Sony, iOS için bir PS4 Remote Play uygulaması çıkardı. Güncel bir PlayStation 4 ve yeni bir iDevice'iniz varsa, artık iPhone veya iPad'inizde PS4 oyunlarını oynayabilirsiniz.
Grand Theft Auto yani bilinen kısa adıyla GTA serileri, tüm oyunlar arasında gelmiş geçmiş en iyi serilerin başında geliyor. GTA`yı kendi içinde ayırırsak Gta San Andreas, Gta Vice City, Gta 5 serinin en çok oynanan oyunları olarak biliniyor.
Gameloft ve Lamborghini, Huracán EVO Spyder’ın Hem 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Hem de Asphalt 9: Legends’ta Tanıtımı İçin Bir Araya Geliyor!
Apex Legends
22 Şu 2019 / Oyun
Battle Royal türünde hazırlanan ve 2019 şubat ayının başında ücretsiz olarak piyasaya çıkan Apex Legends adlı oyun çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirilip oynanmaya başlandı.
En güzel ve en havalı klan isimlerini sizler için araştırdık. Teloji.com'da yer alan en güzel clan isimleri makalesinde paylaşılan isimler çok hoşumuza gitti ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.
Bilgisayar oyunlarına çok para vermek istemeyenlerde misiniz? Ancak çok nadiren iyi bilgisayar oyunları ucuz veya ücretsizdir. Peki ya ücretli bilgisayar oyunlarını ücretsiz ve yasal olarak indirebileceğinizi bilseydiniz!
Mobil oyunlarda dokunmatik kontroller her zaman mükemmel değildir. Belki kötü uygulanmışlardır, ya da cihazınız çoklu dokunmayı desteklemiyordur. Bu konuda endişelenmek yerine neden cihazınıza bir oyun kumandası bağlamayı düşünmüyorsunuz?
Yepyeni bir oyun deneyimi ile etkileyici savaşlara sahne olacak Gölgeler Arenası, kapılarını 16 Ocak’ta açtı! Gölgeler Arenası’nda maceracılar 49 kişiye karşı tek başına mücadele edecekler ve ödülleri toplayacaklar. Bu muhteşem oyunun aksiyon ve eğlence dolu dünyasına girmek isteyen tüm oyuncuların keyif alacağı Gölgeler Arenası’nı kaçırmayın!
Oyunlar 1 de Bilgisayar Oyunları
Oyun sadece diğer insanları yenmek ve daha sonra övünmekten daha fazlasıdır. Bu hobi, oyuncuların deneyimlerini geliştirmek için uygulamaları kullanabilecekleri sosyal, rekabetçi, ticari ve eğlence unsurlarına sahip bir şeye dönüştü. Eğlenceli iletişim platformlarından sahip olunması gereken hizmetlere kadar, oyuncular için uygulamalar her zamankinden daha gerekli. İşte PC oyuncularının ihtiyaç duydukları bazı temel ve ücretsiz uygulamalar.
Archer'ın Gelişmiş Yetenekleri, Maceracıların yetenekleriyle birleşti!
Steam, 2018'in en çok satan 100 oyununun bir listesini yayınladı. En popüler PC oyun platformu, listelenen herhangi bir oyun için kesin satış rakamları yayınlamamasına rağmen, 2018'de hangi PC oyunlarının sektöre hâkim olduğunu görmek güzel.
Binlerce seviye, yenilikçi kontroller ve sevimli karakterlerle yeni bir macera. Lemmings oyunu Android ve iOS platformlarında mobil cihazlarda oynanabilecek.
Black Desert Online Yılbaşı Şenli̇kleri̇ Başlıyor!
Black desert online evreni̇ne yeni̇ katılan archer, yükseli̇şi̇ne başladı!

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.