Profesyonellik ve Kalitenin Buluştuğu Özel Arçelik Servis

Profesyonellik ve Kalitenin Buluştuğu Özel Arçelik Servis

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Arçelik, ülkemizde olduğu kadar yurtdışında da oldukça ilgi görmektedir. Arçelik’in bu kadar büyümesindeki en büyük sebepler ise özellikle kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır. Arçelik bulaşık makinelerinde ilerleyen ve gelişen teknolojiyi uygulayarak uzun ömürlü kullanımını biraz daha arttırmaktadır.

Fakat her teknolojik ürünün bir kullanım ömrü maalesef ki mevcuttur. Bu ömrü arttırmak için iyi ve kaliteli bir teknik servis merkezinden yardım almanız gerekmektedir.

Eğer İzmir’de yaşıyor ya da İzmir’de bir iş yerine sahipseniz uzun yıllardır Arçelik servisi olarak hizmet veren bir firma olan İzmir Arçelik servis sizlere güvenli ve güler yüzlü teknik servis ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu firmaya ulaşmak için ise İzmir’in neresinde olursanız olun çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine açık adresinizi bildirdiğiniz zaman sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibini sizlere mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır.

Özel Arçelik Servis Kalitesi!

Teknik servis ekibi sizden bulaşık makinenizi aldıktan sonra özel servis merkezine götürülerek birkaç performans testine tabi tutulur ve arızanın nereden ya da neyden gerçekleştiği tespit edilir. Ardından bu arızayı çözmek adına bir çok çözüm önerisi bulunur ve bu çözüm önerileri sizlerle iletişime geçilerek sizinle paylaşılır.

Sizin onayladığınız çözüm gerçekleştirildikten sonra bulaşık makineniz alındığı yere geri teslim edilerek teknik servis hizmeti bitmiş olur.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 93 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Profesyonellik ve Kalitenin Buluştuğu Özel Arçelik Servis konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Profesyonellik ve Kalitenin Buluştuğu Özel Arçelik Servis ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Profesyonellik ve Kalitenin Buluştuğu Özel Arçelik Servis ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Vuubi Kadın