Resimlerinizden Eğlenceli Videolar Oluşturan 7 Android Uygulaması

Resimlerinizden Eğlenceli Videolar Oluşturan 7 Android Uygulaması

Sosyal ağ çağında 24 saat içinde kaybolan video klipler, profesyonel platformlarda video düzenlemek biraz fazla zor görünebilir. Ancak aynı zamanda video yayınlarınızın öne çıkmasını ve şık animasyonlar göstermesini istiyorsunuz. Neyse ki, bir dizi akıllı telefon uygulaması bu bilmece için kolay bir çözüm sunuyor. Her türlü modern efekti eklemenize izin veriyorlar, ancak kullanımı birkaç dakikadan fazla sürmüyor. İşte Android'de kullanabileceğiniz yedi tane video oluşturma uygulaması.

1. Google Fotoğraflar

Fiyat: Ücretsiz

Google Fotoğların tüm mükemmel fotoğraf yönetim araçlarına ek olarak, uygulamayı video düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz. Google Fotoğraflar, elle düzenleme yapmak istemeyenlere otomatik olarak eğlenceli klipler oluşturur. Ancak resimleri ve videoları elle de birleştirebilir, ayrıca metin, geçişler, arka plan puanı ve diğerleri gibi ek katmanlar ekleyebilirsiniz.

Bunu yapmak için önce medyanızı Google Fotoğraflar ile senkronize etmeniz gerekir. Bu işlem bittiğinde, uygulamayı açın ve sağ üst köşede, üç nokta menüsünün altında yeni bir film oluşturma seçeneği göreceksiniz. Ona dokunun ve ne tür bir film oluşturmak istediğinizi seçin.

Anneler Günü gibi özel bir durum için akıllı şablonlardan birini seçebilir veya Yeni Film düğmesine basarak sıfırdan başlayabilirsiniz. Şimdi dosya ve müzik gibi unsurların kalanını seçin ve Kaydet'e dokunun.

2. Quik - Müzikli fotoğraf için GoPro video editörü

Fiyat: Ücretsiz

Google Fotoğraflar basittir ve kullanılması kolay olsa da sınırlı özellikler sunar. Daha fazla seçenek ve efekt istiyorsanız, GoPro Quik'i deneyin.

GoPro'nun tam teşekküllü video düzenleme uygulaması, Google Fotoğraflarla neredeyse aynı basitlik seviyesini koruyor. Fakat hem amatörlere hem de profesyonellere hitap eden birçok özelliğe sahiptir. Uygulamanın sizin için medyanızdan hikayeler oluşturmasına izin verebilir veya efektleri, geçişleri ve diğer yönleri kendiniz seçmeye karar verebilirsiniz.

Ayrıca, Google Fotoğrafların aksine, GoPro Quik’in çerçeve düzenlerini yönetme, her an için altyazı, renk derecelendirme ve daha fazlası gibi gelişmiş video düzenleme araçları da var. Hızlı bir şekilde düzenlenmiş bir video oluşturmak isteseniz bile GoPro Quik, geniş yelpazedeki temaları ile sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

3. Storyo - Smart Video Memories

Fiyat: Ücretsiz

Son tatiliniz için kısa bir film çekmek istiyorsanız, Storyo en iyi seçenek olabilir. Bu video düzenleme uygulaması, konum ve zaman etrafında döner ve farklı yerlerde çekilen fotoğraf ve videoları bir araya getirmek için mükemmeldir. Tek yapmanız gereken dosyaları almak. Daha sonra, coğrafi etiketlere ve zaman damgalarına dayanarak, Storyo bir video günlüğü geliştirecek.

Dahası, uygulama konumu vurgulamak için özel kareler ekler. Bunları, Storyo’nun doğru yapamaması durumunda sırayı değiştirmek için düzenleyebilirsiniz.

4. Magisto - Fotoğraflardan Video yapma Müzikli

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Magisto sofistike bir video platformu ve editörüdür. Uygulamaya, ortamınızdan otomatik olarak video belleği oluşturmak için birçok makine öğrenme çerçevesini destekler. Bununla birlikte, Magisto'nun parladığı yer, en önemli sahneleri tanıma ve bunları videoda öne çıkarma yeteneğidir.

Ancak, uygulama ücretsiz değildir ve birkaç uyarı vardır. Aynı zamanda bir tür sosyal ağ olduğundan, Magisto, son klibi indirmek veya profesyonel düzenleme araçlarından herhangi birini kullanmak isterseniz ekstra ücret alır. Ayrıca, videolarınızı sunucularına yükler. Ücretsiz kullanıcılar, videonun kendisini değil, yalnızca bu yayının bağlantısını paylaşabilir.

5. FilmoraGo - Video Düzenleyici

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

FilmoraGo masaüstü video düzenleme deneyimini artırmaya çalışıyor. Ortada bir önizleme penceresine ve çevresindeki seçeneklere sahip bir manzara arayüzü sunar. Öncelikle, videolarının çok çeşitli araçlarla nasıl sonuçlanacağını ince ayar yapmayı tercih eden kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Ancak, Instagram gibi sitelerde paylaşmak için anında bir video istiyorsanız, FilmoraGo bunun için de pek çok tema sunar. Bunlar birkaç dakika içinde bir video çekmenizi sağlar. Bu uygulama aynı zamanda seslendirme, bindirme, altyazı ve daha fazlasını eklemek gibi bir çok gelişmiş araç sunar.

6. Adobe Premiere Clip

Fiyat: Ücretsiz

Adobe, Premier Clip adlı eğlenceli ve anında video klipler oluşturmak için kullanılan kendi mobil uygulamasına sahiptir. Bu listedeki diğerleri gibi, mevcut kitaplığınızla kolayca bir film yapmanızı sağlar. Otomatik veya Serbest Biçimli oluşturma ile gidebilirsiniz.

Birincisi filmi sizin için yönlendirirken, ikincisi sizi sürücü koltuğuna oturtur. Renk derecelendirme, süsleme ve daha fazlası gibi bir dizi düzenleme aracı sunar. Bir Adobe ürünü olduğundan, önce bir Adobe hesabıyla oturum açmanız gerekir. Ancak neyse ki, bir abonelikten ayrılmadan projelerinizi düzenleyebilir ve indirebilirsiniz.

7. VivaVideo: Video Düzenleme

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

VivaVideo, bu uygulamalar arasında ortak olan özelliklerin çoğunu sunar. Ancak yıllara yönelik birkaç tane daha modern araç ekleyerek öne çıkmaya çalışıyor. Bunlara portrelerinizi ve özçekimlerinizi geliştirmek için bir güzellik kamerası, emoji ve çıkartma ekleme yeteneği ve daha pek çok şey dahildir.

VivaVideo, uygulayabileceğiniz çok miktarda parlak, gösterişli temaya sahiptir ve düzenlenmiş videoları bir anda dışa aktarmanıza izin verir.

Ücretsiz ve Online Video Editörleri
İlginizi Çekebilir

Ücretsiz ve Online Video Editörleri

Ogznet.com

Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile