Yepyeni bir oyun deneyimi ile etkileyici savaşlara sahne olacak Gölgeler Arenası, kapılarını 16 Ocak’ta açtı! Gölgeler Arenası’nda maceracılar 49 kişiye karşı tek başına mücadele edecekler ve ödülleri toplayacaklar. Bu muhteşem oyunun aksiyon ve eğlence dolu dünyasına girmek isteyen tüm oyuncuların keyif alacağı Gölgeler Arenası’nı kaçırmayın!
Oyunlar 1 de Bilgisayar Oyunları
Oyun sadece diğer insanları yenmek ve daha sonra övünmekten daha fazlasıdır. Bu hobi, oyuncuların deneyimlerini geliştirmek için uygulamaları kullanabilecekleri sosyal, rekabetçi, ticari ve eğlence unsurlarına sahip bir şeye dönüştü. Eğlenceli iletişim platformlarından sahip olunması gereken hizmetlere kadar, oyuncular için uygulamalar her zamankinden daha gerekli. İşte PC oyuncularının ihtiyaç duydukları bazı temel ve ücretsiz uygulamalar.
Archer'ın Gelişmiş Yetenekleri, Maceracıların yetenekleriyle birleşti!
Steam, 2018'in en çok satan 100 oyununun bir listesini yayınladı. En popüler PC oyun platformu, listelenen herhangi bir oyun için kesin satış rakamları yayınlamamasına rağmen, 2018'de hangi PC oyunlarının sektöre hâkim olduğunu görmek güzel.
Binlerce seviye, yenilikçi kontroller ve sevimli karakterlerle yeni bir macera. Lemmings oyunu Android ve iOS platformlarında mobil cihazlarda oynanabilecek.
Black Desert Online Yılbaşı Şenli̇kleri̇ Başlıyor!
Black desert online evreni̇ne yeni̇ katılan archer, yükseli̇şi̇ne başladı!
Yeni̇ kahraman Archer, maceracıların huzuruna çıktı!
Black desert onlıne evreni yeni kahramanı archer’ı selamlıyor!
Lords Mobile Oyun Müziklerine KlausBadelt İmzası
Black Desert Online Türkiye ve MENA, Birinci Yılını Muhteşem Etkinliklerle Kutlamaya Hazırlanıyor!
1. Yıla Özel %1000 Level EXP Etkinliği ve Sürpriz Hediyeler Black Desert Online'da!
En iyi Android oyunlarını genel olarak biliyorsunuz ve bunları Google Play Store'da bulabilirsiniz. Ancak listelerde kaybolan gizli hazineler ne olacak? Aşağıdaki listede çok çeşitli türlerde premium ve ücretsiz oyunlar bulunmaktadır, bu yüzden oyun zevkiniz nasıl olursa olsun, kurcalanması gereken bir şeyler bulacağınızı umuyoruz.
En iyi 40 ücretsiz iPad oyununu bu makalede: iOS oyuncuları için App Store'dan seçilmiş ücretsiz ve reklamsız oyunlar. Bu listede iPad için 40 birinci sınıf oyun deneyimi var - bunların hiçbiri ücretli değil.
Vuubi Kadın