PDF Dosyalarına Filigran Eklemek

PDF Dosyalarına Filigran Eklemek

/ / Okuma süresi: 6 dk, 58 sn / Yorum (0)
A A A

PDF dosyasına metin filigranı veya görüntü filigranı eklemek için, aşağıdakiler en iyi 15 ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz programlar yardımıyla, görüntü veya metin filigranını bir PDF dosyasına kolayca ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
PDF Nasıl İmzalanır? PDF İmzalama Araçları

PDF Nasıl İmzalanır? PDF İmzalama Araçları

Dijital belgeleri elle imzalamak sıkıcıdır. Yazdırın, imzalayın, tarayın, değil mi? Neyse ki elektronik imzalar yükselişte. PDF sözleşmesine veya kayıt formuna imza eklemek için PDF'yi nasıl elektronik olarak imzalayacağınızı göstereceğiz...

Bu programlar, görüntülerin netliğini değiştirmek, görüntülerin ölçeğini ayarlamak, PDF dosyalarına toplu filigran eklemek ve önizleme gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

Star PDF Watermark
Bu yazılımı kullanarak, tek seferde tek bir PDF dosyasına filigran ekleyebilirsiniz. Filigranın düzgün şekilde eklenip eklenmediğini de kontrol edebilirsiniz. Ancak, bu ücretsiz sürümü yardımıyla bir PDF dosyasına sadece metin filigran ekleyebilirsiniz. Çıktı önizleme, bu yazılımın ana özelliğidir.

jPDF Tweak
Bu uygulamanın kullanımıyla tek seferde tek bir PDF belgesine metin filigranı ekleyebilirsiniz. Bu yazılımda PDF dosyasını filigranlamak için seçtiğiniz rengi seçmek için seçeneğiniz vardır. Bir PDF belgesine filigran eklemek için taşınabilir yardımcı programı ile basit bir uygulamadır. Bu yazılımı çalıştırmak için bilgisayarınızda Java yüklemeniz gerekir.

Workaholic PDFToolBox
Bu yazılımı kullanarak sadece bir PDF dosyasına metin filigran ekleyebilirsiniz. Metin filigranı eklemek için, önce PDF dosyasını seçin ve sonra çıktı PDF dosyasını seçin. Şimdi, filigran istediğiniz istenen metni ekleyebilirsiniz. Son olarak, filigran sürecini başlatmak için “Git” tuşuna tıklayın. Bu yazılım, PDF dosyalarına filigran eklemek için çok kullanışlı bir araçtır.

PDF Watermark tools
Bu ücretsiz yazılımın kullanımıyla, bir seferde birkaç PDF dosyasına metin veya görüntü filigranı ekleyebilirsiniz. Ayrıca, alt, üst, alt sol, sağ-orta, sol-orta vb. filigranın konumunu da değiştirebilirsiniz. Bu uygulamada, filigranı önizleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz yazılımı kurarken, üçüncü taraf uygulamaların kullanılmadığı uygulamaları durdurmaya dikkat edin ve bunun için “reddet” düğmesine tıklayın.

Batch PDF Watermark
Bu ücretsiz yazılımı kullanarak PDF belgesine metin ve resim filigranı ekleyebilirsiniz. Ancak, bu ücretsiz yazılımın yardımıyla hem görüntü hem de metin filigranını bir seferde ekleyemezsiniz. Metin filigranı eklerken yazı tipi boyutunu, stilini, rengini vb. değiştirebilir ve görüntü filigranında görüntünün üst düzeyini ayarlayabilirsiniz. Görüntünün ölçeği, gerçek boyutun %25, %50 veya %100'ü olabilir. Ayrıca PDF belgelerindeki filigranın altını veya üstünü kaplayabilirsiniz. Resimler ve metin filigranı için netliği değiştirmek için bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz.

Hexonic PDF Split and Merge
Bu yazılımın kullanımıyla, bir PDF dosyasındaki metni değil, bir görüntüyü filigran olarak edebilirsiniz. Bu basit ve hafif bir araçtır. Ancak, faydasız üçüncü taraf yazılımların kurulumunu reddetmeniz gerektiğini unutmayın.

Weeny Free PDF Merger
Bu uygulamayı kullanarak PDF belgelerine metin ve görüntü filigranları da ekleyebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılım, filigran belgesini toplu olarak işleyebilmenizi sağlar ve ayrıca filigranlı PDF dosyalarını önizlemek için bir alternatif sunar. Bu ücretsiz, DCX, DCM, GIF, JPG, PNG, TIF, WBMP, WDP ve diğerleri gibi görüntü formatlarını destekler.

Weeny Free PDF Cutter
Bu yazılımın kullanımı ile bir filigran ve görüntü filigranını bir PDF dosyasına ekleyebilirsiniz. Sadece Weeny Free PDF Cutter'ın ana arayüzündeki Filigran ayarlarına tıklamanız gerekiyor. Şimdi, “belgeye filigran ekle” seçeneğini işaretlemeniz ve filigran istediğiniz metni seçmek için sonraki adımı uygulamanız gerekmektedir. Ekrandaki seçenekleri takip edin. PDF dosyasına metin filigranı eklemek için son adım, “şimdi kes” düğmesine bir tıklama olacaktır. Benzer işlemden sonra PDF dosyasına görüntü filigranı ekleyebilirsiniz.

PDF Merger and Combiner
Bu yazılımın yardımıyla metin filigranı ve görüntü filigranını bir PDF dosyasına ekleyebilirsiniz. Sadece PDF dosyasına metin filigran eklemek ve ardından “Filigran” metin seçeneğine tıklamak için PDG Birleşme ve Birleştirici'nin ana arayüzündeki “Ayarlar” menüsünü tıklayın. Şimdi istediğiniz metni ekleyin ve son olarak filigran metnine “Kaydet” düğmesine tıklayın. Benzer bir adımı izleyerek PDF dosyasına resim filigranı ekleyebilirsiniz.

PDFill Free PDF Tools
Bu yazılımı kullanarak, her iki seçeneği de elde edersiniz, örneğin bir PDF dosyasına, Metinle Filigran Ekle veya Görüntüye Filigran Ekle. PDF dosyasına metin veya resim filigranı eklemeyi seçmeniz gereken basit bir PDF aracıdır. Tek bir PDF belgesini bir seferde filigranlayabileceğiniz ücretsiz bir PDF aracıdır.

DL PDF Editor
Bu yazılımı kullanarak PDF dosyasına metin filigranı ve görüntü filigranı ekleyebilirsiniz. Windows için bu uygulama ayrıca PDF belgelerini uzaklaştırmanıza ve yakınlaştırmanıza olanak tanır. Ayrıca, PDF formlarını çok hızlı bir şekilde kaydedebilir, yazdırabilir ve doldurabilirsiniz.

PDFedit
Bu uygulamayı kullanarak PDF belgelerini düzenleyebilir, metin ve filigranı filigran ekleyebilirsiniz. Bir PDF dosyasına metin eklemek istiyorsanız, PDFedit'in ana arayüzündeki “Metin” sekmesini ve ardından “Ekle” sekmesini tıklamanız yeterlidir. Şimdi, metin özelliklerini doldurun ve “Ok” düğmesine tıklamak için son adımı izleyin. Benzer bir işlemi izleyerek PDF dosyasına resim ekleyebilirsiniz.

PDFdu Free Image to PDF Converter
Bu yazılımı kullanarak resimleri PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Küçük ve hafif bir uygulama olan PDFDu Ücretsiz PDF Dönüştürücü yardımı ile PDF dosyasına kolayca metin filigran ekleyebilirsiniz. Bu yazılımın ana arayüzündeki “Dosya” menüsüne tıkladıktan sonra “Ayarlar” seçeneğini seçtikten sonra “Filigran ekle” seçeneğini seçiniz. Son olarak istenen metni seçin ve filigran işlemini başlatmak için “Tamam” düğmesine tıklayın.

AVS Document Converter
Bu uygulamayı kullanarak belgeleri DOC, DOCX, PDF, TXT ve diğerleri gibi çeşitli biçimlere dönüştürebilirsiniz. Bu uygulamanın yardımı ile kolayca bir PDF belgesine metin filigran ekleyebilirsiniz. Bu yazılımın yardımıyla gerekli PDF dosyasını açarak PDF dosyasına metin filigranı ekleyebilirsiniz. Bu uygulamanın ana arayüzünde “Filigran” seçeneğini, ardından son adımı, yani istenen metni girmek ve son olarak “OK” butonunu tıklamanız yeterlidir.

BullZip PDF Printer
Bu uygulamayı kullanarak PDF dosyasına sadece metin filigranı ekleyemezsiniz, aynı zamanda herhangi bir Windows programından PDF dosyaları da oluşturabilirsiniz. PDF dosyalarına kolayca metin filigran ekleyebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda boyut, rotasyon, şeffaflık ve filigran metnini, eklenmiş belgeleri ve bindirme belgelerini ayarlamanıza izin verir.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 518 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" PDF Dosyalarına Filigran Eklemek konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere PDF Dosyalarına Filigran Eklemek ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda PDF Dosyalarına Filigran Eklemek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.