Özel Fakir Teknik Servis

Özel Fakir Teknik Servis

Halı yıkama makinesinde bir dünya devi olan ve ülkemizde de ciddi bir şekilde satın alınan fakir, ilerleyen ve sürekli gelişen teknolojiyi kendi halı yıkama makinelerine uygulamaktadırlar. Fakir marka halı yıkama makinesi olan kişilerin müşteri memnuniyeti açısından diğer halı yıkama makinesi üreten firmalara kıyasla oldukça yüksektir. Fakir, her ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü halı yıkama makineleri üretse de her teknolojik alette olduğu gibi Fakir’inde halı yıkama makinelerinin bir kullanım ömrü olmaktadır.

Özel Fakir Teknik Servis : 444 78 56

Bu kullanım ömrünü arttırmak adına halı yıkama makinelerinizdeki çeşitli arızaları gidermek adına uzun yıllardır Fakir servisliği yapan ve İstanbul’daki kaliteli hizmetin adı olan İstanbul Fakir servis firması uzman ve deneyimli teknik servis ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Bu firmaya ulaşmak için ise İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine öncelikle halı yıkama makinenizdeki arıza hakkında ön bir bilgi vermeniz ardından da açık adresiniz paylaşmanız durumunda sizin konumunuza en yakın uzman ve deneyimli bir teknik servis ekibinin size ulaşması sağlanacaktır. Eğer isterseniz de yine çağrı merkezi yetkilisinden özel servis merkezinin açık adresini alarak halı yıkama makinenizi sizlerde teknik servis merkezine getirebilirsiniz.

Firma uzun yıllardır bu işlerle meşgul olduğu için ve vizyonu yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı sizlere bir yıllık işçilik ve parça garantisi de sunmaktadır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 296 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Özel Fakir Teknik Servis konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Özel Fakir Teknik Servis ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Özel Fakir Teknik Servis ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "