Ogznet.com
Root’lu Android Telefonlar İçin En İyi 37 Uygulama Paylaş:

Root’lu Android Telefonlar İçin En İyi 37 Uygulama

Root’lu Android Telefonlar İçin En İyi 37 Uygulama

Android telefonlara root özelliği kazandırdıktan sonra, birçok kişiselleştirme seçeneği ile tamamen yeni bir kontrol seviyesi elde ediyoruz. Android telefonunuzu rootlandırdıktan sonra, sadece rootlu Android cihazlarda çalıştırılabilen belirli uygulamaları kullanarak telefonunuzu bir sonraki seviyeye kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Android Root uygulamaları, root atılmış Android cihazlarınız için yeni olasılıkları geliştirmek ve açmak için özel bir dizi uygulamadır.

Android için aşağıda belirtilen en iyi root uygulamaları, Android pil ömrünü artırmaya, bloatware olarak adlandırılan ve telefona yüklü olarak gelen yerleşik uygulamaları kaldırmaya yardımcı olduğundan, Android'inizin daha iyi çalışmasını sağlar. Ayrıca, tam tersini yapacak bazı kötü root uygulamaları da olduğunu unutmayın.

Kısacası, Android cihazınıza en iyi root uygulamalarını yükleyerek, rootlanmamış bir telefona kıyasla cihazınızın performansını artırabilirsiniz.

Android telefonunuza bazı kullanışlı özelleştirme seçenekleri getirebilecekmen iyi root uygulamalarının listesi.

Rootlu Android akıllı telefonlar için en iyi uygulamaların listesini keşfetmeye hazır mısınız? İşte başlıyoruz.

En İyi 37 Root'lu Android Uygulaması 2020 

İşte Android için en iyi root uygulamaları listesi.

1. Greenify

 • Ücretsiz

Greenify

Greenify, telefonu kullanmadığınız zamanlarda arka planda çalışan uygulamaları tanımlamak ve hazırda bekletme moduna alarak, cihazınızın pilinin daha uzun süre dayanmasını sağlayan Android için en iyi root uygulamalarından biridir.

Greenify rootlu olmayan cihazlarla da iyi çalışır, ancak root ayrıcalıklarıyla bu uygulama tam kapasite çalışır. Ortalama 5MB'dea daha az RAM alanı ve neredeyse sıfır CPU kullanımı ve pil tüketimi ile son derece hafif bir şekilde tasarlanmıştır.

2. System App Remover

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Sistem uygulaması kaldırıcısı, sistem uygulamalarını ve kullanıcı tarafından yüklenen diğer uygulamaları tam root ayrıcalıklarına sahip olarak yönetmek için basit bir araçtır.

Bloatware olarak da bilinen bu önceden yüklenmiş sistem uygulamalarını kaldırmayı düşünüyorsanız, dahili belleği boşaltmak ve yeni uygulamalar için daha fazla alan sağlamak için mükemmel bir uygulamadır.

Önceden yüklenmiş sistem uygulamalarını kaldırmanın yanında bu Android root uygulaması, kullanıcı tarafından yüklenen uygulamaları da kaldırmanıza, uygulamayı sd karta taşımanıza veya telefona taşımanıza olanak sağlar.

3. Flashify

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Flashify

Flashify, rootlu kullanıcılar için, telefonu yeniden başlatmaya gerek kalmadan kurtarma işleminden boot.img, recovery.img ve zip dosyalarını yükleyebileceğiniz mükemmel bir araçtır.

Bu uygulama ile, recovery moduna girmeden önyükleme ve kurtarma .img, zip dosyaları, mods, kernels vb. gibi dosyaları flaş edebilirsiniz. Anlaşılması kolay kullanıcı arayüzü, bu uygulamayı root işlemine yeni başlayanlar veya amatörler için harika bir araç haline getirir.

4. Tasker

 • Ücretli

tasker root uygulaması

Tasker, cihazınız için tüm otomasyon işlemlerini yapmanızı sağlayan karmaşık bir araçtır.

Tasker, Android akıllı telefonunuzu Ayarlar'dan SMS'e tam otomatik bir makineye dönüştürmek için güçlü bir root uygulamasıdır. Uygulama, root izni olmadan da çalışabilir, ancak yapabileceğiniz her şeyi elde etmek için root gerekli olacaktır.

