60 fps'de başlatmak için klavyenizdeki F10'u tıklamanız yeterli olacaktır.
Bu kadar kolay! Kayıt bittikten sonra, kaydedilen video online olarak kolayca yükleyebileceğiniz MP4 formatında görüntülenebilir.

2 yönlü ses yakalama

Bu, Gecata yazılımının üst düzey popülaritesinin arkasındaki temel nedenlerden biridir. Evet, yazılım, her iki şekilde de oyunda ses kaydetmenizi sağlar. Bir yandan oyun içi müzik, ses efektleri ve diyaloğu yakalayabileceksiniz. Diğer taraftan, mikrofon çıktısını kaydetmek için Gecata programını kullanabilirsiniz. Diyelim ki, acemi oyuncular için bir eğitici oluşturmak için oyunu kaydediyorsunuz. Bu durumda sesinizi ekleyebilirsiniz. Yeni oyunculara önemli ipuçları ve öneriler sunmak için ses kaydı yapabilirsiniz.

Daha sonra kolay düzenleme için ses kayıtlarını ayrı ses dosyalarına kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, video dosyasını kurcalamadan ses parçasını düzenleyebilirsiniz.

Web kamerasından video çeker

Movavi programının sadece ekranı kaydetmediğini biliyor musunuz? Web kamerası çekimlerini de kaydedebilir. Daha gerçekçi bir yakalama oluşturmak için kayıtta ortam ambiyansı hakkında bir ipucu sunmak harika olmaz mı? İzleyiciler farklı ifadelerinizi oyunun çeşitli aşamalarında görebilecekler. Tamamen sürükleyici bir his yaratacaktır.

YouTube'a yükler
Oyun zaferlerinizi dünyayla kutlamak ister misiniz? Bu durumda, kaydın YouTube’a yüklenmesi en iyisidir. Daha önce de belirtildiği gibi, kayıt bittikten sonra, yakalanan videoyu Gecata ile kolayca YouTube'a yükleyebilirsiniz. Gecata yazılımının yakalama formatı, önde gelen video paylaşım sitesi için optimize edilmiştir. Yakalanan videoyu YouTube'da Movavi programıyla yüklemek sadece birkaç dakika sürecek.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 432 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun İçi Videolar Nasıl Çekilir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.