Renault marka aracınızın radyo kodunu bulamıyorsanız size bu kodu elde edebilmek ücretsiz bir yol göstereceğim. Telefona uygulama yükleyerek yada müşteri hizmetlerini arayarak kodunuzu ücretsiz alabilirsiniz.
En yeni ve popüler filmleri izlemek ve indirmek için en iyi ücretsiz film uygulamaları. Cepten film izlemek popülerliğini artırarak devam ettiriyor. Bizde sizin için film izleme uygulamalarının bir listesini hazırladık.
Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri yalnızlık. Yalnızlığın günümüzdeki en modern çözümü de arkadaşlık siteleri veya uygulamaları. İnternet üzerinden derlenmil bu arkadaş/eş bulma sitelerini sizin için derledik. Bazı uygunsuz seçenekleri listeden kaldırdık :))
Bilgisayar olmadan android telefonlara root nasıl atılır? Android cep telefonunuzu herhangi bir risk olmadan, kolayca rootlama olanağını paylaşıyoruz. Rootlu bir android cihaz almaya istekli iseniz bu yöntem tamamen güvenlidir.
Birçoğumuz için, filmli çekimler ile gelen lekeler ve kusurlar artık uzak bir anıdır. Filmi çekim deneyimini yeniden yaratmak için tasarlanmış bir dizi kamera uygulaması var. İşte en iyi beş.
Android cihazınızda gezinirken, bir uygulamayı açtığınızda, indirmeye veya çalıştırmaya çalıştığınız her defasında reklamlardan bıkmışsanız, doğru yere geldiniz. Android cihazlarda reklam engelleme uygulamalarından oluşan liste.
Daha önce inşaat firma scripti olarak çıkardığım scriptlerin devamı niteliğinde bir çalışma ancak bu sefer tüm firma tiplerine hitap eden bir php kurumsal firma scripti yaptım.
Tinder gibi birçok çevrimiçi arkadaşlık uygulaması, biriyle eşleşirken biraz yüzeysel kalıyor. Bu tip uygulamalardan daha farklı bir deneyim istiyorsanız, bu yeni arkadaşlık uygulamalarını deneyin.
Instagram üzerinde çok fazla zaman geçiriyorsanız, hiç şüphesiz canlı videolarla karşılaşmışsınızdır. Canlı bir videoyu bilgisayarınızda izlemeyi tercih ediyorsanız, Instagram hesabınızda oturum açmak yeterli olmaz. Bunun yerine, tarayıcınızda Instagram canlı videolarını görüntülemek için bir Chrome uzantısına ihtiyacınız olacak.
Cihazınızı root yetkisi kazandırmak için halen pek çok neden var. Root'tan çıkarılmış aygıtların sahip olamayacağı pek çok işlev ekler. İşte Android için en iyi root yetkisi kullanan uygulamalar.
Telefonlar gelişmeye devam ettikçe, çoğu bilgisayarın gücünü mobil formda görüyoruz. Bu nedenle, akıllı telefonlar muhteşem çoklu görev yetenekleri sunar. Ancak, yerleşik bir ekranın rahatlığı, hareket halindeyken ideal bir durumken, telefonu bir televizyona bağlamak önemli bir kazanımdır. Bu makalede, telefonunuzu USB kullanarak TV'nize nasıl bağlayacağınızı öğrenin!
Android telefonlara root özelliği kazandırdıktan sonra, birçok kişiselleştirme seçeneği ile tamamen yeni bir kontrol seviyesi elde ediyoruz. Android telefonunuzu rootlandırdıktan sonra, sadece rootlu android cihazlarda çalıştırılabilen belirli uygulamaları kullanarak telefonunuzu bir sonraki seviyeye kolayca ayarlayabilirsiniz.
Facebook Messenger'ı sadece Facebook hesabınızı daha önceden dondurduysanız dondurabilirsiniz. Facebook hesabınızı dondurduktan sonra Messenger'ı da dondurmak aşağıdaki adımları izleyin.
Bugüne kadar yüklediğiniz tüm ses yükseltme programlarını unutun! Çünkü bu uygulama gerçekten işe yarıyor.
Bir Android telefon kullanıcısısıysanız, arama kaydetme söz konusu olduğunda bunu kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Ancak Apple’ın güvenlik odaklı yaklaşımı nedeniyle, iOS uygulamaları iPhone’daki telefon çağrılarını doğrudan kaydedemez. Peki ne yapabilirsin?