5. Solid Explorer File Manager

 • Ücretsiz (14 gün) · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Solid Explorer File Manager

Play Store'da bulabileceğiniz, Materyal Tasarım'a sahip tam teşekküllü tek dosya yöneticisidir. Rakiplerine kıyasla daha iyi, daha hızlı ve daha sağlamdır. Her türlü dosyayı yönetme kabiliyetinin yanında, size temalar, ikon setleri ve renk şemaları gibi birçok kişiselleştirme seçeneği sunar. Arayüzünü özgürce, zevkinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak desteğine sahip çift panel görünümü verimliliğinizi büyük oranda artıracaktır.

Root erişimi ise dosya yöneticisi için tamamen yeni bir dünyadır. İlk olarak sistem dosyalarına erişmenize ve hatta uygulamaların ana bilgisayar dosyalarını düzenlemenize ve izleyicileri kaldırmanıza ve web sitelerini engellemenize izin verir. Bir root dosya yöneticisi ile yapabileceğiniz birçok şaşırtıcı şey var ve Solid Explorer, Google Play'de mevcut olan en iyisidir.

6. Titanium Backup

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Titanium Backup

Titanyum Backup, Android için mevcut en güçlü yedekleme aracıdır.

Bu uygulama ile uygulamalarınızı, verilerinizi, Play Store bağlantılarınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Bu, tüm korumalı uygulamaları ve sistem uygulamalarını ve SD kartınızdaki harici verileri içerir. Ayrıca pro paketi ile uygulamaları dondurabilirsiniz. Bu, uygulamaları kaldırmaz ancak çalışmasına izin vermez.

7. Servicely

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Servicely

Servicely, pilinizi tüketen uygulamaları Greenify gibi kontrol eder ve engeller.

Ekran kapandığında hangi uygulamaların uyku moduna alınacağını seçmek için rootlanmış Android cihazlar için başka bir uygulama. Ücretsiz sürüm, üç uygulamaya kadar engel koymanıza izin verecektir. Bir uygulamayı tamamen durdurmak yerine bireysel hizmetleri durdurma yeteneği gibi birkaç avantajlı özelliği daha vardır, ancak temelde, durdurulması gereken üçten fazla uygulamanız varsa, Pro sürümünü satın almanız gerekcektir.

8. 3C All-in-One Toolbox Pro key

 • Ücretli · Uygulama içi satın alma içeriyor

3C All-in-One Toolbox Pro key

3C Toolbox, modern ve kullanımı kolay bir arayüz ile birçok harika uygulamayı tek bir dev araç kutusunda toplar.

3C Toolbox, tüm Android cihazlarınızı izlemek, kontrol etmek ve ince ayar yapmak için ihtiyacınız olan her araca sahiptir. Uygulama, hem rootlu hem de rootsuz cihazlar için kullanılabilir.

9. DiskDigger photo recovery

 • Ücretsiz

DiskDigger photo recovery

DiskDigger, Android için en iyi dosya kurtarma araçlarından biridir. Uygulama, cihazınızın rootlu olmasını gerektirmemesine rağmen, cihazınız rootlanırsa daha fazla fotoğraf ve dosya kurtarması daha olasıdır.

DiskDigger, hafıza kartınızdan veya dahili bellekten kayıp fotoğrafları ve görüntüleri geri alabilir ve kurtarabilir. Köklendirme gerekli değildir ancak cihazınız rootlanmışsa, uygulama, önbelleğinizi ve küçük resimlerinizi arayarak silinen fotoğraflarınız için "sınırlı" bir tarama gerçekleştirir. Bir fotoğrafı yanlışlıkla sildiyseniz veya bellek kartınızı yeniden biçimlendirdiyseniz, DiskDigger'in güçlü veri kurtarma özellikleri kayıp resimlerinizi bulabilir ve bunları geri yüklemenize izin verebilir.

10. Root Booster

 • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Root Booster

Root Booster, uygulamaları gecikmeden sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için daha fazla performansa ihtiyaç duyan her root kullanıcısı için veya zayıf pil ömrünü iyileştirmek isteyen kullanıcılar için bir uygulamadır.

Root Booster'da performans artırma, pil ömrünü artırma veya kararlılık artırma ayarlarını sağlayan bazı önceden ayarlanmış modlar vardır. Root Booster ayrıca pilinizi tüketen ve performans gerektiren uygulamaları bulur ve bunları otomatik olarak uyku moduna alır. Ayrıca, cihazınızı hızlandırmak ve depolama alanınızı boşaltmak için boş klasörleri, galeri küçük resimlerini ve kaldırılan uygulamalar için çöp kutusunu temizler.

