Ogznet.com
Ogznet.com
Photo by SCREEN POST on Unsplash

PUBG Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır?

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG şekilli nick yazma nasıl yapılır? En  havalı şekilli nick nasıl hazırlanır? Etkili bir takma isim nerede hazırlanmalıdır?

Milyonlarca oyuncunun aynı anda aktif bir şekilde katıldığı bir oyun ortamında dikkat çekmenin ve akılda kalıcı olmanın en kolay yolu etkileyici bir takma isme sahip olmaktır. Doğru seçilmiş bir takma isim, yine doğru tasarlanmış bir şekilli nick yazma işleminden sonra hem ilgi çekecek hem de akılda kalacaktır.

PUBG Şekilli Nick Yazma İşlemi Nasıl Yapılır?

Sadece PUBG için değil, Whatsapp, Instagram ya da diğer sosyal medya hesaplarında kullanılmak üzere takma isim çalışması yapılmak istenirse, bunun için birkaç yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem, bir Microsoft Word belgesi açmak ve özel karakterler yardımı ile kendi isminizi kendiniz yazmaktan geçmektedir.

İkinci şekilli nick tasarlama yönteminde ise bir şekilli nick yazma aracı kullanmak yer almaktadır. Özel karakterler ile yeni bir tasarım ortaya koymak için uyumlu bir seçim yapmak gerekmektedir. Bu noktada bir web aracından faydalanmak ve daha önce kullanılmış en iyi oyun nickleri listesine göz atmak önerilmektedir. Çünkü ünlü bir takma isim, yeni bir tanesi için ilham kaynağı olabilir.

Web Araçları ile Şekilli Nick Yazma PUBG

Bir web aracı üzerinden şekilli takma isim tasarımı yapılacağı zaman öncelikle harf, şekil ya da özel karakterler arasından hangi türde bir tercih yapılacağı belirlenmelidir. Sadece harflerden oluşacak nick tasarımlarında font ailesi zengin siteler tercih edilmelidir. 

Şekilli nick yazma PUBG platformunda sıkça kullanılan havalı nicklerin birçoğu ise her üç karakter türünün bir arada kullanıldığı isimlerdir. Harf, sayı, işaret ve simgelerin bir arada bulunduğu fakat her birinin arasında bir uyum olduğu durumlarda hem ilgi çekici hem de çok şık tasarımlar elde etmek mümkün olacaktır.

Son olarak, kullanılacak web aracının mutlaka ve mutlaka kullanıcı dostu, yani kolay olmasına özen gösterilmelidir. Nick tasarımı yaparken, işlem hatalarında tekrar tekrar başa dönmek yerine kolaylıkla hazırlama, karar verme ve kopyalama işlemleri uygulanabilmelidir. Özgün tasarım yapmaya imkan sağlayacak siteler aracılığı ile hazırlanan bir takma isim, kişinin katıldığı grup oyununda önplana çıkmasına da yardımcı olacaktır. Liderlik ya da ekip kurma planları olan kişilerin de yine ekip amacına uygun tasarımlar yapması faydalı olacaktır.

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz