Ogznet.com

icon Sağlık

Sağlık hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Sağlık haberleri, sağlıklı yaşam, spor ve beslenme hakkında birçok makaleyi buradan takip edin.

Kalp Krizi Neden Olur? Belirtileri Nelerdir?

Kalp krizinde, ağrı kollara, sırta, boyna, çeneye ve mide üzerine doğru yayılım gösterebilir. Göğüs ağrısına eşlik eden, bazen de tek başına görülen nefes darlığı bir kalp krizi belirtisi olabilir. Terleme, bulantı, kusma, baş dönmesi gibi belirtiler..

Her Gün Balık Yerseniz Ne Olur?

Doktorlar, cıva zehirlenmesi riski olmadan, sağlığımız açısından faydalı olması için haftada yaklaşık 2-3 kez balık yemeyi önermektedir. Peki her gün balık yemek faydalı değil midir? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Gecikmiş Uyku Fazı Sendromu ve Nedenleri

Gece geç saatlere kadar (ve sabahın erken saatlerine kadar) ayakta duran birini tanımlamak için genellikle "gece kuşu" terimini kullanıyoruz. Ancak, özellikle gençlerde, uykuya dalmada zorluk ve uyanmada güçlük ile sonuçlanan durumu açıklayan şey ne..

Bağışıklık Sisteminizi Güçlendiren Besinler

Bağışıklık sisteminizi güçlendiren yiyeceklerle, metabolizmanıza soğuk algınlığı, grip ve koronavirüs (COVID-19) gibi virüslerle savaşmasında yardımcı olun. Sağlıklı bir vücut için meyveler, brokoli, sarımsak, zencefil, yeşil çay ve daha fazlası gibi..

Kilo Vermenize Yardımcı Olacak En İyi Uygulamalar

Sadece telefonunuza bakarak kilo veremezsiniz. Ancak, kalorilerinizi takip etmenize, bir egzersiz planı hazırlamanıza ve koltuğunuzdan kalkıp hareket etmenize yardımcı olabilecek bir dizi kilo verme uygulaması ve hatta oyunu var. İşte Android için en..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!