Sıradan oyuncular artık bilgisayarlardan ve konsollardan, cep telefonlarına geçmiştir. Ve, bir sporseverseniz, en sevdiğiniz sporlarla ilgili oyun oynamayı sevebilirsiniz. Bu yazıda en güzel spor oyunlarından 5 tanesini inceledik.
Beyniniz için bir zihin egzersizi aracı arıyorsanız, o zaman bir doğru yerdesiniz. Ücretsiz yazdırılabilir bulmacalardan şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi video oyunlarından birine kadar, bugün sizin için bu yazıda, tüm tiplerde zihin egzersiz sitelerinin adresleri ve tanıtımları var.
Çeşitli aktiviteler beyninizi eğitebilir, ancak bazen sadece eğlenceli bir şeyler yapmak istersiniz. Mantık bulmacaları, kutunun dışında düşünmenizi sağlayan zorluklar ve beyin egzersiz oyunları zihninizi zinde tutmanızı sağlarken eğlence de sunar. Beyin gücünüze meydan okuyan mobil oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bunu yaparken harika zaman geçirmek istiyorsanız, tüm zamanların en iyi oyunlarını inceleyin.
Parlak oyun maceralarınızı dünyaya sergilemek için hevesli bir oyuncu musunuz? Popüler oyunların ipuçlarını öğrenmek isteyen her yeni oyuncu için sık sık danışılan kişi misiniz? O zaman neden oyununu kaydetmiyorsun ve dünyaya göstermiyorsun? YouTube’da veya sosyal medya profilinizde yükleyebilirsiniz. Ama bunu nasıl yapmalı?
Lol Skin Nasıl Kurulur? Ücretsiz Uygulama Paylaş ve Lol Skin Programı
Oyunların internet bağlantılı bilgisayarlara taşınması ile oyun tutkunlarının yeni adresi haline gelen ve farklı kategorilerden oluşan flaş oyunlar, birçok internet kullanıcısının favorisi haline geldi. Her kategorisinde yüzlerce ilgi çekici ve heyecanlı oyunların bulunduğu oyun siteleri aracılığı ile en favori oyunlara bilgisayarların internet bağlantıları ile ulaşmak mümkün.
Klasik Bingo oyunu 1920'lerden beridir var. Ve bu gün, insanlar hala onu seviyor. Kişisel olarak Bingo oyunu oynamak için mobil cihazınızdan oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İşte Android için güzel ve ücretsiz bir grup Bingo oyunu.
Oyuncu Klavyesi
27 Tem 2018 / Oyun
Oyuncu Klavyesi
Oyunun iOS, Android ve Windows PC’de yayınlanması şerefine Gameloft ve Lamborghini İtalya seyahati ve oyun içi Terzo Millennio sürüş deneyimi sunuyor!
Minecraft oynamaktan sıkılırsanız ne olur? Modlama buna cevaptır! Çerezlerden roketlere, modlar Minecraft oyunundaki her şeyi ama her şeyi değiştirir. Bu durumda kendi modunuzu oluşturmak eğlenceli olmaz mıydı? Bu basit adımları izleyerek, kendi özel Minecraft modlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Yüzlerce video oyunu her yıl yayınlanıyor ve hepsini oynamak için yeterli zaman yok. Hangi oyunların zamanınıza değeceğini bilmek nasıl olurdu? İnternet'teki birçok oyun inceleme sitesi ve video oyunu haber sitesi yardım için burada.
Pokemon Quest'in mobil versiyonu artık oynanabiliyor. Pokemon temalı RPG, Mayıs ayında Nintendo Switch'de yayınlandı, ancak Android ve iOS'ta da mevcut. Pokemon Quest, ilerlemenize yardımcı olan uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz.
Bir sonraki Steam indirimleri ne zaman? Steam Yaz İndirimleri 2018 tarihleri ​​ve saatleri sızdırıldı.
Bugün, ders çalışırken veya odaklanmaya çalıştığınız zamanlar için mükemmel bazı harika video oyun müziklerini göstereceğiz.
1983 yılında ilk oyunu çıkan Bombacı Adam yani bildiğimiz adıyla Bomberman çocuklar arasında halen daha popülerliğini korumaktadır. 80 li yıllardan günümüze kadar değişik versiyonları yapılan bu oyun Dyna Blaster olarak da bilinmektedir. Labirent tabanlı video oyunu olan Bomberman stratejik yapısı ile de bilinen klasik ve bir o kadar kendine bağlayıcılığı bulunan bir oyundur.
Reklam Ver instagram takipçi satın al