Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

Paintball fiyatları oyun içerisinden gerekli ekipman (silah, mermi, kamuflaj, eldiven, bere, maske vb.), saha ve hakem hizmeti gibi ücretlendirmeden oluşmaktadır. Ayakkabı, eldiven ve bere isteğinize bağlı olup dilerseniz kullanmayabilirsiniz. Paintball fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi https://www.evosports.com adresinden edinebilirsiniz.

Paintball Fiyatları ve Paintball’un Tarihçesi

Paintball 2006 yılında yirmi beş yaşına ulaşmış ve spor olarak ülkemizde yeni yeni popülerliğe kavuşan bir oyundur. Paintball ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde orman korucuları tarafından kesilecek ağaçları işaretlemek için kullanılan boyaları eğlenceli hale getirmek için oynadığı bir oyundan günümüze uzanan bir spor olmuştur. Paintball şu anda Dünya’nın en büyük üçüncü ekstrem sporu olarak bilinmektedir. Paintball fiyatları birçok unsurdan etkilenmektedir. Paintball fiyatlarına etki eden bu unsurlar; ekipman, saha ve hakem ücretleri, sahanın bulunduğu konum ve size sağladığı ayrıcalıklar, saha içerisinde yer alan piknik alanları, cafeler, restoranlar ve ücretli oyun hizmetlerinden oluşmaktadır.

Paintball Fiyatları ve Paintball Sahaları

Paintball fiyatlarını paintball sahalarının yanı sıra sahaların büyüklükleri de etkilemektedir. Sahalar 4e 4, 5e 5, 6ya 6’dan 12ye 12 kadar büyüklüklere çıkmaktadır. Bu sahalarda gerekli tüm güvenlik önlemlerinin bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Ücret ödediğiniz hakemin gerekli kural ve teçhizat kullanımını size doğruca aktardığından emin olmalısınız. Hakemler oyun boyunca saha içerisinde bulunacak ve oyunu kurallara göre yönetmeye çalışacaklardır. Sizlerin de göreceği gibi paintball fiyatlarına etki eden birçok unsur yer almaktadır.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 330 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Paintball Fiyatları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Paintball Fiyatları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paintball Fiyatları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı Nedir?

21 Oca 2019 / Web Araçları & Script İndir
İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

İş Hayatında Sahip Olmanız Gereken 6 Program

21 Oca 2019 / Program İndir & İnceleme
Migren Profiliniz Nedir?

Migren Profiliniz Nedir?

19 Oca 2019 / Genel & Yaşam
Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

19 Oca 2019 / Site Tanıtım
Vuubi Kadın