Ogznet.com

icon Program

Kişisel veya kurumsal bilgisayarlar için ücretli/ücretsiz programlar, indirme linkleri ve incelemeleri. Bu kategori sayfasında, en iyi bilgisayar programlarını inceleyebilir, ücretsiz veya ücretli bir şekilde güvenli ve hızlı bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

En İyi ve En Hızlı İnternet Tarayıcıları 2021

Doğru web tarayıcısı seçimi için iyi performans, hızlı gezinme, güvenlik ve eklenti desteği çok önemlidir. Bu yüzden, bu kriterleri göz önünde bulundurarak internet tarayıcılarını en iyiden başlayarak sıraladık. İşte en iyi internet tarayıcıları...

14 Ücretsiz Ürün Anahtarı Bulma Programı

En iyi ücretsiz ürün anahtarları öğrenme programlarının bir listesi. Bir programı veya bir işletim sistemini (Windows'u temiz bir yükleme gibi) yeniden yüklemeye hazırlanıyorsanız, devam etmeden önce ürün anahtarınızı (CD anahtarı) veya seri numarası..

Microsoft Word'deki Silinmeyen Yatay Çizgiyi Silme

Word programını kullanırken mutlaka başınıza gelmiştir bu yatay çizginin silinememesi mevzusu. Çok gıcık bir şekilde silinmez ve uğraşınız size vakit kaybettirir. Peki bu yatay çizgi nasıl silinir, çözümü yazımızda.

VLC Media Player ile Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

VLC Media Player, çok yönlü video programıdır ve belki bilmediğiniz birçok özelliği vardır. Bunlardan biri de ekstra herhangi bir yazılım olmadan ekran kaydı yapmasıdır. Peki, VLC ile ekran kaydı nasıl yapılır, okumaya devam edin.

Programları Kaldırma Aracı IObit Uninstaller

IObit Uninstaller, iyi bir program kaldırma programıdır. Kaldırmak istediğiniz programları, Windows Uygulamalarını, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarını ve kötü amaçlı/reklam tarayıcı uzantılarını tamamen kaldırmak için kolay ve güvenli bi..

En İyi 6 Microsoft Office Şifre Kurtarma Aracı

Süper güçlü bir şifre ile yeni bir ofis belgesi hazırlayarak verilerinizi korumak iyi bir fikirdi, ta ki Microsoft Office belgesinin açmak için kullanacağınız şifreyi unutana kadar. Neyse ki, bazı yararlı programlar Microsoft Office şifre korumasını ..

Microsoft Office En İyi Alternatifler

Microsoft Office, ofis programları denilince ilk akla gelen seçenektir. Maliyet, performans veya yalnızca Microsoft ürünlerini beğenmeme nedeniyle bir alternatif arıyorsanız, birçok alternatifiniz var. İhtiyaçlarınız için en iyi Microsoft Office alte..

11 Ücretsiz Windows Movie Maker Alternatifi

Windows için birçok ücretsiz video düzenleme programı var, bu nedenle artık Movie Maker'a bağlı kalmaya gerek yoktur. Bu en iyi Movie Maker seçeneklerinden biriyle yeni bir video düzenleme programını kullanmaya başlayın.

Kalite Kaybetmeden Resimleri Büyütmek

Bu makalede, resmin kalitesini kaybetmeden nasıl yeniden boyutlandırabileceğinizi anlatacağım. Sizin için derlediğimiz birden çok farklı programı kullanarak bir görüntüyü kaliteden ödün vermeden nasıl yeniden boyutlandıracağınızı göstereceğiz...

En İyi Ücretsiz TeamViewer Alternatifleri

TeamViewer, bilgisayarları uzaktan kontrol etmek için en iyi programdır. Kişisel kullanım için ücretsiz olmasına rağmen ticari kullanımlar için ücretlidir. Bu yüzden TeamViewer'a alternatif başka hangi programlar varmış yazımızda görelim...

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!