Ogznet.com
Android için En İyi 5 Pix­el Launch­er Alternatifi Paylaş:

Android için En İyi 5 Pix­el Launch­er Alternatifi

Android için En İyi 5 Pix­el Launch­er Alternatifi

Google, Pixel ürün serisinin lansmanından önce Nexus serisinde stok Android deneyimi sunuyordu. Premium Pixel serisinin piyasaya sürülmesiyle, şirket, kutudan çıkar çıkmaz hafif özelleştirilmiş bir Pixel ara yüzü sağlamaya başladı. Neyse ki, diğer Android telefon sahipleri, benzer bir deneyimin keyfini çıkarmak için her zaman Pixel launcher alternatiflerini deneyebilir.

Android telefonunuzun varsayılan ana ekran aryüzünden memnun değilseniz bu Android Launcher uygulamalarını deneyebilirsiniz.

Google, Pixel ara yüzünde ince ayarlar ve değişiklikler yaptıkça, Nova, Action, Lawnchair gibi launcher uygulamları da özelleştirme seçeneklerinde benzer bir stil uygulamaya başladı.

Android başlatıcılarının yardımıyla, kullanıcının hangi Android telefonunu seçtiği önemli değildir. Samsung veya OnePlus'ta Pixel deneyimini elde edebilir ve keyfini çıkarabilir. Bu yazıda, özelliklerden ve özelleştirmeden ödün vermeden kullanabileceğiniz en iyi beş Piksel Launcher alternatifini derledik. Hemen başlayalım.

Action Launcher

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Action Launcher

Materyal Tasarım destekli ve esnek bir başlatıcı mı arıyorsunuz? Action Launcher imdada yetişiyor! Action Launcher ana ekranınızı daha çok seveceğiniz, renkli, kişiselleştirilebilir ve hızlı bir uygulama ile değiştiriyor.

Google beslemesini kullanmak için, hızlı bir kaydırma ile haberlere ve bilgilere erişmek için Action Launcher eklentisini indirmeniz gerekir.

Diğer özellikler arasında Action bash, bir dizi özelleştirme seçeneği, Quickdrawer, uygulamaları gizleme yeteneği, değişken widget'lar ve çok daha fazlası bulunur.

Action Launcher'ın hızlı çizimden bir uygulamayı başlatmak için birden fazla yol sunar.

Quickbar ile ekranınızın üstündeki Google arama çubuğunu kendi seçeceğiniz kısayollar ve uygulamalar ile kişiselleştirebilirsiniz.

Simge paketleri kullanabilir, simgeleri ölçeklendirebilir, uygulama simgelerini değiştirebilir, uygulamaları yeniden adlandırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Action Launcher, telefon, fablet ve tabletlerde kullanılabilir.

Nova Launcher

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Nova Launcher

Nova Launcher, güçlü, özelleştirilebilir ve çok yönlü bir ana ekran değişimidir. Nova, ana ekranlarınızı geliştirmek için gelişmiş özellikler sunar, ancak yine de herkes için mükemmel ve kullanıcı dostu bir seçenek olmaya devam etmektedir. Nova, ana ekranlarınızı tamamen özelleştirilebilir, daha temiz, daha hızlı yapan bir launcher uygulamasıdır.

Google besleme menüsünün olmaması bir Pixel deneyimi için eksiklitir. Nova burada bir geçici çözüm uyguladı. Nova companion uygulamasını indirmeniz gerekiyor ve Google Home, ana ekranda görünmeye başlayacaktır.

Diğer işlevler, çok sayıda özelleştirme seçeneği, hareketler, Sesame kısayolları ve daha fazlasını içerir.

Nova başlatıcısının en önemli yönü, uygulamanın bir başlatıcının her küçük detayını kullanıcının beğenisine göre değiştirmenize izin vermesidir. İster ana ekran, ister uygulama çekmecesi veya ister hareketler olsun, Ayarlar menüsünden her seçeneği değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir, ancak premium işlevler için satın almanız gerekmektedir.

Lawnchair 2 (Beta)

 • Ücretsiz

Lawnchair 2 (Beta)

Lawnchair 2, Android kullanıcılarına güçlü yeni özellikler sunar. Bu launcher, en yakın Pixel deneyimini sunar. Varsayılan olarak, bir alt arama çubuğu menüsü, tarih, saat, en üstte etkinlik widget'ı ve uygulama çekmecesinde benzer bir arama çubuğu vardır.

Ayarlardan temayı değiştirebilir, bir bakışta düzenleme yapabilir, dock stilini değiştirebilir, Bing veya DuckDuckGo'yu arama motoru olarak ekleyebilir ve hareketlerle oynayabilirsiniz.

Lawnchair ayrıca ana ekrandaki Google temalı menüye erişmek için Google besleme eklentisi sunar.

Lawnchair başlatıcısının en iyi işlevlerinden biri basitliğidir. Nova ve Action launcher gibi sayısız seçenekten geçmenize gerek yoktur.

Uygulamanın kullanımı reklamsız olarak tamamen ücretsizdir.

Evie Launcher

 • Ücretsiz

Evie Launcher

Performans göz önünde bulundurularak tasarlanmış, benzersiz bir ana ekran değişimi olan Evie'yi deneyimleyin.

Evie, Google feed'i yerine Evie feed'i adı verilen bir şey sunuyor. Google ekosisteminden çıkmak isteyen insanlar için mükemmel bir alternatiftir. Evie yayını, Yahoo haberleri tarafından desteklenen canlı haberler sunar. Kullanıcılar okuma deneyimini seçeneklerden de kişiselleştirebilir.

 • Tek bir yerde tüm uygulamalarınızın içinde arama yapın.
 • Tüm uygulamalarınıza anında erişmek için yukarı kaydırın.
 • Özel kısayollar oluşturmak için arama sonuçlarına uzun basın. Hemen "Annemi ara" mı gerekiyor? Bir kısayol yapın!
 • Düzeni, duvar kağıdını, uygulama simgelerini, simge boyutunu içe aktarın ve özelleştirin veya sıfırdan başlayın.

Kilitlemek için iki kez dokunma özelliği için, 'Anında Kilitleme' seçeneği Cihaz Yöneticisi iznini kullanır. 'Zaman Kilidi' seçeneği ek izin gerektirmez.

Uygulama hiçbir koşul olmaksızın tamamen ücretsizdir.

Rootless Launcher

Tonlarca ayar ve seçenekten kurtulmak istiyorsanız ve yalnızca temiz bir Pixel deneyimi istiyorsanız Rootless başlatıcıyı indirin.

Rootless, minimum bir rota izliyor. Ayarlar uygulaması bile, Pixel ana başlatıcısının ayarlarına oldukça benziyor. Özellik listesi, bir bakışta işlev, Google uygulama desteği, farklı simge şekilleri, simge stilleri ve temalar gibi noktaları içerir.

Özellikleri:

 • Altta arama çubuğu
 • Duvar kağıdı tabanlı tema seçimi
 • Simge Paketleri
 • Google Simgelerim gibi Uyarlanabilir Simge Paketleri
 • Android 8.0'da Simge Şekli seçimi

Google beslemesini kullanmak için pixelbridge.apk eklentisini indirmeniz gerekir.

Rootless başlatıcısı, özelleştirme seçenekleri ve özellikleri açısından sınırlıdır ancak, tüm özellikler tamamen ücretsiz ve açık kaynaklıdır.
Android 5.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran tüm telefonları destekler.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!