Pocket-Run Pool iOS'taki En İyi Bilardo Oyunu

Pocket-Run Pool iOS'taki En İyi Bilardo Oyunu

Pocket-Run nedir? Yepyeni bir arcade bilardo varyantı. Pocket-Run Pool, 8 top bilardo için mükemmel bir skor peşinde koşmanın heyecanı ile birleştiriyor. Pocket-Run'da amacınız tüm topları deliğe göndermektir, ama nereden ve ne zaman gönderdiğiniz en önemli şeydir!

Pocket-Run, Flipflop Solitaire'ın klasik Patience prosedürlerini tamamen elden geçirmediği gibi, sekiz top konseptini önemli ölçüde değiştirmez. Hala bir üçgen topu tutuyorsunuz ve onları cebe sokmak için bir ıstaka kullanıyorsunuz.

Bugün, iPhone'da Pocket-Run Pool'un lansmanını görüyor. Bu, kullanıcıların telefonlarında oyun oynadıkları şekilde uyarlanmış bir bilardo sürümünü oluşturmayı amaçlayan bir oyun. Bu, Gage’in giderek büyüyen analog klasikler dizisini yeniden tasarlama serisinde; şimdiye kadar satranç ve solitaire (iki kez) ele aldı. Her iki durumda da, tasarımcı, açıkça beğenmediği oyunları yeniden işliyordu ve onları sevmeyen insanlar için bile eğlenceli hale getirmenin yollarını bulmaya çalıştı. Pocket-Run Pool farklıdır - onun oluşumu biraz daha değişik. “Gerçekten sadece iyi ve basit bir bilardo oyunu oynamak istedim” diyor Gage.

Pocket-Run bir bakışta tipik sekiz top bilardo oyunu gibi görünüyor. Masa aynı sayıda cep ile aynıdır ve hala beyaz topu masadaki diğer tüm toplardan oluşan bir grupla vurursunuz. Ama oyunun akıllı telefonunuzda çalışması için tasarlanmış bir dizi farklılıkları var. Birincisi, tamamen tek oyunculu bir deneyim. Artık başka bir oyuncuyla rekabet etmediğinizden, oyun bunun yerine yüksek puanı kovalamak için kendinize karşı geliyor.

Hala normal bilardo oyununda olduğu gibi topları deliklere gönderiyorsanuz, ama şimdi her biri size puan kazandıracak. Topdaki sayı kaç değerin olduğunu gösterir ve her bir cebin bir çarpanına sahiptir; Yani 10 topu bir x6 cebine gönderirseniz, 60 puan kazanırsınız. Bir topu batırdığınız her seferde cepler bir noktaya döner, bu yüzden tahta sürekli aynı değil. Bunun da ötesinde, yerinde bir yaşam sistemi var. Beyaz topu batırarak ya da sırayla herhangi bir puan kazanamayarak hayatını kaybedebilirsiniz ve toplamda üç hayat kazanırsınız. Bir oyunun sonunda hayatınızı sürdürmek daha fazla puan demektir.

Hep birlikte, bu değişiklikler bilardoya benzeyen bir oyun için yapılır, ancak daha çok bir bulmaca oyunu gibi oynanır. Gage için amaç, oyun hakkında sevdiğiniz bir deneyim yaratmaktı, ama onu yeni bir bağlamda yeniden canlandırdı. “Oyun oynama duygusunu yeniden yaratmak istedim ve bir yeteneğin ustalık kazanıp kazanmadığına karar verdim” diye açıklıyor. “Bu en azından bir amatör olarak tüm bilardo oyunu; yapabileceğimi bildiğim vuruşla, en iyi atış olacak atış arasındaki etkileşim. ”

Bu yapı büyük ölçüde mobil cihazlar için çok uygundur, çünkü oyunlar çok hızlıdır ve tamamlanması sadece birkaç dakika sürer. En iyi arcade oyunları gibi, bu, skorunuzu iyileştirmek için oynamaya devam ettiğiniz bir “sadece bir dönüş” zihniyeti yaratır. Aynı zamanda sadece oynamak için iyi hissettiren bir oyun; Pocket-Run Pool'da, ekranın kenarında büyük bir ipucu kaydırarak çekim yapabilirsiniz ve bu, tatmin edici bir dokunma deneyimi sunar. Yüksek puanlı bir kovalamanın ötesinde ilginç şeyler tutmak için oyun ayrıca farklı kazanma koşullarına sahip günlük bulmaca turnuvaları da dahil olmak üzere çoklu modlara sahiptir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 567 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Pocket-Run Pool iOS'taki En İyi Bilardo Oyunu konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Pocket-Run Pool iOS'taki En İyi Bilardo Oyunu ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pocket-Run Pool iOS'taki En İyi Bilardo Oyunu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "