Ogznet.com

PatikliPenguen Hakkında

PatikliPenguen Hakkında

PatikliPenguen, son dönemde ülkemizde hızla büyüyen Güncel blog sitesidir. Deneyimli ve farklı alanlarda uzmanlaşan ekibi ile zengin ve kaliteli içerikler üreterek ziyaretçilerine yeni bilgiler sunmaktadır. Öğrenme ve öğretme kavramlarını aynı anda yapmayı hedefleyen Patikli Penguen bloğu, aynı zamanda tüm ziyaretçilerine içerik ekleme şansını da sunuyor. Ziyaretçiler kendi bilgilerini paylaşarak ziyaretçilere sunabiliyor. Birçok kategoride içerik üretmeyi başaran Patikli Penguen ekibi gün içerisinde gelişen tüm olayları anlık olarak analiz ettikten sonra zengin bir içerik haline getirerek ziyaretçilerine sunarken bir bilgi bankası haline gelmeye devam ediyor. Teknoloji, İnternet, Oyun, Yaşam, Trendler ve Sıcak isimli kategorileri ile her alandan ilgi çeken içerikler bulunmaktadır.

Teknoloji ve İnternet

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmesi ve bu hızı takip etmeye çalışmak oldukça zordur. Patikli Penguen bu noktada ziyaretçilerine günlük olarak teknoloji dünyasındaki tüm gelişmeleri hızlı bir şekilde sunmaya çalışmaktadır. Özellikle ülkemizde son dönemde teknoloji alanın hızla gelişmesiyle ön plana çıkan savunma sanayi alanındaki gelişmeleri de yakından takip etmekte ve ziyaretçilerine sunmaktadır. Mobil teknoloji dünyasını da yakından takip eden PatikliPenguen yeni çıkan akıllı telefon modelleri, yayınlanan uygulamalar, mobil işletim sistemleri ile ilgili güncelleme haberlerini de ziyaretçilerine sunmaktadır. Bu sayede akıllı telefon almak isteyen ziyaretçiler kendileri için en uygun akıllı telefonu daha kolay bir şekilde seçebiliyor. İnternet dünyasındaki tüm gelişmeleri de İnternet kategorisi altında üretilen içeriklerden takip etmeniz mümkün. Sosyal Ağlar üzerindeki yeni gelişmeler, dünyadaki internet pazarına girmiş yeni online alışveriş siteleri ve internet dünyasında dair tüm yeni oluşumları araştırarak ziyaretçilerine sunmaktadır. İnternet güvenliği alanında yaşanan gelişmeleri de anlık olarak sunan Patikli Penguen, aynı zamanda internet güvenliğinin nasıl sağlanması gerektiği konusunda içerikleri de sunarak, ziyaretçilerinin internet güvenliği konusundaki bilgisini arttırmayı hedefleyerek bilinçli internet kullanıcılarının oluşmasını da sağlamaktadır.

Sosyal Teknoloji Bloğu

Patikli Penguen teknoloji alanı dışında sosyal bir blog olarak da içerik üretmeye devam ediyor. Trend olan Youtube videoları ile ilgili içerikler üreterek ziyaretçilerine yeni, ilginç ve eğlenceli bir alan oluşturuyor.