Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

Paintball Fiyatları

Paintball fiyatları oyun içerisinden gerekli ekipman (silah, mermi, kamuflaj, eldiven, bere, maske vb.), saha ve hakem hizmeti gibi ücretlendirmeden oluşmaktadır. Ayakkabı, eldiven ve bere isteğinize bağlı olup dilerseniz kullanmayabilirsiniz. Paintball fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi https://www.evosports.com adresinden edinebilirsiniz.

Paintball Fiyatları ve Paintball’un Tarihçesi

Paintball 2006 yılında yirmi beş yaşına ulaşmış ve spor olarak ülkemizde yeni yeni popülerliğe kavuşan bir oyundur. Paintball ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde orman korucuları tarafından kesilecek ağaçları işaretlemek için kullanılan boyaları eğlenceli hale getirmek için oynadığı bir oyundan günümüze uzanan bir spor olmuştur. Paintball şu anda Dünya’nın en büyük üçüncü ekstrem sporu olarak bilinmektedir. Paintball fiyatları birçok unsurdan etkilenmektedir. Paintball fiyatlarına etki eden bu unsurlar; ekipman, saha ve hakem ücretleri, sahanın bulunduğu konum ve size sağladığı ayrıcalıklar, saha içerisinde yer alan piknik alanları, cafeler, restoranlar ve ücretli oyun hizmetlerinden oluşmaktadır.

Paintball Fiyatları ve Paintball Sahaları

Paintball fiyatlarını paintball sahalarının yanı sıra sahaların büyüklükleri de etkilemektedir. Sahalar 4e 4, 5e 5, 6ya 6’dan 12ye 12 kadar büyüklüklere çıkmaktadır. Bu sahalarda gerekli tüm güvenlik önlemlerinin bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Ücret ödediğiniz hakemin gerekli kural ve teçhizat kullanımını size doğruca aktardığından emin olmalısınız. Hakemler oyun boyunca saha içerisinde bulunacak ve oyunu kurallara göre yönetmeye çalışacaklardır. Sizlerin de göreceği gibi paintball fiyatlarına etki eden birçok unsur yer almaktadır.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.