Ogznet.com
Ogznet.com
Photo by SCREEN POST on Unsplash

En İyi ve Tamamen Ücretsiz Android Oyunları [Reklamsız]

Play Store’da bir çok ücretsiz oyun var, ancak burada listelenen oyunlar uygulama içi satın alma işlemleri olmayan ve reklamsız oyunlar içindir. Bir oyunun uygulama içi satın alma içermeden ücretsiz olması, kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Bu en iyi ücretsiz Android oyunları tamamen ücretsizdir ve herhangi bir uygulama için satın alma veya sinir bozucu reklam olmadan keyfini çıkarabileceğiniz oyunlardır.

1. Battle for Wesnoth

Battle for Wesnoth

Battle for Wesnoth, PC'de zaten özel bir topluluğa sahip olan sıra tabanlı bir fantezi strateji oyununun resmi olmayan bir Android portudur. Ücretsiz oyunda hikayeye dayalı çeşitli kampanyalar ve çeşitli fantezi yarışlarından tonlarca farklı birim var. AI veya diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

Battle for Wesnoth, kaliteli grafiklere sahip değil, ancak derinliği var ve geliştiricilerden ve topluluktan düzenli olarak güncellemeler alıyor.

2. Underhand

Underhand

Underhand, sizi bir kült liderinin rolüne sokan bir CCG'dir (Kültür Kartı Oyunu). İşiniz desteden çekilen farklı etkinlik kartlarına cevap verirken kültünüzün kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmek. Bu olaylara nasıl cevap vereceğiniz, ne kadar ileri gideceğinize karar verecek.

Kartlarınızı oynarken, ilerlemenize yardımcı olabilecek veya ilerlemenizi engelleyebilecek beklenmedik olayları temsil eden yenilerini de çekersiniz.

Ses, uygun bir şekilde ürkütücü bir atmosfer sağlar, hoş bir dokunuş, eylemlerinizle dünyanın nasıl değiştiğini bildiren oyun içi radyodur.

3. Freedoom

Freedoom

Belirli bir yaştaki oyuncular, acımasız birinci şahıs nişancı oyunlarının öncüsü Doom'a saatlerini harcadıklarını hatırlayacaklardır.

Freedoom temel olarak klasikler gibi oynanır, varlıklar farklıdır, ancak orijinalin tarzında hala tanınabilir. Hala çirkin yaratıkları belirsiz bir endüstriyel arazide patlatıyorsunuz ve Doom'un tüm eğlenceli eylemi, atmosferi ve gerginliği tam olarak farklı olmayan bir ciltte.

4. Wicked Lair

Wicked Lair

Benzersiz bir Kule Savunma / Zindan İnşa etme oyunu. Olabildiğince derin zindan inşa et, etki alanına girmek kahramanları yenmek ve savaşta kölelerine yardımcı olmak ve büyü öğrenmek için güçlü yaratıklar bul.

Kötülüğün inini inşa etmek ve onu barış ve istila etmekte ısrar eden sinir bozucu iyileri yok etmek için canavarlar ve tuzaklarla doldurmakla görevlendirildi. Onlara ödeme yap, çünkü zorunda değilsin.

İlginizi
çekebilir

En iyi Android Oyunları 2021

5. Pixel Dungeon

Pixel Dungeon

Her şeyi kontrol etmek için basit bir dokunuş ve Watabou'nun 'temel' Pixel Dungeon oyunu, oyunun tadını çıkarmak için kilitlenebilir karakter sınıflarına ve tonlarca öğeye sahip olmasına rağmen, Shattered Pixel Dungeon, Pixel Dungeon Unleashed vb. orijinaline göre katlanmış ve farklı özellikler sunar.

6. Unciv

Unciv

Şimdiye kadarki en ünlü medeniyet kurma oyununun açık kaynaklı bir yeniden uygulaması. Hızlı, küçük, reklamsız, sonsuza dek özgür! Uygarlığınızı, araştırma teknolojilerinizi kurun, şehirlerinizi genişletin ve düşmanlarınızı yenin!

Unciv, imparatorluk kurma, genişleme, kaynak yönetimi, ekonomik ve teknolojik gelişimin klasik Medeniyet tarzı oyununun açık kaynaklı bir yeniden uygulamasıdır. Temelde Civilization V gibi oynanır, ancak çok basit grafiklerle. Bununla birlikte, stratejik derinlik etkileyici bir şekilde korunur ve Unciv, düşük kaliteli akıllı telefonlarda bile bir rüya gibi çalışan küçük ve hafif bir uygulamadır.

7. Pew Pew

Pew Pew

PewPew, eski uzay gemisi senaryosunu basit ama çekici grafiklere sahip neon bulutlu bir arayüze koyar, ancak gerçek hızlı tempolu eylemdir. Temel olarak, farklı şekillerde patlatmak, ödüllerin kilidini açmak ve hareketli renklere ve seslere basmak gibi eylemler vardır.

8. Pathos: Nethack Kodeksi

Pathos: Nethack Kodeksi

Pathos Nethack'in kurallarından ilham alınarak yapılan bir rogue tarzı oyundur. 13 sınıftan birini seç ve zindanın derinliklerine doğru bir maceraya atıl. Cehenneme kadar inip ezeli düşmanını yen ve zindandan taşıyabildiğin kadar ganimetle kaç!

İlginizi
çekebilir

En İyi Ücretsiz 15 Android Oyunu 2019

9. Warfare Incorporated

Warfare Incorporated

Warfare Incorporated, orijinal olarak Windows Telefonları ve PalmOS cihazları için eski bir oyundur, ancak stili Command ve Conquer gerçek zamanlı strateji oyunlarına kadar gider. Yeni keşfedilen Icarus gezegenindeki kaynakları kontrol etmek için bir üs kurmalı ve bir ordu üretmelisiniz.

Kritik olarak beğenilen ve en çok satan mobil gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunu. Yeni keşfedilen gezegen Icarus'u şaşırtıcı mineral zenginliği ve esrarengiz uzaylı eserleri ile hem çok oyunculu hem de tek oyunculu oyunda savunmak ve kontrol etmek için güçlerini oluştur!

10. Gloomy Dungeons 2

Gloomy Dungeons 2

Gloomy Dungeons serisi, klasik Doom / Wolfenstein kalıbındaki birinci şahıs nişancı oyunudur. Google Play'de yer almaya noyunu F-droid.org üzerinden indirip yükleyebilirsiniz.

Gloomy Dungeons'un ikinci bölümünde keskin nişancı tüfeği ile gerçek bir nişancı olacaksınız

Tüyler ürpertici canavarlar ile kendinizi makineli nişancıdan roketçiye kadar gerçek bir atıcı olarak denemek için silah havuzu ve karanlık metro tünellerinde birkaç saat oyun oynamak için bulacaksınız.

F-droid.org sürümünde Zeemote desteklenmez ve Google Analytics kaldırılmıştır. Kişiselleştirilmemiş promosyon reklamları menü ekranında gösterilebilir.

 

Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz