Ogznet.com
Özel Yazılım Çözümleriyle Arge24 Teknoloji Ön Planda! Paylaş:

Özel Yazılım Çözümleriyle Arge24 Teknoloji Ön Planda!

Özel Yazılım Çözümleriyle Arge24 Teknoloji Ön Planda!

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Arge 24; başarıları sayesinde her geçen gün adından daha çok söz ettirmektedir. Bilhassa işletmenizin ihtiyacına uygun yazılım projelerini sunmasından dolayı tercih edildiğini söylemeliyiz. Firmaların her türlü yazılım ihtiyacını giderecek türden web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunulmaktadır.

Arge 24; bugüne kadar yerli ve yabancı olmak üzere birçok firmaya özel yazılım çözümleri sunmuştur. Bir başka deyişle, referansları oldukça sağlamdır. Birevim, Birtep, Birarabam, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Destekevim, Finansevim, İktisatevim ve daha birçok firmaya özel yazılım projesi geliştiren Arge 24; müşteri memnuniyetini çok fazla önemsemektedir.

Arge 24 Neler Vaat Ediyor?

Arge 24 sayesinde her işletme; hizmet verdiği sektöre uygun yazılım projeleri ile tanışma şansına sahip olur. Özel yazılım projeleri geliştirme noktasında firmaların amaçlarına hizmet edecek türden internet tabanlı, masaüstü veya mobil özel uygulama çözümleri sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, iş zekası ve raporlama sistemleri ile her işletme bünyesinde bulunan tüm ayrıntıları takip etme şansına erişecektir. Proje analiz ve danışmanlık hizmeti ile de yönetim planı başta olmak üzere alt planlar da yapılabilir.

Arge 24; işletmelere özel mobil uygulama geliştirme hizmeti ile de dikkat çekmektedir. Bu sayede, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulama geliştirme hizmeti sunulmaktadır. Finansal ERP süreç yönetim hizmetleri noktasında da Arge 24’ten hizmet alabilirsiniz. Finansal yönetim ve ERP yazılımları; gelir, masraf ve varlıklar hususunda yönetim sağlayan araç ve süreçleri içermektedir. Sonuç olarak, işletmenizin faaliyet gösterdiği birçok hususta size özel yazılım çözümlerine sahip olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Arge24 ile temas kurmalısınız.

Arge 24; vermiş olduğu hizmetlerde kalite yönetimi süreçlerine de çok önem vermektedir. Kullanıcı dostu arayüz tasarımı ile bilhassa daha verimli kullanıcı arayüzlerinin tasarlanması söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, entegrasyon kolaylığının da önemli bir diğer husus olduğunu söylemeliyiz. Birden fazla uygulamanın otomatik bir şekilde haberleşmesini sağlamak amacıyla yapılan yazılım çalışması entegrasyon olarak bilinmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, Arge 24; yazılım çözümlerinde bakım kolaylığı, test edilebilirlik, sürekli iyileştirme ve güvenilirlik hususlarına da önem vermektedir.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!