11. Termux

 • Ücretsiz

Termux

Rootlu bir Android telefonun tüm potansiyelini kullanmak istiyorsanız, Termux'u yükleyin. Termux, güçlü terminal emulation kapsamlı bir Linux paket koleksiyonuyla birleştirir. Başlangıçta küçük bir taban sistemi indirilir. İstenilen paketler apt paketi yöneticisi kullanılarak kurulabilir. Terminalde herhangi bir yere uzun basarak ve daha fazla bilgi edinmek için Yardım menüsü seçeneğini seçerek yerleşik yardıma erişin. Daha fazla yardım için Wiki'yi okuyabilirsiniz: https://wiki.termux.com

12. ROM Toolbox

 • Ücretli · Uygulama içi satın alma içeriyor

ROM Toolbox

ROM Toolbox, Android cihazınızı hızlı ve beğeninize göre özelleştirmek için tüm harika root uygulamalarının tek bir uygulamada birleştiği bir kombinasyondur.

ROM Toolbox, Titanium Backup, ROM Manager, Root Explorer, SetCPU, MetaMorph, Autorun Manager, Terminal Emulator, Script Manager, SD Booster, BuildProp Editor, Font Installer, Boot Animation Installer ve daha pek çok uygulamayı hepsi bir arada bir cihazda birleştirir.

13. Link2SD

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Link2SD

Link2SD ile uygulamalarınızı kolaylıkla SD karta taşıyın.

Link2SD, Android 2.0 üstü kullanıcıların cihazlarındaki uygulamaları SD karta taşımasını kolaylaştıran bir uygulama yöneticisidir. Uygulamalarınızı ve depolama alanınızı kolayca yönetmenizi sağlar.

14. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

Dumpster, cihazlarındaki dosyaları ve resimleri yanlışlıkla silen kullanıcılar için öndegelen Android geri dönüşüm kutusudur. Kurtarma uygulaması indirildikten sonra, kullanıcılar cihaz verilerini silme işlemini geri alabilir ve geri yükleyebilirler.

Uygulamayı yükledikten sonra, yeni silinen tüm verilerinizi otomatik olarak yedekler ve kaydeder, böylece resimleri ve videoları kolayca geri alabilir ve anında telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

15. FK Kernel Manager

 • Ücretli · Uygulama içi satın alma içeriyor

FK Kernel Manager

Franco Kernel Manager, kullanım kolaylığı amaçlayan zengin bir özellik setine sahip tüm cihazlar ve kernel için mükemmel bir araçtır. Pil ömrünüzü artırmak için CPU frekansından ekran renklerine ve GPU frekansına kadar her şeyi özelleştirmeye yardımcı olur. Franco Kernel Manager, Android'inizi maksimum performans sağlamak için çalışır. Daha az bilgili olandan en uzman kullanıcıya kadar, cihazınızı yönetmek, değiştirmek ve güçlendirmek için ihtiyacınız olan her şeyi birleştirir.

16. Boot Animations for Superuser

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Boot Animations for Superuser

Cihazınız açılırken oynatılan tipik başlangıç animasyonundan kurtulmak için Boot Animations for Superuser mükemmel bir root uygulamasıdır. Uygulama yüzlerce güzel önyükleme animasyonu ile geliyor ve ayrıca animasyonlu bir GIF'i bir önyükleme animasyonuna dönüştürerek kendi özel açılış animasyonunuzu oluşturma seçeneğiniz de var.

17. WiFi WPS Connect

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

 WiFi WPS Connect

WiFi WPS Connect, yakındaki Wi-Fi modeminin varsayılan PIN'e karşı savunmasız olup olmadığını kontrol eder. WPS, arayüzü olmayan cihazların şifre girmeden ağa bağlanmasına izin veren bir Wi-Fi protokolüdür. Ve WPS'ye sahip çoğu yönlendirici varsayılan olarak açıktır.

Yani bu uygulama ile, bu tür WPS özellikli yönlendiricileri kolayca bulabilir ve altı haneli WPS pinini alabilir ve Wi-Fi şifresi girmeden yönlendiriciye bağlanabilirsiniz.

