Ogznet.com
6 Dijital Düğün Davetiyesi Uygulaması Paylaş:

6 Dijital Düğün Davetiyesi Uygulaması

6 Dijital Düğün Davetiyesi Uygulaması

Sanal düğün davetiyesi hazırla ücretsiz

Yakın zamanda bir düğün yapmayı planlıyorsan, kimleri nasıl davet edeceğini düşünüyorsundur. Sadece birkaç arkadaş ya da aile üyelerinden oluşan küçük bir düğün için, fiziksel davetiyelerin masraf ve zahmetinden kaçınabilirsiniz. Ama yine de misafirlerinize dijital davetiyeler biçiminde güzel bir şey gönderebilirsiniz.

Bu mobil uygulamalar sanal düğün davetiyesi hazırlamak cazip seçenekler sunar ve fiziksel düğün davetiyesi fikirleri kadar iyi iş çıkarır.

1. ‎Wedding-Invitations

Değişik arka planlar ve çeşitli seçenekler sunan basit bir davetiye için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu uygulama, seçebileceğiniz çok sayıda düğün davetiyesi şablonuna ve düğün davetiyesi seçeneğine sahiptir. Kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak düğün davetiyeleri yapabilirler.

İlk olarak alttaki Design sekmesine dokunun ve seçenekler arasında gezinin. Birini seçtiğinizde, Wordings sekmesi otomatik olarak açılır. Ardından çeşitli kategorileri gözden geçirin.

Tasarıma karar verdikten sonra, davetiye yazısını düzenleyebilir ve yazı tipi stilini, rengini ve boyutunu da ayarlayabilirsiniz. Bitirdiğinde, sadece bir dokunuşla davetiyenizi kaydedin veya paylaşın.

Wedding-Invitations ücretsizdir ve reklamlar içerir. Ancak, diğerleri gibi tam ekranda reklam göstermek yerine, ekranın en üstünde veya altında reklam gösterir. Ayrıca, size birçok ek tasarım sunan premium sürümüyle ilgileniyorsanız, uygulama içi satın alma işlemi vardır.

2. Wedding Invitation Cards maker

Bu uygulamanın kullanımı kolaydır ve onlarca kişiselleştirme sağlar. Davetiye tasarımınıza, konumu ve türü gibi isteğe bağlı ayrıntıları girerek başlayın. Bir tarih ve saat seçin ve davetiyeyi oluşturun.

Daha sonra sağ üstteki Kartlar düğmesine dokunarak bir tasarım seçebilirsiniz. Tüm renkler ve stillerde güzel bir koleksiyon var. Birini seçtiğinizde, başlangıçta girdiğiniz bilgilerin doğrudan kartın üzerine geleceğini görürsünüz. Ancak, bir dizi düzenleme seçeneğini de fark edeceksiniz.

Yazı tipi stilini ve rengini seçebilir, ayrıca tüm metin bloklarını ve diğer öğeleri istediğiniz yerde düzenleyebilir veya taşıyabilirsiniz. Ardından, davetiyenizi kolayca kaydedin veya paylaşın.

Uygulama, uygulama içi satın alma işlemiyle kaldırabileceğiniz oluşturma süreciniz boyunca sizi takip eden reklamlar içerir. Ama eğer onları görmezden gelebilirsen, nikah töreninize mükemmel şekilde uyan muhteşem bir sanal düğün davetiyesi oluşturabilirsiniz.

3. ‎Wedding Invitation Card Maker

Dijital davetiye hazırlamak için başka bir iyi ve ücretsiz seçenektir. Davetiye tasarımı için bol seçenekli kartlardan veya çerçevelerden seçim yapabilirsiniz. Uygulamayı açın, Başlat'a dokunun ve ardından üstteki Cards veya Frames'i seçin.

Davetiyeler, tatlı ve rahattan, şık ve zarif bir eksene göre değişir. Seçiminizi yaptıktan sonra, ayrıntılarınızı girmek için metin kutularına dokunun. Ayrıca, romantik tırnak işaretleri ekleyebilir, temalı çıkartmalar ekleyebilir ve renkleri ayarlayabilirsiniz. Yaptığınız işi eşinize göstermek veya hemen paylaşmak için tasarımlarınızı kaydedebilirsiniz.

Bu uygulamada, bir uygulama içi satın alma işlemiyle kaldırabileceğiniz reklamlar mevcuttur. Ancak, onları görmezden gelirseniz, sanal düğün davetiyesi oluşturmak için gerçekten çok güzel seçenekler var.

4. ‎Evite: Party Invitations

Sanal davetiye hazırlama fikrini sadece düğün davetiyelerinden daha fazlası için arıyorsanız, Evite'a göz atın. Birçok etkinlik için çok sayıda davetiye seçeneğiniz var.

Düğün davetiyesi için arama kutusuna bir terim girebilir veya Gözat'ı seçip Düğün Davetiyesine ilerleyebilirsiniz. Bir başlık, tarih, yer ve mesaj ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz bir hesapla, tasarımlarınızı kaydedebilir, insanları davet edebilir veya uygulama içinden davetlerinizi paylaşabilirsiniz. Misafirleri davet etmeye karar verirseniz, yalnızca kişi listenize erişime izin verir ve misafirler yanıt verdiğinde bildirim alabilirsiniz.

Evite, düğün davetleriniz için müthiş bir uygulama haline getiren çok sayıda ekstra içeriğe sahiptir. Ve hepsinden önemlisi, uygulamada hiç bir reklam yok.

5. Canva Düğün Davetiyesi Kartları

Düğün davetiyeleri için son uygulamamız Canva uygulamasıdır. Canva aslında güçlü bir grafik tasarım aracıdır, ancak mükemmel düğün davetiyesi şablonları sunar.

Düğün davetiyesi hazırlamak için ücretsiz bir hesap oluşturun. Ardından, üstteki gezinme panelinde Davetiye'ye gidin ve dokunun. Seçeneklerinizi görüntülemek için arama kutusuna düğün (wedding) kelimesini girin.

Ücretsiz ve ücretli şablonları kolayca görebilir ve başlamak için bir tasarıma dokunabilirsiniz.

Canva, ayrıntılarınızı eklemek, yazı tipi stilini ve biçimini ayarlamak, öğeleri yeniden düzenlemek, rengi değiştirmek ve görüntü eklemek için bir dizi düzenleme aracı sunar. İşiniz bittiğinde Paylaş simgesine dokunun ve ardından kaydetmek için dosya türünüzü seçin.

Harika özellikleriyle, çekici şablonlar sunar ve hiçbir reklam yoktur.

Yorumlar (1)
  • avatar
    Dijital Düğün Davetiyesi

    Aynı zaman da dijital davetiyeye yenilik getirdik. Eğer sizde çok kolay ve ücretsiz bir şekilde davetiye oluşturabilirsiniz. Örnek davetiye ise şurada https://davetiyem.co/damatgelin

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!