Ogznet.com

icon Program İncelemesi

Program incelemelerini okuyabilir, indirmek istediğiniz programlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu kategoriyi devamlı takip ederseniz ücretli programlar için yasal ücretsiz full lisanslara da sahip olabilirsiniz.

iBoysoft Veri Kurtarma Programı

Teknik bir sorun ya da kötü amaçlı yazılım saldırıları nedeniyle yanlışlıkla silinen veya kaybolan dosyaları kurtarmak için iBoysoft veri kurtarma programını kullanabilirsiniz. Silinen dosyaları, sabit disk, harici sabit disk, USB bellek, flash belle..

Zoom'da Toplantı Süresi Nasıl Gösterilir

Hiç şüphe yok ki 2020 yılı görüntülü arama uygulamalarının yılı oldu. Zoom, Microsoft Teams, Google Meet gibi sohbet ve toplantı yazılımları, indirme ve kullanım sayılarında hızla yükseldi. Günümüzde pek çok kişi iş görüşmeleri yapmak, seminerlere ka..

Zoom Sanal Arka Plan Nasıl Değiştirilir?

Zoom, içinde bulunduğumuz dönem için oldukça popüler bir araç oldu. İş veya okul için çoğu insanın kullandığı bir video konferans programı. Peki görüşmeleriniz sırasında Zoom sanal arka planı kullanma seçeneği gibi, diğer video konferans araçlarının ..

NordPass ile Şifre Unutma Derdine Son

NordPass, NordVPN'in arkasındaki ekip tarafından yapılan bir şifre yöneticisidir. NordPass şifre yöneticisi, şifrelerinizi hatırlar, formları otomatik doldurur ve yeni üyeliklerde size güçlü şifreler önerir.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!