18. Magisk

 • Ücretsiz

magisk manager

Magisk Manager, en güçlü root uygulamalarından biridir ve SuperSU'ya en iyi alternatiftir. Magisk en iyi, Pokemon GO, Android Pay ve diğer bankacılık uygulamalarından root izinlerini gizlemek için bilinir. Maalesef, bu root uygulaması Google Play'de mevcut değildir. Yani resmi web sitesinden apk olarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

19. AdAway

 • Ücretsiz

AdAway

Android'i rootlandırmanın en popüler avantajlarından biri, tüm uygulamalarda ve tarayıcılardaki reklamları engelleyebilmektir.

AdAway bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Bu güçlü reklam engelleyici, bir dizi benzersiz avantaja sahiptir.

Hosts dosyasını kullanan bu reklam engelleyici, bir uygulama reklam göstermek istediğinde, bu istek hiçbir şey yapmayan 127.0.0.1'e yönlendirilir. Host dosyalarını uygulamadan indirebilirsiniz, ancak kendi dosyalarınızı kullanabilir ve beyaz ve siyah listelere belirli siteler ekleyebilirsiniz.

Host dosyaları normalde salt okunur ve sistem dosyası olduğundan değiştirilmesi için root gerekir.

Uygulama Google Play'de mevcut değildir. Yani web sitesinden apk olarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

20. Root Browser File Manager

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Root Browser File Manager

Root Browser, Root Explorer ile aynı işlevlerin çoğuna sahip, ancak ücretsiz olarak kullanılabilen bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Root Browser, rootlu kullanıcılar için en iyi dosya yöneticilerindendir. Android'in tüm dosya sistemlerini keşfedin ve Android cihazınızı kontrol edin.

Root Explorer ilk önce Play Store'a gelmiş olabilir, ancak Root Browser, fiyat etiketi olmadan aynı sorunsuz dosya yönetimi deneyimini sunarak Root Explorer'ın kullanıcılarının bazılarını aldı.

21. Lucky Patcher

 • Ücretsiz

Lucky Patcher

Lucky Patcher şüphesiz rootlu Android telefonlar için en iyi uygulamalardan biridir. Android telefonunuzda yüklü neredeyse her Android uygulaması ile çalışır. Lisans Doğrulamayı Kaldır, Reklamları Kaldır gibi birçok uyarıyı kaldırır ve ayrıca Android uygulamasından sistem uygulamalarını kaldırmanıza da yardımcı olabilir.

Lucky Patcher ayrıca kullanıcıların Android uygulamalarının özel değiştirilmiş APK dosyalarını oluşturmasına da olanak tanır.

İlk kez Lucky Patcher uygulamasını açtığınızda, farklı renklerde vurgulanan Android telefonda yüklü uygulamaların listesini göreceksiniz. Her renk için Lucky Patcher'ın resmi sitesinde daha fazla okuyabileceğiniz farklı anlamları vardır.

Uygulama Google Play'de mevcut değildir. Yani web sitesinden apk olarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

22. Xposed Framework

 • Ücretsiz

Android'i uzun süredir kullanıyorsanız, özel ROM'ları duymuş olabilirsiniz. Özel ROM'lar, telefonunuzu yeni bir özelleştirme seviyesine getirmenizi sağlar. Dahası, Android'i daha iyi performans için de optimize ediyorlar.

Xposed Framework, telefona özel ROM'lar yüklemeden tam olarak özelleştirilebilmesi sağlayan Android için en iyi root uygulamalardan biridir. Uygulamanın içinde yeniden eşleme, tema oluşturma, performans ayarları ve kullanıcı arabirimi özelleştirmesi için çeşitli modüller vardır. Yapmanız gereken tek şey, cihazınızla uyumlu modülleri bulmak.

İndirme bağlantısı sadece XDA forumunda mevcuttur, bunun nedeni, geliştiriciler tarafından, özel ROM'lar yüklenmeden Android'in tamamen kişiselleştirilmesi için oluşturulan bir uygulama olduğu içindir.

Uygulama Google Play'de mevcut değildir. Yani web sitesinden apk olarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

23. Viper4Android

 • Ücretsiz

Telefonunuzu, bağlı farklı ses cihazları ile kontrol etmeyi düşündünüz mü? Ne yazık ki, normal Android telefonlarında bu mümkün değildir. Sadece çalma sesini kontrol edebilirsiniz (Müzik uygulamasında, ekolayzer kullanarak efekt ve bas ekleyebilirsiniz). XDA forumu da bu sorun için bir çözüm bulmuştur. Viper4Android'i yüklemek telefonunuzu rootlandırdıktan sonra elde ettiğiniz gelişmiş root erişimi ile çalışır. Oynatmayı, telefon hoparlörleri veya kulaklık ile kontrol edebilirsiniz (Bluetooth cihazı veya telefona bağladığınız diğer ses cihazları ile).

Viper4Android, Android ses laboratuvarıdır. Kendi başına bir ses sürücüsü ile birlikte gelir, bu da telefon aracılığıyla duyduğunuz sese güzellik katar. Ekstra efekt tonları ve bas güçlendirmesi, yeni ses işitme ufkunu keşfedebileceğiniz bir programdır.

Yukarıda verilen indirme linki sizi XDA forum sitesine yönlendiriyor. Bu rootlu telefonlar için bir uygulama olduğundan, biraz karmaşık kurulum prosedürünü takip etmelisiniz.

Uygulama Google Play'de mevcut değildir. Yani web sitesinden apk olarak indirip yüklemeniz gerekiyor.

24. Terminal Emulator for Android

 • Ücretsiz

Terminal Emulator for Android

Windows bilgisayarlarının komut istemini biliyorssanız bu uygulamanın çalışma mantığını anlarsınız. Komut satırı arayüzü bize çok sayıda yönetici seviyesi olanağı sunuyor. Rootlu Android telefonlardaki Terminal Emulator buna benzer.
Tek fark kullanılan komutlarda yatmaktadır. İçinde tam Linux emülasyonu ve başlatıcısı kısayollarını kullanabilirsiniz.

25. Better Battery Stats

 • Ücretli

Better Battery Stats

Pil kullanımıyla ilgili istatistikler almak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Cihazınızın pil ömrünü iyileştirmek için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Uygulama, cihazın veri bağlantısı, Wi-Fi vb. durumlarda kullanılan zaman gibi birçok ayrıntıyı görüntüler. Ayrıca farklı uygulamaların pil kullanım yüzdesini de bulabilirsiniz. Bu uygulamanın verdiği bilgileri kullanarak, gerekli önlemleri alıp pil ömrünü artırabilirsiniz.

26. Chainfire 3D

 • Ücretsiz

Oyunların performansını optimize etmek için en iyi root uygulamalarından biridir. Telefonunuzdaki oyunların gecikmesi, büyük olasılıkla grafiklerin yüksek boyutundan kaynaklanmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak işleme grafiğinin boyutunu azaltabilirsiniz. İndirme bağlantısı sizi bir XDA forumuna yönlendiriyor.

27. DPI Changer

 • Ücretsiz

Ekranınızın kalitesini bilmek için inç başına piksel veya DPI en iyi ölçüdür. XDA forumu, rootlu telefonlarda görsel deneyimi geliştirmek için DPI'yı bir dereceye kadar değiştirebileceğiniz bir uygulama sunuyor.

28. XUI Mod Top

 • Ücretsiz

XUI Mod Top

XUI Mod Top, birçok animasyon ve renk şeması seçeneğine sahip bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Durum çubuğunu bir degrade ile doldurabilir, saati ortalayabilir, animasyonları değiştirebilir ve bu uygulama ile diğer birçok özelleştirmeyi yapabilirsiniz.

29. Smart Booster - Free Cleaner

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Smart Booster - Free Cleaner

Telefonunuzu süper hızlı yapmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz en iyi root uygulamalarından biri. Hızlı önbellek temizleyici, SD kart temizleyici, bölüm yöneticisi ve daha birçok özellik içerir.

Android telefonunuzdaki herhangi bir özelliği herhangi bir sorun olmadan düzenlemenize izin verir. Bunu yapmak, telefonunuzun performansını artıracaktır.

31. GMD GestureControl

 • Ücretli

GMD GestureControl

Umarım jestleri zaten biliyorsunuzdur. GMD GestureControl Lite, telefonunuzun koleksiyonuna zaman kazandırmak için bazı kullanışlı hareketler ekler.

Parmak hareketleri (jestler) ile telefonunuzu kontrol edebilceğiniz bir uygulama. GMD GestureControl uygulamasının birkaç çoklu dokunma varsayılanı vardır, böylece uygulamalar arasında geçiş yapmak için dört parmağınızı sağa veya sola kaydırabilir veya uygulamaları başlatmak ve sonlandırmak için bir dizi başka hareketi kullanabilir veya hatta müzik çalma veya ses ayarı yapabilirsiniz. Bu uygulamayı özel yapan şey, kendi özel hareketlerinizi oluşturma yeteneğidir. En iyi Android tabletlerle çalışır, ancak akıllı telefonlarla da kullanabilirsiniz.

