Ogznet.com
Profilo Beyaz Eşya Servisi İstanbul’da Hizmetinde Paylaş:

Profilo Beyaz Eşya Servisi İstanbul’da Hizmetinde

Profilo Beyaz Eşya Servisi İstanbul’da Hizmetinde

Profilo markasının ürünlerine ve bayilerine ülke genelinde farklı şehirlerde rastlayabilirsiniz ancak yalnızca ürün ve satış anlamında değil servis hizmetleri konusunda da kaliteyi elden bırakmayan bu marka İstanbul’da de en iyi şekilde dağılımını sürdürüyor ve birçok ilçede kaliteli bir şekilde servis hizmetleri sunuyor.

İstanbul Profilo Servisi araması yaptığınız takdirde karşınıza ilk sırada çıkan ve 444 88 48 numarası ile hizmet veren ortak çağrı merkezi numarası sayesinde sizler de Profilo marka tüm ürünleriniz için servis hizmeti alabilirsiniz. Servis hizmetlerinde pratik çalışmaları ve güler yüzlü hizmetleri ile dikkatleri üzerine çeken ekip sayesinde kaliteyi daha üst seviyelere taşımak mümkün!

İstanbul Profilo Servis sayesinde ürünleriniz koruma altında ve bu korumaya bağlı olarak daha kusursuz ürünlerin kapısı da açılıyor. Özellikle beyaz eşya konusunda lider markalardan olan Profilo ülke genelinde yaptığı dağılım ile birlikte mağdur olan müşterilerini de unutmuyor ve servis hizmetlerini en iyi şekilde sunuyor.

İstanbul Profilo Servis 444 88 48 numaralı telefon ile sizlere hizmet veriyor ve bu numarayı tuşladığınızda canlı destek hattına direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. Birçok servis firmasının yaptığı gibi ses kaydı ya da bilgisayar destekli görüşmeler ile karşılaşmıyorsunuz çünkü firma haftanın her günü ücretsiz olarak canlı destek hizmeti veriyor. Profilo marka ürünleriniz için sizler de bu numarayı tuşlayabilir ve gerekli servis hizmetini talep edebilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!