Ogznet.com
Ogznet.com
Photo by Rami Al-zayat on Unsplash

İşte Türkiye’de En çok İndirilen Android Uygulamaları ve Oyunlar

Android için uygulama ve oyun indirme platformu olan Play Store üzerinden, Türk halkının en çok indirdiği uygulama ve oyunları listeliyoruz. Bu listede en gerekli uygulamalarda var, sosyal medya uygulamaları ve oyunlar da. İşte o liste.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

1. Hayat Eve Sığar

 • Ücretsiz

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması

Hayat Eve Sığar mobil uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından insanları yeni Koronavirüs (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz.

Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.

2. WhatsApp Messenger

 • Ücretsiz

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun internet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Mesaj, arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın.

3. EBA

 • Ücretsiz

Milli Eğitim Bakanlığı'nın dijital eğitim platformu EBA

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

4. YouTube

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Android telefonlar ve tabletler için resmi YouTube uygulaması. En yeni müzik videolarından oyun, eğlence, haber ve daha fazla türden trendlere kadar dünyanın neler izlediğini görün. Sevdiğiniz kanallara abone olun, arkadaşlarınızla paylaşın ve herhangi bir cihazdan izleyin.

5. Instagram

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Arkadaşlarınızla bağlantı kurun, neler yaptığınızı paylaşın veya dünya çapında diğer insanlardan haberler alın. Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz ve günlük anlardan hayatınızdaki önemli olaylara kadar her şeyi paylaşabileceğiniz topluluğu keşfedin.

6. Trendyol - Online Alışveriş

 • Ücretsiz

Trendyol uygulamasını indirerek, tüm ihtiyaçlarının cevabını bir uygulamada bulabilirsin.

Evden alışverişin kolay yolu sloganı ile yola çıkan Trendyol uygulaması ile alışveriş keyfini katla. Trendyol uygulamasını indirerek, tüm ihtiyaçlarının cevabını bir uygulamada bulabilirsin. Markaların yeni sezon ürünleri, her güne özel kampanyalar ve başka hiçbir yerde bulamayacağın indirimler Trendyol mobil uygulaması ile gittiğin her yerde, istediğin her saatte seninle! Hijyen ürünlerinden bilgisayarlara, Pet shop ürünlerinden kıyafetlere, mobilyadan spor malzemelerine tüm ihtiyaçlarını oturduğun yerden tamamla.

7. ZOOM Cloud Meetings

 • Ücretsiz

ZOOM Cloud Meetings

Nereye giderseniz gidin bağlantıda kalın! Kusursuz video ve ses, anında ekran paylaşımı ve platformlar arası anlık mesajlaşma ile güvenli bir toplantı başlatın veya katılın, üstelik ücretsiz!

Ücretsiz Zoom uygulamasını yükleyin, "Yeni Toplantı" yı tıklayın ve 100 kişiye kadar videoda size katılmaları için davet edin! Android tabanlı telefonlar ve tabletler, diğer mobil cihazlar, Windows, Mac, Zoom Rooms, H.323/SIP room sistemleri ve akıllı telefon kullanan herkesle bağlantı kurun.

8. e-Nabız

 • Ücretsiz

e-Nabız

E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.

E-Nabız’da bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıklarınızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi görüntülerin, yazılan ilaçların, aşıların, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlık kuruluşları tarafından elektronik ortamda e-Nabız sistemine gönderilmesi ile oluşmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için "https://www.enabiz.gov.tr" sitesinde yer alan "E-Devlet ile Giriş" sekmesinden giriş yaparak e-Nabız sistemini aktif etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı onay verdiği takdirde destekleyen mobil cihazlardan ilgili bilgiler uygulama tarafından kullanılacaktır.

9. TikTok

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

TikTok küresel bir video topluluğudur.

TikTok küresel bir video topluluğudur. Bizler, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı da oluşturmanız ve dünyayla paylaşabilmeniz için kolaylık sağlar. Videolarınıza, kendi özel efekt filtreleri ile, eğlenceli etiketler, çıkartmalar ve daha bir sürü özellikle renk katabilirsiniz.