32. Battery Charge Limit [ROOT]

 • Ücretsiz

Battery Charge Limit

Telefon pillerinin kullanım ömrü sınırlıdır ve sonunda artık kullanılamayacakları noktaya kadar kötüleşirler ve hatta güvensiz hale gelebilirler. Bu uygulama, telefonunuzun pilini izlemek ve aşırı şarj edilmesini önlemenizi sağlar. Telefonun pil seviyesi belirli bir noktaya ulaştığında, bu uygulama şarjı tamamen kapatacak ve pilinizin aşırı şarjdan aşınma ve yıpranmasının en aza indirilmesini sağlayacaktır.

33. Root Essentials

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Root Essentials

Rootlu telefon, tablet ve akıllı saatiniz için hepsi bir arada araç kutusu. Bu araç kutusu rootlu telefonunuz için gerekli olan tüm araçları sunar.

Rootlu bir cihaz ile çok fazla şey yapabilirsiniz. Özelleştirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz birçok faktör bulunur. Root Essentials uygulaması, cihazınızın yazı tipini değiştirmek, daha iyi pil ömrü için ekranınızın inç başına nokta sayısını (dpi) düşürmek ve pilinizi kalibre etmek de dahil olmak üzere bu işlevlerin bir çoğunu tek bir uygulamada kontrol etmenizi sağlar. Bu işlevleri başka uygulamalarla ayrı ayrı yapabilseniz de, bunların tümünü tek bir yerden yapmak çok daha kolaydır.

34. WiFi Key Recovery

 • Ücretsiz

WiFi Key Recovery

Wi-Fi şifrenizi mi unuttunuz? Yalnız değilsiniz. Neyse ki, kurtarmayı önemli ölçüde kolaylaştıran bir uygulama var: WiFi Key Recovery. Telefonunuzun root özelliklerini kullanarak, araç daha önce bağlandığınız Wi-Fi ağlarının şifrelerini gösterebilir. WiFi Key Recovery, daha önce bağlanmadığınız Wi-Fi ağların şifrelerini kıramaz.

35. LiveBoot

 • Ücretsiz

LiveBoot

Android telefonunuzun önyükleme yaparken gerçekte ne yaptığını merak ediyor musunuz? Normalde güzel bir animasyonun arkasında gizlenmiş olsa da, bir sürü şey oluyor. LiveBoot ile tüm önyükleme görevlerinin kayan bir metin günlüğünü görebilirsiniz. İnanılmaz derecede özelleştirilebilir. Örneğin mesajların metin rengini ve içeriğini değiştirebilirsiniz ve tüm bilgiler bir animasyon şeklinde görünür.

36. ROM Manager

 • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

ROM Manager

ROM Manager ile mevcut ROM'unuzu yedekleyebilir, yeni ROM'ları flashlayabilir ve özel temalar veya kernel yükleyebilirsiniz. Sık sık güncellenen uzun bir ROM listesi içerir ve ROM'ları SD karta veya OTA'ya yükleyebilirsiniz. Premium sürüm birkaç ekstra özellik içerir.

37. substratum theme engine

 • Ücretsiz

substratum theme engine

Özelleştirme, Android'i harika yapan ve rootlama yapmanın en büyük bir parçasıdır. Rootlu bir telefonda temaları değiştirmek mümkün olsa da, Substratum'da daha çok seçenek elde edeceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 700'den fazla resmi ve topluluk tarafından oluşturulmuş tema ile Substratum, telefonunuzun tamamını ve stilini ayarlar ekranından ana sayfaya kadar değiştirmenize olanak tanır. Tam kontrol ve özelleştirme için telefonu rootladıysanız, bu uygulamaya ihtiyacınız var.

Yorumlar (3)
 • avatar
  rohnan

  Lucky Pacher, Android cihazlarda bulunan uygulamayı yayan bir yama uygulamasıdır. Bu uygulamayı çok beğendim. Ayrıca bu uygulamayla başka bir uygulama kullanıyorum. Adı Lulubox ve aynı zamanda Lucky Pacher'ın Alternatifidir. Görebilirsin. https://www.luluboxapk.net/

 • avatar
  RadikaL

  Admin zaten ücretli olan uygulamaları apk buluyoruz olmadı uygulama içi satın almaysa lucky patcher kullanıyoruz xD (Tam bir p***m ya xD)

 • avatar
  Framaroot

  Found Interesting and wonderfull keep sharing visit here

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!