Alarmset

Alarmset 6.0.05

Araçlar Türkçe Windows 2,7 MB melsis.com

Ayarladığınız saatte alarm vererek sizi uyaran, alarm sırasında ses-müzik-film gibi ortam dosyalarını oynatabilen, belirlediğiniz saatte bilgisayarınızı kapatabilen, yeniden başlatabilen, oturumu kapatabilen arka fon olarak resim yükleyebildiğiniz kullanışlı bir program. Bilgisayar başında kendini kaybedip saati unutup uyarılmaya ihtiyacı olanlar için ideal.

Yeni nesil bir Alarmset ile tekrar karşınızdayız. Alarmset 6 yı tasarlarken bir alarm programından bekleyeceğiniz her şeyi bir araya toplamaya çalıştık. Masanızda veya evinizde kullandığınız çalar saatleriniz ve elektronik kol saatlerinizdeki özellikleri de bilgisayarınıza taşıdık. Alarmset 5.x için siz kullanıcılarımızdan gelen tüm önerilerinizi de titizlikle değerlendirdik. Tüm özellikleri Alarmset 5.x serisinin sağlam altyapısı üzerine kurduk ve yeni özelliklerimiz için bilgisayarınızın performansını düşürmeyecek şekilde en iyi optimizasyonları uyguladık. Alarmset 5.x serisinden Alarmset 6 'ya geçtiğinizde herhangi bir performans düşüklüğü yaşamayacaksınız.

Alarmset 6 ile gelen yenilikler;

• Ayarladığınız alarm için artık istediğiniz bir tarihi de girebiliyorsunuz. Ayrıca girdiğiniz saate göre sürekli tarih ayarlamanıza gerek olmayıp tarih otomatik kendini ayarlıyor. (kullanıcılarımızın önerisi***)

• Bilgisayarı Kapatma özelliğinin yanında Bilgisayarı Yeniden Başlatma ve Oturumu Kapatma(NT/2000/XP) özellikleri de eklendi.

• Sık kullandığınız alarmları "Sık Kullanılanlar" olarak kaydedip istediğinizde tek tıklamayla otomatik yükleyebilirsiniz. (Kullanıcılarımızın önerisi***)

• Alarm çalarken 5 - 30 dk. arasında seçtiğiniz süre kadar alarmı kolayca erteleyebilirsiniz (Masa saatlerinizde ve telefonlarınızdaki Snooze-Erteleme Fonksiyonu)

• Elektronik kol saatlerinizde bulunan bir özellik olan kullanıcının isteğine bağlı olarak saat başı ve yarım saatte bir küçük hatırlatıcı pencere ve sesli uyarı ile periyodik hatırlatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

• Tüm ayarlar tek pencere altında toplandı, ayrıca 5.x serisindeki alışkanlıklarınızı da düşünülerek üst menüden bazı ayarlara direkt erişim verildi. Kullanıcının ayarlayacağı süre içinde alarm kapatılmazsa otomatik alarmı erteleme veya otomatik alarmı kapatma gibi gelişmiş ayarlar da yapılabilirsiniz.

• Daha görsel bir arayüze sahip Alarmset 6 da yazılar yerine simgelere ağırlık verdik, simgelerden programın işleyişine çabuk adapte olacaksınız. (Kullanıcılarımızın önerisi***)

ALARMSET PROGRAMININ DİĞER ÖZELLİKLERİ

• Program genel olarak ayarladığınız tarih ve saatte alarm vererek sizi uyarır.

• Alarm için ortam dosyası (Ses – Müzik – Film) seçerek bu dosyanın alarm sırasında oynatılmasını sağlayabilirsiniz.

• Alarm için hatırlatıcı bir not bırakılabilir.

• Programın fon (arka plan) rengini değiştirebilir veya istediğiniz bir resim dosyasını fon olarak yükleyebilirsiniz.

• Resim dosyasını fon olarak yüklediğinizde, program üzerindeki saat, alarm gibi etiketlerin zor görülmesi veya görünmemesi durumuna karşı bu etiketlerin rengini değiştirebilirsiniz.

• Windows XP ile tam uyumludur. Program için en iyi görünüm ve en iyi çalışma performansı Windows XP İşletim Sistemi ve 32 bit Renk Kalitesi altında alınır.

• Program normal çalışma anında çok çok az işlemci kullanacak şekilde tasarlandığından sisteminizin performansını düşürmez.

Desteklenen Ortam Dosyaları:

Ses Dosyası: *.wav; *.wma; *.mp3; *.snd; *.au; *.aif; *.aifc; *.aiff 
MIDI Dosyası: *.mid; *.midi; *.rmi
Film Dosyası (MPEG): *.mpeg; *.mpg; *.m1v; *.mp2; *.mpa; *.mpe
Video Dosyası: *.avi; *.wmv
Microsoft Windows Media Dosyası: *.asf; *.wm; *.wma; *.wmv
VCD Dosyası: *.dat
DVD Dosyası: *.VOB !!! DVD kod çözücüsü kuruluysa !!!
Ortam Şarkı Listeleri: *.m3u; *.wpl; *.asx; *.wax; *.wvx; *.wmx

 

Alarmset
Bu program daha önce 1003 kez indirildi.

Facebook Yorumları

İstanbul Firma, İlan, Gezi Rehberi ve Haberleri instagram takipçi satın alreklamreklam
Rally MastersBig RacerTower Force 2Airplane Road
Alarmset

Alarmset

11 Haz 2018 / Araçlar
Internet Download Manager

Internet Download Manager

25 May 2018 / İnternet
Microsoft Silverlight

Microsoft Silverlight

25 May 2018 / İnternet
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Alarmset

Alarmset

11 Haz 2018 / Araçlar
Internet Download Manager

Internet Download Manager

25 May 2018 / İnternet
Microsoft Silverlight

Microsoft Silverlight

25 May 2018 / İnternet
Photo Slide Show

Photo Slide Show

23 May 2018 / Multimedya
Folder Lock

Folder Lock

20 May 2018 / Güvenlik