Özel Alarko Teknik Servis

Özel Alarko Teknik Servis

Eski zamanlardan beri hizmet veren ve Türk sermayesi ile kurulmuş olan Alarko kombi, ülkemizden ziyade yurtdışında da ciddi satış rakamlarına ulaşmış bulunmaktadır. Ülkemizde her üç evden birinde Alarko marka kombi bulunmaktadır. Ülkemizde genellikle bu kadar yaygın olan kombi markalarında bir çok teknik servis hizmeti sunan firmalarda türemektedir. Ama bu firmalar Alarko marka kombi hakkında hiç deneyimleri yoksa size faydadan daha çok zarara uğratabilmektedirler.

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız sizlere bu gibi korkuları yaşatmayacak olan ve uzun yıllardır Alarko servisi olarak çalışan ve teknik servisi Alarko marka kombilerde oldukça deneyimli ve uzman bir kadrosu olan İstanbul Alarko teknik servis size garantili ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Bu firmaya İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine açık adresinizi paylaştığınız taktirde sizin paylaştığınız konuma en yakın işlerinin ehli olan teknik servis ekibi mümkün olabilen en kısa sürede ulaşmasını sağlayacaktır.

Ayrıca vizyonu yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan bu firma uzun yıllardır Alarko servisliği yaptığından dolayı teknik servis ekibi oldukça tecrübeli ve deneyimli olduğundan ve temin edilen parçalarına bir o kadarda güvendiğinden dolayı sizin teknik servis işleminiz bittiği günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o değişen parça için garanti vermektedir. Aksi bir durumda ücretsiz teknik servis hizmeti vermektedir.

Web: http://www.alarkoservis.co

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 299 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Özel Alarko Teknik Servis konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Özel Alarko Teknik Servis ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Özel Alarko Teknik Servis ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "