POCO Launcher Tüm Android Telefonlar için Google Play'de Yayınlandı

POCO Launcher Tüm Android Telefonlar için Google Play'de Yayınlandı

Çoğu akıllı telefon üreticisi, kendi müşterileri için benzersiz ve çekici özellikler yaratan kendi yazılım bölümlerine sahiptir. Bu birçok şekilde olabilir, ancak uygulamaların ve oyunların yanı sıra, insanların zamanlarının çoğunu geçirdiği ana ekran en önemlisi. Xiaomi de kendi cihazları için yaptığı POCO Launcher'ı Play Store üzerinden piyasaya sürdü. Artık herhangi bir Android cihaza yükleyip kullanabilirsiniz.

Şirketin yeni alt markası olan Xiaomi Pocophone F1 / Xiaomi Poco F1, ileri teknoloji ürünü donanım ve mevcut fiyat noktası ile dikkat çekiyor. Tabii ki, malzeme yüksek kaliteli cam değil, amiral gemisi düzeyindeki özelliklere sahip diğer akıllı telefonlarda görmeye başladığımız kaliteyi bu segmentte gerçekten beklememeliyiz. Xiaomi'nin MIUI'de (Pocophone F1'de kullanılan) sahip olduğu benzersiz özellikler arasında, ekibin POCO Launcher adında yeni bir başlatıcısı da var. Bu, birçok şirketin sadece sattıkları akıllı telefonlarla sınırlı kaldığı yazılım özelliklerinden bir diğeridir (çoğumuz bu yeni telefonlarla birlikte gelen duvar kağıtlarını kullanmaktan hoşlansa da).

POCO Launcher'ı cihazınıza indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Temel başlatıcı özelliklerinin çoğuna sahip. Ancak jest desteği olmasına rağmen bunları özelleştiremiyorsunuz. Biraz hem görünüm hem de özellik olarak Yandex Launcher havası veriyor. Simge paketi desteği, kaydırma animasyonları gibi klasik özellkler mevcut. Genel kullanım ve görünüm açısından zarif bir android başlatıcısı ve eğer telefonunuzun stok başlatıcısından sıkıldıysanız indirip denemenizi öneririm.. 

Telefona yükleyip uygulamayı açtığınızda en sağda roket uygulama simgesi gelir ve daha önce yüklediğiniz bir uygulama değildir ve uygulama çekmecesinde bile görünmüyor. Bu simgeye dokunduğunuzda, simgenin etrafındaki açık mavi daire, tüm simgenin etrafında dönüyor ve ardından bir tost mesajı ile karşılaşıyorsunuz. Bu önbellek temizleme özelliği başlatıcının kendisine yerleştirilmiş gibi görünüyor. Xiaomi ve POCO Launcher kullanıcılarına istedikleri zaman önbellek verilerini temizleyebilmelerini istiyor. Başlatıcıyı aşağıdan cihazınıza indirip deneyebilirsiniz.

Dosyayı İndir (Ücretsiz)
Daha önce 12 kez indirildi.

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile