Renault marka aracınızın radyo kodunu bulamıyorsanız size bu kodu elde edebilmek ücretsiz bir yol göstereceğim. Telefona uygulama yükleyerek yada müşteri hizmetlerini arayarak kodunuzu ücretsiz alabilirsiniz.
Daha önce inşaat firma scripti olarak çıkardığım scriptlerin devamı niteliğinde bir çalışma ancak bu sefer tüm firma tiplerine hitap eden bir php kurumsal firma scripti yaptım.
Cihazınızı root yetkisi kazandırmak için halen pek çok neden var. Root'tan çıkarılmış aygıtların sahip olamayacağı pek çok işlev ekler. İşte Android için en iyi root yetkisi kullanan uygulamalar.
Bugüne kadar yüklediğiniz tüm ses yükseltme programlarını unutun! Çünkü bu uygulama gerçekten işe yarıyor.
İnşaat Firma Scripti 2. versiyonu hazılanıyor. Tamamen yenilenen yönetici paneli ve özgün arayüzü ile hatalardan arınmış bir inşaat scritpi full bir versiyon oldu.
Firma rehberi sitesi açmanızı sağlayacak hazırlanmış kendi yaptığım bir Php Firma Rehberi Script'i.
Uzun zamandır üzerinde çalıştığım genel olarak yapı denetim ve inşaat firmalarına hitap eden "Kurumsal İnşaat Firma Script" artık hazır. Ücretsiz olarak inşaat scripti indirip sitenizi kurabilirsiniz.
Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri yalnızlık. Yalnızlığın günümüzdeki en modern çözümü de arkadaşlık siteleri veya uygulamaları. İnternet üzerinden derlenmil bu arkadaş/eş bulma sitelerini sizin için derledik. Bazı uygunsuz seçenekleri listeden kaldırdık :))
HTML form ile PHP veya ASP gibi programlama dillerine gerek kalmadan mail gönderme.
2017 yılının en iyi 15 Android Launcher uygulamasını sizin için derledim. Telefonunuza başka bir hava katacak bu başlatıcı uygulamalarını mutlaka deneyin.
ZaZaRemote cep telefonunuzun kumanda özelliğini (varsa) kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır.
Şu an yayında olan blog scriptinin bir önceki versiyonu olan scripti paylaşıyorum. Kendisine blog sitesi açmak isteyenler için güzel bir php blog scripti.
Ekte indirebileceğiniz bu villa projesi uygulanmış gerçek bir mimari projedir. Örnek teşkil etmesi açısından arşivinizde bulunması gereken bir proje.
Binlerce üyesi olan birçok popüler forum sitesi var. Bu forumlar birçok yararlı bilgi ve paylaşım ile doludur. Sizinde bu scriptler ile popüler bir forum siteniz olabilir.
Bu makalede, resmin kalitesini kaybetmeden nasıl yeniden boyutlandırabileceğinizi anlatacağım.
İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın al