Prisma'nın yeni uygulaması, benliğinizi sohbet etiketlerine çeviriyor

Prisma'nın yeni uygulaması, benliğinizi sohbet etiketlerine çeviriyor

Geçen yaz çalkantılı günler geçiren şirketin AI tarafından desteklenen sanat filtre uygulamasını takiben Prisma Laboratuarlarının ikinci ürünü olan Sticky AI uygulaması.

Sticky AI, görüntüleri yapay resimlere dönüştürmek için altyapı ağını kullanmak yerine, iMessage, Facebook Messenger, WhatsApp ve daha pek çok alanda kullanmak için mükemmel selfie çıkartmaları yaratmayı amaçlayan yerini biraz daha aşağıya çekiyor. Prisma'nın sanatsal hedeflerinden daha basit bir hedefi var, ancak birkaç dakika uygulamayı denedikten sonra, Sticky AI, yaptığı işler için gerçekten iyi çalışıyor.

Uygulamayı açtıktan sonra, bir resim çekebilir veya fotoğraf kitaplığınızdan birini içe aktarabilirsiniz. Ardından Sticky AI, yalnızca insanları şeffaf bir arka plan üzerinde bırakmak için resminizin arka planını anında keser. (Açıkçası, tüm görüntü işlemleri doğrudan cihazınızda yapılır.) Alternatif olarak, kamera düğmesini basılı tutarak birkaç saniyelik çekim işlemi gerçekleştirebilir ve bu çekimlerin birleşimine göre otomatik olarak bir animasyonlu çıkartmaya veya GIF'ye eklenirsiniz. Seçim mesajlaşma uygulaması destekler.

Bunun ötesinde yapabileceğin başka bir şey yok. İki filtre vardır: siyah beyaz bir anahat efekti ve kesik bir kişiye dokunarak resme eklenebilecek belirsiz karikatür tarzı. Arka plana dokunmak, şeffaf bir düz renkler serisine kaydırılır ve metin simgesi altyazı sağlar.

Bitmiş etiket daha sonra varsayılan olarak iMessage, WhatsApp, Messenger, Snapchat, Telegram veya Skype'da bir resim olarak gönderilebilir, ancak nihai ürünü iOS Paylaşım Sayfasından görüntü kabul eden başka herhangi bir yere gönderebilirsiniz. Sticky AI'yı kullanmanın en iyi yolu, özel etiketi uygulamaya kaydetmektir. Burada, özel ileti dizisini sohbet oturumlarına koymak için daha sorunsuz bir şekilde yerel bir iMessage etiketi olarak erişebilirsiniz. Sticky AI faydalı mı? Söylemesi zor, ancak grup sohbete bazı selfie çıkartmaları eklemeyi düşünüyorsanız, şimdiye kadar gördüğüm bunları yapmanın daha kolay yollarından biri gibi görünüyor.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 611 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Prisma'nın yeni uygulaması, benliğinizi sohbet etiketlerine çeviriyor konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Prisma'nın yeni uygulaması, benliğinizi sohbet etiketlerine çeviriyor ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prisma'nın yeni uygulaması, benliğinizi sohbet etiketlerine çeviriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın