Ogznet.com
Ogznet.com

En Eski ve Güvenilir Oyun Server Kurma Sitesi

​​​​​​​Game hosting hizmeti sunan Server Kurma Bilişim Hizmetleri, güçlü network altyapısı ve profesyonel ekibi ile 12 yıldır çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin ilk game hosting firması olan Server Kurma Bilişim Hizmetleri, kurulduğu günden bu yana müşterilerine verdiği her hizmette teknik destekte bulunmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin her zaman yanında olan firma 7/24 bağlanabileceğiniz teknik destek hizmeti de sunmaktadır.

Server Kurma Bilişim Hizmetleri, oyun server kiralama, dedicated server kiralama, VDS sunucu kiralama ve web hosting kiralama hizmetlerini vermektedir. Eğer bu alanlarda hizmet almayı planlıyorsanız, serverkurma.com adresinden firmanın web sitesini detaylı inceleyebilirsiniz.

Server Kurma Bilişim Hizmetleri, alanında tecrübeli ve uzmanlaşmış ekibi ile müşterilerinin satın aldığı tüm hizmetlerden maksimum verim almasını sağlamaktadır. Sunulan hizmetlerin satışını direkt  web siteleri üzerinden yapan firma, 7/24 Canlı Destek Hattını da yine web sitesi üzerinden vermektedir. Teknik olarak sorunsuz çalışan bu hizmet platformu, sorunlarını danışmak isteyen müşterilerin de işini kolaylaştırarak hızlı reaksiyon almalarını sağlıyor.

BTK’ya kayıtlı olan firma ödeme aşamasında da müşterilerinin güvenliğini düşünmektedir. E-ticaret sitemine de kaydı olan Server Kurma Bilişim Hizmetleri ile yapacağınız her alışverişte hesap bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz güvence altına alınmaktadır.

Server Kurma Bilişim Hizmetleri hangi Hizmetleri Sunuyor?

Güvenilir game hosting hizmeti sunan Server Kurma Bilişim Hizmetleri, ekibi ile beraber edindiği tüm tecrübelerini müşterileri ile paylaşmakta ve müşterilerinin her sorununa titizlikle yaklaşmaktadır. Güçlü ekibi ile hizmet veren firmadan oyun server kiralama, dedicated server kiralama, VDS sunucu kiralama ve web hosting kiralama hizmetlerini alabilirsiniz.

Minecraft server kurma ve CSGO Server kurma için alacağınız hizmetleri web sitesi üzerinden belirleyebilirsiniz. Server seçiminizi yaptıktan sonra güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirip işleminizin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Sunduğu tüm hizmetlerde hızlı teslimat gerçekleştirme konusunda hassas davranan firma, en kısa sürede size satın aldığınız hizmeti teslim etmektedir.

CSGO server hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki CSGO bölümüne bakabilirsiniz..

Oyun serverınızın kurulumu hızlı ve pratik bir şekilde tamamlanır ve kurulum sonrasında oyun panelinizi güvenle kullanmaya başlarsınız.

Oyun server kurma hizmet için öncelik oyun serverını seçmelisiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra siparişinizi vererek ödemeyi yaptığınız an teslimat işlemini başlatmış olursunuz. Hızlı teslimat ile elinize ulaşan oyun server hızlı ve pratik bir şekilde kurulur. Kurulum bittiğinde güvenli bir şekilde oyun panelini kullanmaya başlayabilirsiniz. Server Kurma Bilişim Hizmetleri, DDoS Koruması’na sahip olan nadir firmalardan biridir. Yurt içi ya da yurt dışı kaynaklı karşılaşacağınız tüm siber saldırılardan da sizi korumaktadır.

TS3 Satın Al

Orijinal ve son sürüm TeamSpeak 3 serverı da sunan Server Kurma Bilişim Hizmetleri, online oyunlarınızda sizin için her ayrıntıyı kolaylaştırmaktadır. TS3 serverı satın almak için Server Kurma Bilişim Hizmetleri’nin ts3 satın al sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

Minecraft server kurma, CS: GO Server ve TS3 satın al sayfalarından verdiğiniz siparişlerinizin işlemleri en kısa sürede tamamlanıp size teslim edilecektir. Teknik ekip ile de canlı danışma hattı üzerinden görüşüp siparişleriniz ile ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz