Bir kuruş ödemeden harika oyunlar oynamak ister misiniz? O zaman iki seçeneğin var. Yasadışı rotayı takip edebilir ve video oyunları için internet korsanlığına başvurabilir veya yasalar dahilinde kalarak ücretsiz oyunlara ulaşabilirsiniz. Bu sitelerde çok iyi ücretsiz oyunlar var. 5-10 yıl öncesindeki bazı premium oyunları artık ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Oyun pazarının Yeni Lideri
Android'de strateji oyunları yıllar içinde daha etkileyici ve karmaşık hale gelmiştir. Eğer düşmanları alt edecek stratejiye sahipsen, dünyanın Fethi, avucunuzun içinde duruyor. Taktik zekanızı test etmek için Play Store'daki en iyi strateji oyunlarını seçtik.
RP Fiyatları ve Bilgisayar Oyunları
Basketbol, ​​dünyanın en popüler sporlarından biridir. Sürekli aksiyona yakın sıradışı oyuncular ve tüm sporlardaki en büyük anlardan bazıları var. Ne yazık ki, böyle yüksek övgü mobil oyunlara aktarılamaz. Mobilde pek çok harika basketbol maçı yok. Ancak, paylaşmak istediğimiz gerçekten iyi birkaç tane bulduk. İşte Android için en iyi basketbol oyunları!
PlayStation, şimdiye kadar piyasaya sürülen en ikonik oyun sistemlerinden biri ve çok sayıda efsanevi oyunla geldi. Bu oyunları bir çocukken oynadıysanız ve tekrar oynamak istiyorsanız, o zaman şu anda Android için en iyi PlayStation emülatör uygulamaları var.
Android kullanıcıları, Google Play Store'dan Star Trek serisine dayanan beş resmi oyunu, üst düzey uzay strateji oyunlarından 8 bitlik piksel başlıklarında indirebilirler. İşte Android için en iyi Star Trek oyunlarına bir göz atın.
Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends’in ilk güncellemesi ile Kulüp Yarış modu, günlük görevler, yeni araçlar ve çok daha fazlası oyuna eklendi! Yazıda, Asphalt 9: Legends’ın ilk güncellemesi ile ilgili haberi okuyabilirsiniz.
Android oyunları giderek daha iyi hale geldi. Daha önce, basit bir bulmaca oyunu vardı ve Facebook bağlantıları ile arkadaşları oyuna davet edip sadece skor tablolarını karşılaştırabiliyorduk. Şu anda gerçek zamanlı ve çok oyunculu oyunu destekleyen bir sürü oyun var. Arkadaşlarınızla oynamak için bir şeyler arıyorsanız, en iyi Android multiplayer oyunları burada!
Android oyunlarının sayısı her ay daha da artıyor, Google Play'e gelen her zaman yeni oyunlar var. Genelde herkesin zevkine uygun bir oyun var burada. Şimdi bu ayın en yeni Android oyunlarına bir göz atalım!
Artık PlayStation Now Oyunlarını PS4, PS2 için İndirebilirsiniz
Sıradan oyuncular artık bilgisayarlardan ve konsollardan, cep telefonlarına geçmiştir. Ve, bir sporseverseniz, en sevdiğiniz sporlarla ilgili oyun oynamayı sevebilirsiniz. Bu yazıda en güzel spor oyunlarından 5 tanesini inceledik.
Beyniniz için bir zihin egzersizi aracı arıyorsanız, o zaman bir doğru yerdesiniz. Ücretsiz yazdırılabilir bulmacalardan şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi video oyunlarından birine kadar, bugün sizin için bu yazıda, tüm tiplerde zihin egzersiz sitelerinin adresleri ve tanıtımları var.
Çeşitli aktiviteler beyninizi eğitebilir, ancak bazen sadece eğlenceli bir şeyler yapmak istersiniz. Mantık bulmacaları, kutunun dışında düşünmenizi sağlayan zorluklar ve beyin egzersiz oyunları zihninizi zinde tutmanızı sağlarken eğlence de sunar. Beyin gücünüze meydan okuyan mobil oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bunu yaparken harika zaman geçirmek istiyorsanız, tüm zamanların en iyi oyunlarını inceleyin.
Parlak oyun maceralarınızı dünyaya sergilemek için hevesli bir oyuncu musunuz? Popüler oyunların ipuçlarını öğrenmek isteyen her yeni oyuncu için sık sık danışılan kişi misiniz? O zaman neden oyununu kaydetmiyorsun ve dünyaya göstermiyorsun? YouTube’da veya sosyal medya profilinizde yükleyebilirsiniz. Ama bunu nasıl yapmalı?
Reklam Ver instagram takipçi satın al