Ogznet.com

icon Program

Kişisel veya kurumsal bilgisayarlar için ücretli/ücretsiz programlar, indirme linkleri ve incelemeleri. Bu kategori sayfasında, en iyi bilgisayar programlarını inceleyebilir, ücretsiz veya ücretli bir şekilde güvenli ve hızlı bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Reklam ve Casus Yazılım Temizleme Programı AdwCleaner

Dünyanın en popüler adware temizleyicisi istenmeyen programları ve istenmeyen yazılımları bulur ve kaldırır, böylece çevrimiçi deneyiminiz optimum ve sorunsuz kalır. Bilgisayarınıza sizin dışınızda istemsiz bir şekilde kurulan tarayıcı eklentileri ve..

Microsoft Office Word'e Alternatif Programlar

Windows, Mac, Web, Linux, iPad ve daha fazlası için Microsoft Office Word'e alternatif programlar. Ücretsiz veya açık kaynak alternatifler ile ücretli Microsoft Office Word'e benzer birçok program bu yazıda.

Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate, güçlü bir antivirüs ve sistem optimizasyon aracıdır. Tek tıklama ile bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak korur. Virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlar..

Toplu Resim Optimizasyonu için En İyi Ücretsiz Programlar

Bu yazılımlar görüntüleri optimize etmek için temel olarak çeşitli sıkıştırma yöntemleri kullanarak bunları sıkıştırır. Pek çok yazılımda, görüntüleri ihtiyacınıza göre optimize etmek için sıkıştırma yöntemini ve sıkıştırma seviyesini seçme seçeneği ..

En İyi Dosya Sıkıştırma Programları

Bir çok ücretli veya ücretsiz dosya sıkıştırma program var. Bu yazıda en yüksek sıkıştırma oranları ile birçok sıkıştırma biçimini destekleyen en iyi sıkıştırma programlarının bir listesini bulacaksınız. Herhangi bir biçimde sıkıştırılmış dosya arşiv..

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı - Recuva

Recuva, Windows kullanıcıları için Piriform tarafından geliştirilen ve bedava yayınlanan bir veri kurtarma yazılımıdır. Recuva bilgisayardaki silinen dosyaları güvenli bir şekilde kurtarabilir. Ayrıca Recuva silinen USB bellek aygıtı ve SD kart dosya..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!