Ogznet.com
Ücretsiz ve Online Ekran Kaydedici RecordCast Paylaş:

Ücretsiz ve Online Ekran Kaydedici RecordCast

Ücretsiz ve Online Ekran Kaydedici RecordCast

RecordCast, ekranınızı kaydetmenin çok basit bir yoludur. Sadece siteyi açın, bir ses seçeneği seçin ve ekranınızı kaydedin. Ardından, istediğiniz kişi ile paylaşın! Ayrıca kayıtlarınızı düzenlemek istiyorsanız, FlexClip adlı bir araçla bu işlemi yapmanızı sağlar.

Chrome gibi birçok internet tarayıcısı üzerinden online ekran kaydına izin veren RecordCast, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Herhangi bir uygulama, yada tarayıcı uzantısı yüklemeniz gerekmiyor. Bu nedenle, işletim sisteminden bağımsız olarak bu hizmeti kullanabilirsiniz. Tam bir ekranı ya da belli bir ekran alanını kaydetmenizi sağlayan servis daha sonra bu kaydı indirme ya da indirmeden önce düzenleme imkanı da sunuyor.

Ekran kaydetmek için birçok program var, ancak bunların çoğu ücretli veya kullanması zordur. RecordCast, hiç çaba harcamadan online ekran kaydı yapmanızı sağlayan ücretsiz bir hizmettir.

Özetle, RecordCast, herhangi bir program indirmenize gerek kalmadan ekranınızı kaydettiğiniz videolar oluşturmanıza izin veren bulut tabanlı bir platformdur. Bir anlamda, Zoom'un basit bir alternatifidir.

RecordCast ile Online Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

RecordCast ile online ekran kaydı çok kolaydır. Hizmetin ana sayfasında, Kaydı başlat butonuna basıyoruz ve ardından herhangi bir kayıt olmadan video kaydı başlıyor. Bir mikrofondan veya sistem sesinden sesinizi kaydetmek mümkündür, ancak ekran kaydı videosunun uzunluğu 10 dakikayı geçmemelidir.

Sonuç olarak, tüm pencerelerin üstünde, kontrol düğmeleri olan bir paneli gösteren özel bir çerçeve belirir. Ön ayarlardan birini seçebilir ve "paylaş" düğmesine tıklayabilirsiniz.

Kaydı bitirmek için Bitti düğmesine basın ve ekranı yeniden kaydetmeyi, videoyu indirmeyi (kayıt gerektirmez) ve hatta bu ekran video kaydını hemen düzenlemeyi seçebilirsiniz.

RecordCast genel olarak özellikleri şunlardır:

  • Kayıt veya ücret ödeme gerekmez; Yüksek kaliteli kaydedilmiş bir videoyu filigran olmadan ücretsiz olarak alabilirsiniz.
  • Program kurmaya gerek yoktur; Ekranınızı tek bir tıklama ile online kaydetmeye başlayın, yazılım ve uzantı indirmeleri gerekmez.
  • Esnek ekran kayıt alanı; İhtiyacınız olan tüm ekranın, uygulama pencerelerinin veya tarayıcı sekmesinin ekran görüntüsünü alın. İsterseniz aynı anda ses de kaydedilebilir.
  • Hızlı indirme ve düzenleme; Ekran kaydınızı saniyeler içinde indirin ve geliştirmek için metin, müzik, widget'lar ve geçişler ekleyin.

Ücretsiz Online Ekran Kaydedici

RecordCast ile Ekran Video Kaydı Nasıl Düzenlenir?

Kaydınızı bitirdikten sonra, RecordCast ile düzenleme yapabilirsiniz. RecordCast’ın video düzenleyicisi ile videolarınıza animasyon, resim, müzik ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca, istenmeyen duraklamaları ve sessiz bölümleri kesmek ve düzenlemek için de kullanılabilir.

RecordCast ile Ekran Video Kaydı Nasıl Düzenlenir?

RecordCast, ekranda olup bitenlerin videosunu çekmek için mükemmel bir araçtır. Basit, kullanışlı, herhangi bir işletim sistemi üzerinde çalışarak, bir bilgisayar sorununa bir çözüm göstermek, video eğitimleri oluşturmak veya bir programın veya hizmetin işlevlerini oluşturmak için yararlı olabilir.

RecordCast, sunumdan ürün tanıtımlarına kadar fikirlerinizi ortak çalışanlara ve müşterilerle paylaşmayı kolaylaştırır.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!