Pokemon Quest artık Android ve iOS'ta Mevcut

Pokemon Quest artık Android ve iOS'ta Mevcut

Pokemon Quest'in mobil versiyonu artık oynanabiliyor. Pokemon temalı RPG, Mayıs ayında Nintendo Switch'de yayınlandı, ancak Android ve iOS'ta da mevcut. Pokemon Quest, ilerlemenize yardımcı olan uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz.

Pokemon GO, 2016 yılında dünyada fırtına gibi esti ve şimdi Pokemon Quest geldi.

Pokemon Quest, Pokemon'unuzu tam anlamıyla bir maceraya götürüyor. Kanto bölgesinden gelen tüm Pokemon (Pokemon Kırmızı ve Mavi), Tumblecube Adası'nda yaşayan küplere dönüştü. Bu temelde Minecraft'a bir saygı duruşu.

Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Pikachu veya Eevee'yi seçerek başlarsınız. Pokemon'unuz daha sonra adayı keşfetmeye ve gittikçe daha fazla Pokemonla arkadaş olmaya başladı. Bunları takımınıza eklediniz ve daha sonra vahşi Pokemon'la savaşmak için onları aldınız.

O andan itibaren, adadan daha fazlasını keşfetmek, takımınıza Pokemon ekleyerek, Pokemonunuzu yükseltmek ve ana kampınızı güzelleştirmek için basit bir durum. Daha fazla vahşi Pokemon çekmenize yardımcı olarak, adada bulduğunuz malzemeleri kullanarak yemek pişirebilirsiniz.

Hemen hemen tüm ücretsiz oynanabilen mobil oyunlarda olduğu gibi, Pokemon Quest de uygulama içi satın alımlar içerir.
Bunlar, aksi takdirde kazanmak için zaman alacak oyun içi paranın daha fazlasını satın almanıza izin verir. Ancak, bu uygulama içi satın almalar - şükür ki - tamamen isteğe bağlıdır.

Pokemon GO'dan Pokemon Quest'e, Nintendo'nun mobil oyunlarından sadece birkaçı.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 225 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Pokemon Quest artık Android ve iOS'ta Mevcut konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Pokemon Quest artık Android ve iOS'ta Mevcut ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokemon Quest artık Android ve iOS'ta Mevcut ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Reklam Ver instagram takipçi satın al