10. e-Devlet

 • Ücretsiz

Uygulamayla, www.turkiye.gov.tr adresinde en sık kullanılan hizmetleri kullanabilir, favori hizmetlerinizi görebilir, profil bilgilerinizi düzenleyebilir, anlık bildirim alabilir, kamu kurumları ve belediyelere ait bilgi ve hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Mobil İmza aboneliği için hizmet aldığınız operatöre başvurmalı ve gerekli prosedürü tamamlamalısınız.

11. Facebook

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Arkadaşlarınızla haberleşmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı.

 • Arkadaşlarınızın neler yaptığını görün
 • Güncellemeler, fotoğraflar ve videolar paylaşın
 • Arkadaşlarınız gönderilerinizi beğendiğinde veya yorum yaptığında bildirimler alın
 • Oyunlar oynayın ve sevdiğiniz uygulamaları kullanın
 • Facebook Marketplace’te yerel olarak bir şeyler alıp satın

12. Hepsiburada

 • Ücretsiz

Dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara, telefonlardan tabletlere alışveriş kredisiyle elektronik ürünlerine rahatça sahip olabilirsin. Üstelik, uygulamadan yapacağın alışverişlerde sadece uygulamaya özel süper indirimler de sunuluyor. Uygulamayı indir, aradığın ürünleri sepetine ekle ve alışverişini tamamla!

13. Google Haritalar

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Google Haritalar ile daha hızlı ve daha kolay yolculuk yapın. 220 ülke ve bölgeyi kapsayan haritalarda, yüz milyonlarca işletme ve yer bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, gerçek zamanlı GPS navigasyonu, trafik ve toplu taşıma bilgilerini alın, yemek yiyebileceğiniz, bir şeyler içebileceğiniz ve gidebileceğiniz yerleri öğrenerek yerel mahalleleri keşfedin.

14. Messenger – Ücretsiz Kısa Mesaj ve Görüntülü Arama

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sınırsız kısa mesaj, sesli, görüntü arama ve görüntülü grup sohbeti özelliklerinin yer aldığı ücretsiz, hepsi bir arada iletişim uygulaması ile istediğiniz zaman bir araya gelin. Mesajlarınızı ve kişilerinizi Android telefonunuzla kolayca senkronize edin ve istediğiniz kişiyle, istediğiniz yerden bağlantı kurun.

15. Twitter

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

 Twitter sizin sosyal medya haber uygulamanız ve dünyada olup biteni öğreneceğiniz kaynağınız.

Twitter sizin sosyal medya haber uygulamanız ve dünyada olup biteni öğreneceğiniz kaynağınız. Dünyadaki son dakika haberlerinden Türkiye haberlerine, hava durumu ve eğlenceden Futbol süper ligi ve basketbola, ekonomi ve siyasetten viral haline gelmiş eğlenceli hikayelere kadar her şey, gerçekleşir gerçekleşmez önce Twitter gündemine düşüyor. Arkadaşlarınızı bulun veya popüler insanları takip edin.

Twitter sayesinde, ilginç insanlar bulabilir veya sizinle ilgilenen insanların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzün televizyondaki, filmlerdeki, siyasetteki ve sporcu ünlüleri, Twitter üzerinden hayranlarıyla kişisel bir bağ kurabiliyor. İşte bu yüzden Twitter dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline geldi.

16. Telegram

 • Ücretsiz

En saf haliyle anında mesajlaşma. Basit, hızlı, güvenilir ve tüm cihazlarınızda eşitlenir. 400 milyondan fazla aktif kullanıcı. Telegram, insanları dünya üzerinde benzersiz, dağıtılmış veri merkezleri ağı üzerinden birbirine bağlayan piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

Mesajlarınıza tüm cihazlarınızdan aynı anda erişebilirsiniz. Mesajı telefonunuzdan yazmaya başlayın ve tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan bitirin. Verilerinizi bir daha asla kaybetmeyin.

Medya ve dosyaları, tür ve boyutlarıyla ilgili herhangi bir sınırlama olmadan gönderebilirsiniz. Sohbet geçmişinizin tamamı cihazınızda depolanmaya ihtiyaç duymaz ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda güvenli bir şekilde saklanır.

Mesajlarınızı mümkün olan en az veriyle iletmek için tasarlanan Telegram şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda bile çalışır.

17. sahibinden.com: Emlak,Araba,Alışveriş ve Diğerleri

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

sahibinden.com: Emlak,Araba,Alışveriş ve Diğerleri

sahibinden.com, satılık ve kiralık daire, 0 ve ikinci el araba, alışveriş ürünleri, iş ilanları, ustalar ve hizmetler, iş makineleri ve yedek parça gibi gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online alışveriş ve ilan verme platformudur.

18. letgo: İkinci El Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

letgo, ikinci el ürün almak ve satmanın en hızlı ve en kolay yolu

Sahibinden satılık araba ve kiralık daireden ikinci el mobilya ve vintage giyime kadar hepsi burada. letgo ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilir veya milyonlarca ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsin. Elektronik ürünler, ikinci el oyunlar, vintage giyim, ikinci el kıyafetler, sahibinden araba, antika mobilyalar, dolap, ev aletleri, ev eşyaları ve çok daha fazlası letgo’da seni bekliyor.

İkinci el mobilyalardan sahibinden satılık arabaya kadar istediğin her şeyi satabilirsin. Oturduğun yerden alışveriş yapmaya hemen başla!

19. Gmail

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Gmail, size zaman kazandıran ve iletilerinizin güvenliğini sağlayan kullanılması kolay bir e-posta uygulamasıdır. Push bildirimleri yoluyla iletilerinizi anında alın, İnternet'e bağlıyken ve değilken iletilerinizi okuyup yanıtlayın, aradığınız iletiyi hızla bulun.

20. Dijital Operatör

 • Ücretsiz

Dijital Operatör

Dijital Operatör’den cihaz satın alma, TL/paket yükleme, mobil fatura ödeme, kalan kullanım sorgulama, Turkcell’e numara taşıma, borç sorgulama veya yeni hat için başvuru yapma gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Dijital Operatör’de ‘’Dijital Mağaza’’ ve ‘’İşlem Merkezi’’ üzerinden onlarca işlemi kolayca yapabilirsiniz.

21. Ziraat Mobil

 • Ücretsiz

Bankacılık işlemlerine rahat ve pratik bir şekilde erişim imkanı sunan Yeni Ziraat Mobil uygulası, kolay, anlaşılır ve kullanıcı dostu arayüzleri ve işlem akışlarının yanı sıra, birçok yeni fonksiyon ile zenginleştirilmiştir. Yeni Ziraat Mobil uygulaması ile hem bireysel hem kurumsal müşterileri birçok yenilik bekliyor.

22. Followers+ Instagram için Takipçi Analizi

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Followers+ Instagram için Takipçi Analizi

Instagram hesabınızı takip etmeyi bırakan ve engelleyen kullanıcıları görün. Hesabınıza en sık bakan ve etkileşim kuran takipçilerinizi keşfedin.

Önemli Özellikler

 • Hesap Analizleri
 • Takipçi Artışı/Düşüşü Takibi
 • Sizi takip etmeyi bırakanları anında görün
 • Paylaşım Performansı Takibi
 • Bağlantı Takibi
 • Fanlarınızla bağlantıya geçin
 • Paylaşımlarınızı Daha İyi ve Planlı Hale Getirin
 • Sizin takip ettiğiniz ama size takip etmeyen kullanıcıları keşfedin
 • Gizli hayranlarınızı bulun

23. Yaay Sosyal Medya

 • Ücretsiz

Türkiye’nin yeni sosyal medya uygulaması!

Türkiye’nin yeni sosyal medya uygulaması!

Neden yaay?

 • Yeni̇li̇kçi̇ rozet si̇stemi̇: beğeni aldıkça puanınızı yükseltin, rozet sisteminde yukarı çıkın!
 • Kategori̇ler: binlerce içeriğin arasında kaybolmayın! İlgi alanlarınıza göre kategorileri takip edin ve paylaşım yapın!
 • Yoruma kapali i̇çeri̇kler: i̇stediğiniz içeriği yoruma kapatın, fikirlerinizi özgürce paylaşın.
 • Kullanimi kolay arayüz: birçok özelliği, sade ve kullanıcı dostu tasarım ile kullanın.

24. Snapchat

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Snapchat, yaşadığın anı arkadaşlarınla ve ailenle paylaşmanın hızlı ve eğlenceli bir yoludur.

Snapchat doğrudan kamera ekranıyla açılır, böylece saniyeler içinde Snap gönderebilirsin! Bir fotoğraf veya video kaydet, yazı ekle ve en iyi arkadaşlarına veya ailene gönder. Filtreleri, Lensleri, Bitmoji'leri ve daha birçok eğlenceli efekti kullanarak kendini ifade et.

25. PUBG MOBILE - NEW ERA

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 

Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

26. Türk Telekom Online İşlemler

 • Ücretsiz

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile Mobil, Evde İnternet ve Ev Telefonu aboneliklerinize ait tüm işlemlerinizi tek bir uygulama üzerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

27. Spotify - Müzik ve Podcast'ler

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Spotify - Müzik ve Podcast

Spotify şimdi cep telefonu ve tabletlerde ücretsiz. Nerede olursan ol doğru müzikleri ve podcast'leri dinle.

Spotify'la bir dünya dolusu müziğe ve podcast'e erişimin olur. Sanatçıları ve albümleri dinleyebilir veya en sevdiğin şarkılardan oluşan kendi çalma listelerini oluşturabilirsin. Yeni müzikleri keşfetmek ister misin? Ruh haline uygun hazır çalma listelerinden birini seç veya kişiye özel öneriler al.

Spotify, hiçbir yerde bulamayacağın orijinal podcast'ler de dahil binlerce Podcast sunar.

28. Yemeksepeti - Yemek & Market Siparişi

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Yemeksepeti, 69 şehirde 20 bini aşkın restoranla, Türkiye’de online yemek siparişi denince akla gelen ilk platform! Domino’s, Burger King, McDonald’s, KFC, Little Caesars, Pizza Hut, Komagene ve Popeyes başta olmak üzere en sevdiğiniz restoranlardan kolayca sipariş vermek için uygulamayı indirin. Üstelik Yemeksepeti Banabi ile market alışverişlerinizi de yapabilir, dilediğiniz market ürününü kapınıza kadar getirebilirsiniz. Unutmayın; Yemeksepeti Banabi, Yemeksepeti mobil uygulamasının içinde!

29. Vodafone Yanımda

 • Ücretsiz

Vodafone Yanımda’yı şimdi indirin; zamandan kazanın, işlerinizi neredeyseniz orada kolayca halledin. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirip, hattınızla ilgili bir sürü işlemi hiçbir ücret ödemeden yapabiliyor ve size özel fırsatları takip edebiliyorsunuz.

 • Tarifenizdeki ve paketlerinizdeki kalan kullanımları, güncel faturanıza dair detayları öğrenebiliyorsunuz.
 • Faturanızı ödeyebiliyor, Cep Lira (Faturasız hatlar) yükleyebiliyorsunuz.
 • Tarife değişikliği yapabiliyor, ek paket satın alabiliyorsunuz.

30. Netflix

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Dünyanın her yerinden, herkesin konuştuğu dizi ve filmleri mi arıyorsunuz? Hepsi Netflix'te. Ödüllü diziler, filmler, belgeseller ve stand-up gösterileri burada.

 • Sürekli yeni diziler ve filmler ekliyoruz. Yeni içeriklere göz atın veya favorilerinizi arayın ve videoları doğrudan cihazınızda izleyin.
 • Her hesap için beş adede kadar profil oluşturabilirsiniz. Profiller, evinizdeki farklı kişilerin kendi kişiselleştirilmiş Netflix deneyimlerine sahip olmasını sağlar.
 • Çocuklara uygun içeriklerle güvenli eğlence ortamının keyfini ailece çıkarın.
 • Dizi ve filmlerin özel videolarını izleyin. Ayrıca yeni bölümler ve içeriklerle ilgili bildirimler alın.
 • Mobil verinizden tasarruf edin. İçerikleri mobil cihazınıza indirin ve istediğiniz yerde çevrimdışı izleyin.

31. Google

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Google uygulaması, önem verdiğiniz şeylerden haberdar olmanızı sağlar. Sizin için önemli olan konularda hızlı yanıtlar bulun, ilgilendiğiniz konuları keşfedin ve güncelleme kartları alın. Google uygulaması kullanıldıkça daha iyi hale gelir.

32. Cube Surfer!

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Cube Surfer ücretsiz bir 3D arcade oyunudur.

Cube Surfer, oyuncunun bir kule oluşturması için küpleri istiflemesi ve bir renk çizgisi oluşturarak bitiş çizgisine ulaşmak için yolda sörf yapması gereken ücretsiz bir 3D arcade oyunudur.

Cube Surfer, oyun para birimi cinsinden satın alınabilen birçok kilidi açılabilir karaktere sahip harika bir renkli macera oyunudur. Küpleri dizerek gökyüzüne kare bir kuş gibi dokunun.

Engelleri aşmak için mükemmel miktarda küp yığınlayın ve küp sörfçüde yeni görünümlerin kilidini açmak için değerli taşlar toplayın!

Cube Surfer, sıkılmadan binlerce seviyeyi oynamanıza izin verir.

33. ÇiçekSepeti - Online Alışveriş & Trend Ürünler

 • Ücretsiz

Online alışveriş uygulaması ile giyim, ayakkabı, parfüm, saat, mobilya, market ürünlerini hızlı sipariş verebilirsiniz! Hediye ve çiçek siparişinin yanı sıra, ev dekorasyon, beyaz eşya, kozmetik, petshop dahil binlerce kategoride ihtiyacınız olan ürünler sezon indirimleriyle!

34. Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

 • Ücretsiz

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.

35. VIP Guard

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

VIP Guard

VIP Guard'da nihai kurtarmayı gerçekleştirebilir misin? Yakın koruma modunu açma ve güvenlik ustası olma zamanı! Bu zorlu ama bir o kadar da şaşırtıcı ve eğlenceli oyunda, tüm becerilerini kullanmak zorunda kalacaksın.

Şu şekilde oynanır.

 1. Düşmanlarından gelen tehditleri ara. Bir tane tespit ettin mi? Harekete geçme zamanı.
 2. Yalnızca sen ve saldırıya geçmen arasındaki süre. Onları zamanında korumak için harekete geçebilir misin? Öyle umuyoruz.
 3. Bekle! Biraz önce mermiyi durdurup seviye mi atladın? Böyle devam et!

Havalı grafikler, tatmin edici ve sorunsuz oynanışla, VIP Guard'yı keşfetmeden önceki zamanlarında neler yaptığını merak edeceksin!

36. Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 

Braindom: en popüler zihin oyunlarının ve gündelik oyunların çok daha ötesinde, beyin oyunlarını, trivia oyunlarını, bulmaca oyunlarını, kelime oyunlarını, zeka oyunlarını geride bırakacak tuzaklı testler içeren beyin sporudur.

Eğer bulmaca, bilmece, kelime oyunları, trivia oyunları, bilgi yarışması oyunları, zeka oyunları, beyin testi hayranı iseniz veya sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için en iyi oyun!

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi - Akıl Oyunları IQ seviyenizi yükseltmek için yeni eğlenceli ve ücretsiz bir beyin oyunu! Birçok zeka testi , zor bulmacalar, akıl oyunları, bilmeceler içerir ve beyninizin yeni akıllı düşünme yollarını keşfetmesini sağlamak için etkileyici bir beyin geliştiricidir.

37. Garanti BBVA Mobil – Mobil Bankacılık

 • Ücretsiz

Garanti BBVA Mobil ile günlük bankacılık ihtiyaçlarınız ve ticari işlemleriniz olmak üzere tüm finansal işlemlerinizin yönetimi cebinizde! Bireysel ve Kurumsal müşteriler ile KOBİ’lerin istedikleri zaman, istedikleri yerden kolaylıkla tüm bankacılık işlemlerini mobilden gerçekleştirebilmesini sağlayan Garanti BBVA Mobil sayesinde para transferlerinizi ve fatura ya da vergi gibi ödemelerinizi yapabilir; hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir; döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilir; varlıklarınızın gelişimini görebilir; gelir ve giderlerinizi takip edebilir; gelecek dönem harcamalarınızı takvim üzerinden inceleyebilir ve daha birçok bankacılık işlemini mobil uygulamamız üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusunda bulunabilir, yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularını takip edebilirsiniz.

38. İşCep - Mobil Bankacılık

 • Ücretsiz

Zengin işlem seçeneği bulunan İşCep’le; kredi, kredi kartı, para transferi, birikim ve yatırım gibi ihtiyaç duyacağınız bankacılık işlemlerini hızlı, güvenli ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm işlemler için ihtiyaç duyacağınız müşteri şifrenizi belirlemek için İşCep’in giriş sayfasında yer alan “Yeni Şifre Alın” seçeneği ile müşteri şifrenizi kolayca belirleyebilirsiniz.

Kişisel finansal yönetiminizi daha iyi yapabilmek amacı ile kategorize edilmiş işlem hareketlerinizi günlük/aylık olarak takip edip, işlemlerinizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Yeni kişisel asistanınız Maxi, şimdi İşCep’te! Maxi ile bankacılık işlemlerinizi ister konuşarak ister yazışarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İşCep Mobil Borsa ile borsa anlık fiyat verilerini görüntüleyebilir, hisse senedi ve varant işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

39. Pinterest

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Pinterest yaratıcı fikirler keşfetmenize ve bunları saklamanıza yardımcı olan görsel bir yer işaretleme aracıdır. Yemek pişirmek, seyahatlerinizi planlamak, evinizi güzelleştirmek ve benzer diğer projeleriniz için Pinterest'i kullanabilirsiniz.

40. getir

 • Ücretsiz

getir

Binden fazla ürünü ve sıcacık yemekleri dakikalar içinde, gece gündüz; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Bodrum’da olduğunuz yere getiriyor! Getir'le en çok tükettiğiniz ürünleri, GetirBüyük'le büyük market alışverişinizi, GetirYemek'le ise dilediğiniz yemeği dakikalar içinde size ulaştırıyor. İhtiyacınızı karşılamak için evden çıkmanıza gerek yok; bakkala, markete, restorana gitmenize gerek yok, getir var.

Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi sayesinde yoğurttan peynire, içecekten dondurmaya, bebek bezinden köpek mamasına, deterjandan şemsiyeye, kuruyemişten çikolataya binden fazla ürünü olduğunuz yere kuryeler ile getiriyor.

41. n11.com - Alışverişin Adresi

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Online alışverişin adresi n11.com Android uygulamasıyla moda, elektronik ve market alışverişinden otomotiv ürünlerine, binlerce mağazaya ve milyonlarca ürüne anında ulaşabilirsiniz; hem de uygulamaya özel kampanya ve indirim fırsatlarıyla!
Her gün 13.00 & 20.00’de mobile özel süper fırsatlar köşesinden güne özel indirimleri yakalayabilir, aradığınız ürüne indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

42. MARTI

 • Ücretsiz

MARTI

MARTI, seni şehir içinde ulaşmak istediğin son noktaya kadar eğlenceli, hızlı ve çevre dostu bir şekilde götüren bir elektrikli scooter kiralama uygulamasıdır.

Bir sonraki boş servisi bekleme, indiğin otobüsten evine 15 dakika yürüme, evden minibüse yetişmek için koşturma diye MARTI eğlencesi ve teknolojisiyle şehrine geldi! Sokakların en çevreci ulaşım seçeneği MARTI, sana uygun fiyatlı, anında ve eğlenceli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

MARTI, Türk mühendislerinin geliştirdiği akıllı araç takip teknolojileriyle şehir hayatını kolaylaştırıyor, sen de şimdi MARTI kullananların arasına katıl!

43. Yapı Kredi Mobil

 • Ücretsiz

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 • ATM’ye dokunmadan QR kodla para çekip yatırabilirsiniz.
 • POS’ta QR kodla ödeme ile kartınızı kullanmadan ödeme yapabilirsiniz.
 • Araçta ödeme ile Opet istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’de işlemler çok daha hızlı, varlık takibi çok daha kolay. Ayrıca yeni eklenen özelliklerle daha fazla bankacılık hizmeti parmaklarınızın ucunda!

44. Otobüs Simulator : Ultimate

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 

Truck Simulator 2018 : Europe oyunu yapımcılarından yepyeni şehirler arası otobüs simülasyon oyunu Bus Simulator : Ultimate.

Türkiye, Amerika, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde otobüs şirketini kur Dünyanın en büyük otobüs şirketi ol.

 • Çok oyunculu
 • Türkiye haritası
 • Esenler,Aşti,İzmir,Bursa,Antalya,Adana,Gaziantep,Diyarbakır,Konya,Sivas otogarları ve daha birçok şehre özel otogar.
 • Dünyanın farklı yerlerinde ofis açma.
 • Sosyal ve Gerçekçi tepkiler veren yolcu sistemi.
 • Türkçe seslendirme
 • 13+ Harika Otobüs

45. BiP – Mesajlaşma, Kaliteli Görüntülü Arama

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

BiP, güvenli, kullanımı kolay ve ücretsiz, %100 Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, iletişim ve yaşam platformudur. BiP, akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılabilen ücretsiz bir uygulamadır. BiP bu iletişimi sağlayabilmek için telefonunuzun internet bağlantısını kullanır. BiP için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz.

BiP ile mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir, fotoğraf, video, belge, sesli mesaj ve konum gönderebilir ve alabilirsiniz. Üstelik BiP’i hem mobilden hem de Web’den kullanabilirsiniz. Hatta telefonunuz kapalı dahi olsa, web üzerinden görüşmeye devam edebilirsiniz.

46. AliExpress - Daha Akıllı Alışveriş, Daha İyi Yaşam

 • Ücretsiz

Her şeyi tek bir yerden sunan bir alışveriş deneyimine ne dersiniz? Uygulama ile binlerce marka ve milyonlarca ürün sunan AliExpress, alışveriş tutkunlarının vazgeçilmez adresi.

Her gün ev, sağlık, teknoloji, oyuncak, spor ve ayakkabı gibi pek çok kategoriden en güzel ürünleri satın alabilirsiniz. Flaş ve süper indirimler, kuponlar ve daha fazlasıyla en güzel ürünleri en iyi fiyatlarla elde edebilirsiniz.

47. InShot - Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

InShot, video düzenleyici ve fotoğraf düzenleyici, ayrıca profesyonel video kırpma uygulaması.

InShot, video düzenleyici ve fotoğraf düzenleyici, ayrıca profesyonel video kırpma uygulaması. En iyi film yapımcısı ve müzikli HD video editörü, kolaylıkla video oluşturmanıza yardımcı olur, YouTube/Instagram için video düzenlemenizi sağlar.

Bu video yapma programı ile video kesme ve yapma, video birlestirme, videoya müzik ekleme, Youtube/Instagram için video kırpma yapabilirsiniz.

Ayrıca görüntü ve fotoğraf editörüdür. Kullanışlı, kapsamlı ve eğlenceli! InShot ile videoyu sanatsal bir şekilde kolayca düzenleyebilirsiniz.

48. MYT Müzik - Bedava Müzik İndir

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Tek tık ile bedava müzik indirebileceğiniz en basit ve en hızlı uygulama.

Şimdi sıralama özellikleriyle birlikte. Yakında çalma listesi oluşturma da eklenecek.

49. Google Drive

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Google Drive, dosyaları herhangi bir cihaz üzerinden yedekleyebileceğiniz ve daha sonra bu dosyalara erişebileceğiniz güvenli bir yer sunar. Kolayca başkalarını da dosyalarınızı veya klasörlerinizi görüntülemeye, düzenlemeye ya da onlarla ilgili yorum yapmaya davet edebilirsiniz.

50. Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ve Zeka Oyunları

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 

Bir milyondan fazla indirilme ile Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları, mobil oyun sektörüne yeni bir soluk getirdi. Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ve Zeka Oyunları, neşeli bilmeceleri, eğlenceli zeka testleri ve akıl oyunları ile yine sizde bağımlılık yaratacak!

Yepyeni ve sizi çok şaşırtacak bulmacalara hazır olun! Bu yeni versiyonda, bulmacaların renkli karakterleri ve hikayeleri var. Miskin ile Aslan Kralı yen ve Lale ile çiftliğini yetiştir! En eğlenceli beyin oyunlarının tadını çıkar. Beyin testi yüzlerce eğlenceli zeka testi ve bulmaca oyunlarından oluşmaktadır.

Zeka testi, zeka oyunları ve bilmece oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve bulmacalardan hoşlanıyorsan bu ücretsiz zeka oyununu oynamaktan vazgeçemeyeceksin. Çok eğlenceli, ücretsiz ve kurnazca düşünmen gereken bir bulmaca oyunu. Seni düşünmeye zorlayacak, şimdiye kadar yapılmış en komik ve en bağımlılık yapıcı onlarca bilmece seni bekliyor! Oyundaki farklı bilmeceler, aklınıza meydan okuyacak ve alışılmış cevapları sorgulamanızı sağlayacak. Bağımlısı olacağınız bu yaratıcı ve eğlenceli ücretsiz IQ testi ile arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Maceraya hazır olun!

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz