Pro Camera Modlu Nokia Kamera Uygulaması

Pro Camera Modlu Nokia Kamera Uygulaması

Çoğu kişi, Nokia’nın Lumia akıllı telefonlarının resim kalitesiyle tanışmış olduklarını kabul edecek. Bu nedenle şirket, Nokia Kamera uygulamasında Pro Mode'un tanıtımıyla son zamanlarda çok fazla konuşuldu. Şimdi bu kamera uygulamasını kendi Android telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Bu yeni güncelleme Nokia 7 için ve en son olarak da Nokia 8 için piyasaya sürüldü. Özel geliştirici topluluğu sayesinde, bu yeni kamera özelliğinden yararlanmak için bir Nokia akıllı telefona sahip olmanız gerekmiyor. Akıllı telefonunuz Seviye 3 Camera2 API'sini destekliyorsa, Pro Mode etkinken Nokia Kamera'nın en yeni portunu kullanabilirsiniz.

Cihazın Camera2 API'sini destekleyip desteklemediği pek çok kişi tarafından otomatik olarak bilinmemektedir. MIUI üzerinde destek içermeyen bazı Xiaomi aygıtları olduğunu biliyorum ve muhtemelen çok fazla modern Android cihaz yok. Bu her zaman böyle olmasa da yeni akıllı telefonların çoğunun destekleyeceğini varsayabilirsin. Camera2 API Probe uygulamasının devreye girdiği yer burası. Uygulama, cihazınızın Camera2 API'sini destekleyip desteklemediğini ve hangi seviyede olduğunu gösterir.

pro mod camera

Android cihazınız Seviye 3 Camera2 API'sini desteklediği sürece, Nokia Camera uygulamasının bu son bağlantı noktasından tam olarak yararlanabilirsiniz.

Uygulama portları her zaman olduğu gibi %100 çalışır ve Nokia Camera'nın bu sürümünde geçerlidir.
Geliştirici, OnePlus cihazlarında bazen çökeceğinin ve Obtüratör Hız kontrolünün vizörde herhangi bir görsel etkisinin olmadığını bilmektedir.

Çekim hızı kontrolü, çektiğiniz fotoğraf üzerinde istenen etkiyi yaratacak, bu ayarı değiştirirken vizörde herhangi bir görsel geri bildirim almayacaksınız.

Nokia Camera 8.0260.80 with Pro Mode uygulamasını indir.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 531 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Pro Camera Modlu Nokia Kamera Uygulaması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Pro Camera Modlu Nokia Kamera Uygulaması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pro Camera Modlu Nokia Kamera Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "