prettyPhoto - jQuery Lightbox Benzeri Araç

prettyPhoto - jQuery Lightbox Benzeri Araç

prettyPhoto, jQuery lightbox benzeri web sitenizde ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz yardımcı bir araç diyebiliriz.

prettyPhoto, jQuery lightbox ile aynı görevi görüyor ancak sadece resim desteği değil ayrıca video, flash, Youtube, iframe ve ajax pencereleri de destekler. Kurulumu basittir. Bende kendi sitemde galeri kısmında kullanıyorum. Biraz web kodlama bilgisine sahipseniz basit bir şekilde bu uygulamayı sitenize adapte edebilirsiniz. Oldukça esnek bir kullanımı vardır. Tüm web tarayıcıları ile uyumludur sorunsuz çalışır.

Yönledirileceğiniz sayfada örnek kullanımlar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde tekli veya çoklu galeri oluşturma, flash içerik gösterimi, YouTube ve Vimeo videosu gösterme, QuickTime desteği, iframe pencere açma ve içerik açma gibi çok çeşitli kullanım alanları var. Web tasarımla uğraşan arkadaşlar için gerçekten zengin içerikli kolay adapte edilebilir bir kütüphane.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1985 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" prettyPhoto - jQuery Lightbox Benzeri Araç konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere prettyPhoto - jQuery Lightbox Benzeri Araç ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda prettyPhoto - jQuery Lightbox Benzeri Araç ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al