RP Fiyatları ve Bilgisayar Oyunları

RP Fiyatları ve Bilgisayar Oyunları

/ Okuma süresi: 2 dk, 26 sn / Yorum (0)
A A A

Günümüzün stres giderme ve zaman  geçirme araçları arasında ilk sırada gelenlerden biri de bilgisayar oyunlarıdır. Bilgisayar oyunları 2000’li yılların başında internet kafelerde hayatımıza girdi ama yıllar geçtikçe bilgisayarlar evlerimizdeki yerini aldı. İnternet kafelerde saatlerce beklenen sıranın yerini evde bilgisayar başında geçirilen saatler aldı. Bilgisayar oyunları insanların stresini atmak için yaptığı aktivitelerden biridir. Günümüzde en aktif oynanan oyunların başında online oyunlar gelmektedir. İnsanların gerçek insanlarla oynadığını bilmesi onlara heyecan vermekte ve oyunun popüler olmasını sağlamaktadır. Önceleri mahalle maçları olur ve bir çok insan ilgiyle takip ederdi. İnsanoğlu oyunlar değişse de yarışı hiç bırakmıyor ve şimdi de online oyunlarda çeşitli turnuvalar düzenliyor. Online oyun dünyasını yakından takip edenler bilir çok heyecanlı müsabakalar oynanmakta ve yüzlerce kişinin takip ettiği turnuvalar düzenlenmektedir. Oyun tutkunları birbirleriyle girdikleri yarışta galip gelene çeşitli ödüller vermekte ve takip ettikleri oyunun liderleri onların gözünde farklı bir noktaya gelmektedir. Türkiye’de en çok oynanan online oyun türlerine bakacak olursak genelde savaş ve aksiyon içeren oyunlar çok fazla oynanmaktadır. Oyun dünyasının yakın takipçileri yeni oyunları takip etmeyi de ihmal etmemektedir. Örneğin bir aksiyon oyunu oyuncusu sosyal medya hesaplarında o alandaki sayfaları takip etmekte ve yeni çıkan oyunlarla yakından ilgilenmektedir. Yeni çıkan oyunları devamlı takip eden kişiler yeni maceralar aramakta oyun oynamaktan keyif almaktadır. Oyun tutkunlarının en çok takip ettiği şeylerden biri de oyunlarda harcadıkları parada tasarrufa gitmek için rp fiyatları olmaktadır. Devamlı takipte olan tutkunlar indirimli ve cazip zamanlarda bu alımları yaparak tasarruf sağlamaktadır. RP fiyatları bir çok farklı platformda devamlı güncellenmekte ve belirli dönemlerde indirime girmektedir. Online oyunlar demişken hemen herkesin hayatında en az bir kez oynamış olduğunu düşündüğümüz Counter Strike oyununu ele alalım. Bu oyun belirli haritalar üzerinde online olarak gerçek rakiplerle oynanan bir oyundur. Oyunun heyecanı Türkiye ile birlikte dünyayı sarmakta ve binlerce kişi halen bu oyunu heyecanla oynamaktadır. Steam CS GO sayfası üzerinden sahip olunacak bu oyun heyecanınıza heyecan katacak oyun anlayışınızı değiştirecektir. Steam CS GO üzerinde yapacağınız takipler ile bu oyuna daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 266 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" RP Fiyatları ve Bilgisayar Oyunları konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere RP Fiyatları ve Bilgisayar Oyunları ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda RP Fiyatları ve Bilgisayar Oyunları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.