Özel İzmir Panasonic Servis Hizmetleri

Özel İzmir Panasonic Servis Hizmetleri

/ Okuma süresi: 1 dk, 53 sn / Yorum (0)
A A A

20.yüzyılda evlere girmeye başlayan televizyonlar, 21. Yüzyıl dünyasının akıllı teknolojileri ile bir araya gelerek, çok daha zengin ve çok daha fonksiyonel bir dünyayı evlere taşıyor. Geniş özellikleri ile günün her saatinde etkileyici bir deneyim sunan akıllı televizyonlarda lider markalardan birisi olan Panasonic’ in ürünlerinde kullanıcıların yaşayabilecekleri sorunlar için profesyonel çözümler özel Panasonic Servis İzmir merkezi tarafından sağlanıyor. Uzman personellerin görev aldığı servis müdahaleleri ile cihazlardaki sorunların en kısa zaman dilimi içerisinde giderilerek, yeniden en yüksek performans verimliliğinde kullanımının sürdürülmesi sağlanıyor. Panasonic televizyon teknolojisine uyumlu sistem, cihaz ve ekipman kullanımının gerçekleştirildiği özel Panasonic Servis İzmir merkezi tarafından tüm İzmir genelinde mobil ekipler aracılığı ile dünya standartlarında servis hizmetleri tüketicilere ulaştırılıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunumu gerçekleştiren bölge genelindeki mobil ekiplerin tam donanımlı araçlar ile arıza adresine ulaşımı, yerinde servis müdahalelerinden yararlanabilme imkanı veriyor. Hem orijinal yedek parça hem de televizyon teknolojisine uyumlu teknik ekipman açısından tam donanımlı olan servis araçları sayesinde vakit kaybı yaşanmadan Panasonic televizyon arızası için onarım müdahaleleri yerinde gerçekleştiriliyor. Cihazda arızalı parçaya ilişkin onarım ya da parça değişim müdahaleleri ile sorunun çözümü ve son olarak kontrollerinin sağlanmasının ardından tüketiciye 1 yıllık garanti desteği sağlanıyor. Böylelikle tüketicilerin arıza onarım sonrası kullanım sürecinde yaşayabilecekleri aynı arızaların ek maliyetler ve mağduriyetler yaşamasının önüne geçilebilmesi sağlanıyor. Website: https://www.panasonicservis.org

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 234 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Özel İzmir Panasonic Servis Hizmetleri konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Özel İzmir Panasonic Servis Hizmetleri ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Özel İzmir Panasonic Servis Hizmetleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.