Ogznet.com

icon Program İncelemesi

Program incelemelerini okuyabilir, indirmek istediğiniz programlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu kategoriyi devamlı takip ederseniz ücretli programlar için yasal ücretsiz full lisanslara da sahip olabilirsiniz.

Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate, güçlü bir antivirüs ve sistem optimizasyon aracıdır. Tek tıklama ile bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak korur. Virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlar..

Programları Kaldırma Aracı IObit Uninstaller

IObit Uninstaller, mükemmel bir program kaldırma aracıdır. Gereksiz programları, Windows Uygulamalarını, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamalarını ve kötü amaçlı veya reklam eklentilerini tamamen temizlemenin kolay ve güvenli bir yolunu sunar v..

iBoysoft Veri Kurtarma Programı

Teknik bir sorun ya da kötü amaçlı yazılım saldırıları nedeniyle yanlışlıkla silinen veya kaybolan dosyaları kurtarmak için iBoysoft veri kurtarma programını kullanabilirsiniz. Silinen dosyaları, sabit disk, harici sabit disk, USB bellek, flash belle..

Zoom'da Toplantı Süresi Nasıl Gösterilir

Hiç şüphe yok ki 2020 yılı görüntülü arama uygulamalarının yılı oldu. Zoom, Microsoft Teams, Google Meet gibi sohbet ve toplantı yazılımları, indirme ve kullanım sayılarında hızla yükseldi. Günümüzde pek çok kişi iş görüşmeleri yapmak, seminerlere ka..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!