Ogznet.com
Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır? Paylaş:

Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Profesyonel SEO çalışması yapan Less Medya olarak web sitenizin arama motoru sıralamasında yükselmesi için gerekli çalışmaları yapmaktayız. SEO çalışmalarının her biri birbiri ile bağlantılı olduğu için site içi ve site dışı optimizasyonları aynı özen ile gerçekleştirmekteyiz. Site dışı optimizasyon çalışmalarının yapılabilmesi için site içi optimizasyon çalışmalarının tamamlanmış olması gerekmektedir. Sistematik ve düzenli çalışma sistemimiz ile SEO çalışmalarını yürütmekteyiz. Google algoritmalarına ve son kullanıcı davranışlarındaki değişikliklere göre gerekli optimizasyon çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Değerlendirme kriterleri devamlı güncellendiği için SEO çalışmaları da devamlılığı getirmektedir. Düzenli bir çalışma ile güncelliği yakalamaktayız.

Profesyonel Site İçi Optimizasyon Çalışmaları

Web sitelerinde SEO çalışmalarının başarılı olup olmadığının tespit edilebilmesi ve doğru SEO çalışmalarının yapılabilmesi için öncesinde SEO analizi yapmaktayız.  Rakiplerinize ve sektörünüze göre web sitenizi inceleyerek anahtar kelime tercihlerinizi, sitenizin uyumunu, site içi optimizasyon çalışmalarını analiz etmekteyiz. Kullanıcılarınızın ve arama motoru botlarının göreceği kısmın analizi, site içi optimizasyon olarak geçmektedir. İndeksleme yaparak arama motorunda indekslenen hatalı sayfanızın olup olmadığına bakmaktayız. Ziyaretçi kaybı yaşamamanız için robots.txt dosyasının yüklenmesi, domain tercihi, domain yaşı, site haritası, breadcrumbs, kırık link bağlantıları, mobil tema, sayfa hızı, tasarım, iç bağlantılar, H taglar, içeriğin başlık ve açıklama kısımlarını inceleyerek SEO kuralları kapsamında gerekli düzenlemeleri gerçekleştirmekteyiz.

Site Dışı Optimizasyon Çalışmaları

Profesyonel bir firma olarak SEO çalışmasının sadece site içi optimizasyon ile bitmediğini bildiğimiz için aynı zamanda site dışı optimizasyon çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz. Site dışı SEO çalışması ile gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmalarından daha kısa süre içerisinde daha fazla verim almanızı sağlamaktayız. Site dışı optimizasyon çalışmalarının temeli, SEO ile backlink ilişkisine dayanmaktadır. Web sitesinde gereğinden fazla link olması, siteye zarar vermektedir. Alınan linklerin sektör ile alakalı ve kaliteli siteler olmaları gerekmektedir. Linkin faydasının olabilmesiiçin siteye ziyaretçi getiriyor olması gerekmektedir. Less Medya olarak ziyaretçi hitini ve dünya sıralamalarını kontrol ederek buna göre backlink alacağımız siteleri belirlemekteyiz. Google’ın kendi bünyesinde değerli gördüğü kayıtlı siteleri de tercih edebilmekteyiz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!