Para ve Zaman Tasarrufu için 6 Dijital Düğün Davetiyesi Uygulaması

Para ve Zaman Tasarrufu için 6 Dijital Düğün Davetiyesi Uygulaması

Yakın zamanda bir düğün yapmayı planlıyorsan, kimleri nasıl davet edeceğini düşünüyorsundur. Sadece birkaç arkadaş ya da aile üyelerinden oluşan samimi bir düğün için, fiziksel davetiyelerin masraf ve zahmetinden kaçabilirsiniz. Ama yine de misafirlerinize dijital davetiyeler biçiminde güzel bir şey gönderebilirsiniz.

Bu mobil uygulamalar basittir, cazip seçenekler sunar ve fiziksel düğün davetiyesi fikirleri kadar iyi iş çıkarır.

1. Wedding-Invitations Düğün Davetiyesi Kartları

online düğün davetiyesi
Arka plan ve çeşitli seçeneklerden bahsedeceğiniz temel bir davet için, Düğün Davetiyeleri'ne göz atın.

İlk olarak alttaki Tasarımlar sekmesine dokunun ve seçenekler arasında gezinin. Birini seçtiğinizde, Wordings sekmesi otomatik olarak açılır. Ardından, Güz Düğün, Çocuk Davetesi veya Dini gibi kategorileri gözden geçirin.

Tasarımınızı ve ifadenizi aldıktan sonra, sözcükleri düzenlemenin yanı sıra yazı tipi stilini, rengini ve boyutunu da ayarlayabilirsiniz. Bitirdiğinde, sadece bir dokunuşla davetiyenizi kaydedin veya paylaşın.

Düğün Davetiyeleri ücretsizdir ve reklamlar içerir. Ancak, diğerleri gibi tam ekranda ele geçirmek yerine, ekranın en üstünde veya altında yer alırlar. Ayrıca, size birçok ek tasarım sunan premium sürümüyle ilgileniyorsanız, uygulama içi satın alma işlemi vardır.

İndir: iOS için Düğün Davetiyeleri (Ücretsiz)

2. vcsapps Düğün Davetiyesi Kartları

online düğün davetiyesi
Android için vcsapps Düğün Davetiyesi Kartları oluşturucunun kullanımı kolaydır ve tonlarca kişiselleştirme sağlar. RSVP'nin selamlaması, konumu ve türü gibi isteğe bağlı ayrıntıları girerek başlayın. Bir tarih ve saat seçin ve Davetiye Oluştur'a dokunun.
Daha sonra sağ üstteki Kartlar düğmesine dokunarak bir tasarım seçebilirsiniz. Tüm renkler ve stillerdeki güzel bir seçim var. Birini seçtiğinizde, başlangıçta girdiğiniz bilgilerin doğrudan kartın üzerine geleceğini görürsünüz. Ancak, bir dizi düzenleme seçeneğini de fark edeceksiniz.

Çıkartma, tırnak, bulanıklık, imza, fotoğraf ekleme ve etkileri. Yazı tipi stilini ve rengini seçebilir, ayrıca tüm metin bloklarını ve diğer öğeleri istediğiniz yerde düzenleyebilir veya taşıyabilirsiniz. Ardından, davetiyenizi kolayca kaydedin veya paylaşın.

Uygulama, uygulama içi satın alma işlemiyle kaldırabileceğiniz oluşturma süreciniz boyunca sizi takip eden reklamlar içerir. Ama eğer onlara aldırmazsan, töreninize mükemmel şekilde uyan muhteşem bir davetiye oluşturabilirsiniz.

İndir: Android için Düğün Davetiyesi Kartları (Ücretsiz)

3. Cruise Infotech Düğün Davetiyesi Kartları

online düğün davetiyesi
Cruise Infotech Düğün Davetiyesi Kartları oluşturucu davetler için başka bir iyi, ücretsiz bir seçenektir. Her ikisi içinde de bol seçenekli kartlardan veya çerçevelerden seçim yapabilirsiniz.
Uygulamayı açın, Başlat'a dokunun ve ardından üstteki Kartlar veya Çerçeveler'i seçin.

Davetler, tatlı ve rahattan, şık ve zarif bir tada göre değişir. Seçiminizi yaptıktan sonra, ayrıntılarınızı girmek için metin kutularına dokunun. Ayrıca, romantik tırnak işaretleri ekleyebilir, temalı çıkartmalar ekleyebilir ve renkleri ayarlayabilirsiniz.
Yaptığınız işi eşinize göstermek veya hemen paylaşmak için kreasyonlarınızı kaydedebilirsiniz.

Bu uygulama, bir uygulama içi satın alma işlemiyle kaldırabileceğiniz reklamlarda mevcuttur. Ancak, onları görmezden gelirseniz, Düğün Davetiye Kartları oluşturucuda gerçekten çok güzel seçenekler var.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

4. Invitation Card Maker Düğün Davetiyesi Kartları

online davetiye

Invitation Card Maker, nişan, parti ve doğum günü etkinlikleri için seçenekler sunduğundan düğün davetiyeleri için de harika bir uygulamadır.

Üstteki Düğün sekmesine dokunun ve ardından çeşitli davetler arasında aşağı kaydırın. Sadece doğru görünüm için fotoğraflarla basit tasarımlardan seçim yapabilirsiniz.

Sevdiğin birini bulduğun zaman, Düzenle'ye dokunun ve ardından ayrıntılarınızı simgeler, yeni metin veya resim kutuları ile birlikte ekleyin ve arka plan rengini, degradesini veya modelini ayarlayın. Davetiyeyi bitirdikten sonra Checkmark'a basın ve paylaşın veya kaydedin.

Diğer teklifleri için Invitation Card Maker kullanmaya devam etmeye karar verirseniz, reklamları bir uygulama içi satın alma yoluyla kaldırabilirsiniz.

İndir: iOS için Invitation Card Maker (Ücretsiz)

5. Evite Düğün Davetiyesi Kartları

online düğün davetiyesi
Bu uygulama fikrini sadece düğün davetiyelerinden daha fazlası için arıyorsanız, Evite'a göz atın. Birçok etkinlik için çok sayıda davet seçeneğiniz var.

Düğünün için Arama kutusuna bir terim girebilir veya Gözat'ı seçip Düğün Törenine ilerleyebilirsiniz. İstediğinizi seçtiğinizde, oluşturma işleminde size sorulur. Bir ana makine, başlık, tarih, yer ve mesaj eklersiniz.

Ücretsiz bir hesapla, kreasyonlarınızı kaydedebilir, misafir davet edebilirsiniz veya uygulama içinden davetlerinizi paylaşın. Misafirleri davet etmeye karar verirseniz, yalnızca kişi listenize erişime izin verir ve misafirler yanıt verdiğinde bildirim alabilirsiniz.

Evite, düğün davetleriniz için müthiş bir uygulama haline getiren çok sayıda ekstra içeriğe sahiptir. Ve hepsinden önemlisi, kullanmak için hiç bir reklam yok.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

6. Canva Düğün Davetiyesi Kartları

online düğün davetiyesi
Düğün davetiyeleri için bir son uygulama Canva uygulamasıdır. Canva aslında sağlam bir grafik tasarım aracıdır, ancak düğün davetiyesi şablonlarının mükemmel bir seçimini sunar. Düğün gününüzden sonra, Canva'ya sosyal medya mesajları, logolar, afişler vb.
oluşturulabilir.

Düğün davetleriniz için ücretsiz bir hesap oluşturun. Ardından, üstteki gezinme panelinde Davetiye'ye gidin ve dokunun. Seçeneklerinizi görüntülemek için arama kutusuna düğün (wedding) kelimesini girin.

Ücretsiz ve ücretli şablonları kolayca görebilir ve başlamak için bir tasarıma dokunabilirsiniz.

Canva, ayrıntılarınızı eklemek, yazı tipi stilini ve biçimini ayarlamak, öğeleri yeniden düzenlemek, rengi değiştirmek ve görüntü eklemek için bir dizi düzenleme aracı sunar. İşiniz bittiğinde Paylaş simgesine dokunun ve ardından kaydetmek için dosya türünüzü seçin.

Harika özellikleriyle, çekici şablonlar ve hiçbir reklam yok.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

Mükemmel Düğün Davetiyesi Oluşturun
Büyük bir düğüne sahipseniz ya da sadece geleneksel biriyseniz, fiziksel davetiyelerle uğraşmak isteyebilirsiniz.
Ancak, düğününüz küçükse veya farklı bir şey yapmak istiyorsanız, bu muhteşem dijital davet seçeneklerini deneyin.

Ogznet.com