Ogznet.com

Reklam

Reklam

Reklam Seçenekleri

Siteye footer text link, banner görsel reklam veya tanıtım yazısı şeklinde reklam verebilirsiniz.

Footer Text Link

Footer text link şeklinde siteye reklam verebilirsiniz. Bu alan aylık olarak size tahsis edilir. Buradan verilen link dofollow şeklinde olacaktır. Bu alanda maksimum 4 dış link bulunur.

Sidebar Banner Reklam

Sidebar kısmına görsel reklam verebilirsiniz. Banner boyutları 125xX125 piksel büyüklüğünde olacaktır. Buradan verilen link dofollow şeklinde olacaktır. Bu alanda maksimum 4 dış link bulunur.

Tanıtım Yazısı ve Reklam Yayınlama Esasları

  • Tanıtım yazısının reklamveren tarafından hazırlanıp iletilmesi gerekmektedir.
  • Reklamveren tarafından hazırlanan tanıtım yazısı metinleri sadece anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde hazırlanmalıdır. Editör imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Tanıtım yazılarından en fazla 3 adet dış link çıkışı yapılabilir. Yazı yayına alındıktan sonra başlık ve linkler hariç çeşitli ufak düzenlemeler yapılabilir.
  • Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) Ogznet.com sunucusunda barındırılır.
  • Ogznet.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklamlar web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
  • Bahis, kumar, alkol, bitkisel ilaç, sanal kart satışı gibi parasal işlemlerin yapıldığı siteler, medyum, fal, cerrahi müdahale, telif içerebilecek içerik ile yetişkin özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.
  • Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.

Reklam teklifleriniz ve tanıtım amaçlı makalelerinizin yayınlanması için İletişim bölümünden mesaj gönderebilirsiniz.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!