Minecraft oynamaktan sıkılırsanız ne olur? Modlama buna cevaptır! Çerezlerden roketlere, modlar Minecraft oyunundaki her şeyi ama her şeyi değiştirir. Bu durumda kendi modunuzu oluşturmak eğlenceli olmaz mıydı? Bu basit adımları izleyerek, kendi özel Minecraft modlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Yüzlerce video oyunu her yıl yayınlanıyor ve hepsini oynamak için yeterli zaman yok. Hangi oyunların zamanınıza değeceğini bilmek nasıl olurdu? İnternet'teki birçok oyun inceleme sitesi ve video oyunu haber sitesi yardım için burada.
Pokemon Quest'in mobil versiyonu artık oynanabiliyor. Pokemon temalı RPG, Mayıs ayında Nintendo Switch'de yayınlandı, ancak Android ve iOS'ta da mevcut. Pokemon Quest, ilerlemenize yardımcı olan uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz.
Bir sonraki Steam indirimleri ne zaman? Steam Yaz İndirimleri 2018 tarihleri ​​ve saatleri sızdırıldı.
Bugün, ders çalışırken veya odaklanmaya çalıştığınız zamanlar için mükemmel bazı harika video oyun müziklerini göstereceğiz.
1983 yılında ilk oyunu çıkan Bombacı Adam yani bildiğimiz adıyla Bomberman çocuklar arasında halen daha popülerliğini korumaktadır. 80 li yıllardan günümüze kadar değişik versiyonları yapılan bu oyun Dyna Blaster olarak da bilinmektedir. Labirent tabanlı video oyunu olan Bomberman stratejik yapısı ile de bilinen klasik ve bir o kadar kendine bağlayıcılığı bulunan bir oyundur.
Steam'de oynayabileceğiniz binlerce oyun ile nereden başlayacağınızı biliyor musunuz? Macera oyunları, oyunlarından hoşlanan insanlar için karmaşık araziler ve dinamik, ilginç dünyaları keşfetmek isteyen insanlar için mükemmeldir. Steam'den oynayabileceğiniz en iyi macera oyunlarından 5'ine göz atalım.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al
Windows 10 Açılmama Sorunu Çözümü

Windows 10 Açılmama Sorunu Çözümü

14 Tem 2018 / Bilgisayar & Windows & Linux
Chromium Nedir?

Chromium Nedir?

14 Tem 2018 / Program İndir & İnceleme
YouTube Gizli Mod Özelliğini Devreye Soktu

YouTube Gizli Mod Özelliğini Devreye Soktu

13 Tem 2018 / İnternet & Sosyal Medya