Ogznet.com
Google Play Store’da Bulamayacağınız En İyi Uygulamalar Paylaş:

Google Play Store’da Bulamayacağınız En İyi Uygulamalar

Google Play Store’da Bulamayacağınız En İyi Uygulamalar

Google Play Store da olmayan uygulamalar

Play Store’da olmayan SnapTube gibi faydalı Android uygulamaları, en sevdiğiniz müzikleri ve filmleri size ücretsiz olarak sunar.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Google Play Store olmayan en iyi birkaç Android uygulamasını aşağıda listeleyeceğiz. Bu uygulamalar farklı amaçlara hizmet eder, ancak özellikleri ve kaliteleri nedeniyle sadece bu uygulamaları listeliyoruz.

Google Play Store'da olmayan uygulamalar

Google Play Store gibi resmi uygulama mağazalarında bulamayacağınız, Android akıllı telefonlar ve tabletler için bu yasaklı uygulamalar farklı konularda işinize yaracaktır.

TubeMate - TubeMate 3, YouTube videolarını Android'inize indirme konusunda en iyi uygulamalardan birinin üçüncü resmi sürümüdür.

TubeMate'i en sevdiğiniz YouTube videolarını indirmek ve internet olmadığı zamanlar bu içeriği dinlemek veya izlemek için kullanabilirsiniz. Bu, Google Play Store veya Apple App Store'da bulamayacağınız en iyi uygulamalardan biridir. Sevdiğiniz bir müzik videosu veya içeriğiyle karşılaştığınızda bunu akıllı telefonunuza indirmek için kullanışlı olabilir.

Google Play Store'da olmayan en iyi Android uygulamalarından biri olan bu, favori içeriğinizi istediğiniz biçimde indirmenize olanak tanır. TubeMate, indirmek istediğiniz videoyu MP3, MP4 veya AVI gibi formatlarında indirmenize yardımcı olur.

Snaptube - Ücretsiz Video İndirici, Videoyu MP3 ve MP4'e Ücretsiz Dönüştür

Instagram, WhatsApp, YouTube, Dailymotion ve daha pek çok platformdan en sevdiğiniz videoları ve müzikleri indirin. SnapTube, videoları 144p, 720p, 1080p veya 4K gibi en sevdiğiniz çözünürlüklerde indirmenize olanak tanır. Ancak bu seçebilceğiniz kalite, indirdiğiniz orijinal video dosyasının çözünürlüğüne de bağlıdır. Snaptube, 144p, 720p, 1080p HD, 2k HD, 4K HD aralığında video çözünürlükleri ve MP3 veya M4A ses formatlarını destekler.

VidMate - VidMate, videoları ve müzikleri hızlı ve kolay bir şekilde indirmek için en iyi bilinen video indiricilerinden biridir.

VidMate, Android için en iyi YouTube indirme uygulamasıdır. YouTube, Facebook, Instagram, WhatsApp durumu ve Tiktok'tan videoları ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama, YouTube, Dailymotion, Instagram vb. gibi birden fazla platformdan en sevdiğiniz video ve ses içeriğini indirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca 4K, 720p, 1080p ve çok daha fazlası gibi istediğiniz indirme çözünürlüğünü seçme özgürlüğüne de sahip olursunuz.

Bu, Play Store da olmayan en iyi uygulamalardan biri, indirme işlevinin dışında daha fazla avantaja sahiptir. İndirdiğiniz içeriği, VidMate uygulaması aracılığıyla kolayca arkadaşlarınızla çevrimdışı olarak paylaşabilirsiniz.

NewPipe - NewPipe, akıllı telefonunuzda can sıkıcı reklamlar ve şüpheli izinler olmadan orijinal YouTube deneyimini elde etmek amacıyla oluşturulmuştur.

NewPipe, en sevdiğiniz YouTube videolarını reklam izlemek zorunda kalmadan izlemenize olanak tanıyan tamamen ücretsiz bir YouTube istemcisidir. Evet, YouTube'un keyfini reklamsız çıkarabilirsiniz.

Play Store'da olmayan bu Android uygulamalarından biri olan bu uygulama oldukça hafiftir. Bu, akıllı telefonlarınızda çok fazla yer kaplamadığı ve çalışması için ağır yapılandırma gerektirmediği anlamına gelir. Reklamları devre dışı bıraktığından, 3G gibi düşük bantlı ağlarda bile sorunsuz çalışır.

MusicPiped - Android için özgür bir hafif akışlı Müzik Çalar.

MusicPiped, yerel dosyaları oynatmak yerine YouTube'dan yayın yapan tam özellikli bir müzik çalardır. Video akışı yapmaz ve yalnızca ses dosyalarını getirir, böylece veri kullanımından tasarruf edersiniz.

Deep Studio tarafından geliştirilen MusicPiped, şu anda var olan en iyi müzik çalarlardan biridir. Bu tam özellikli müzik çalar uygulaması, herkesin kullanması için Github'da yayınlanan bir açık kaynak koduna sahiptir. Google Play'de olmayan en iyi uygulamalardan biri olan bu uygulama, herhangi bir ücret ödemeden çok çeşitli müzikleri dinlemek için kullanışlıdır.

Aptoide - En iyi Android uygulamalarını ve oyunlarını indir, bul ve paylaş

Aptoide, Google Play Store veya Apple App Store gibi uygulama mağazalarına bir alternatiftir. Play Store'da olmayan uygulamalardan biri olan bu uygulamadan PUBG gibi en iyi uygulamalardan bazılarını indirebilirsiniz. Uygulama, yasaklı Android oyunları, yasaklı müzik uygulamaları ve Google Play Store'dan yasaklanmış diğer uygulamalar gibi diğer oyun mağazalarında bulunmayan içeriği bulmanızı sağlar.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!