Ogznet.com

icon Sağlık

Sağlık hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Sağlık haberleri, sağlıklı yaşam, spor ve beslenme hakkında birçok makaleyi buradan takip edin.

Sağlıklı Beslenen Çocuklar Yetiştirmenin Yolları

Sağlıklı beslenme, çocuklarınıza öğretebileceğiniz önemli bir konudur. Belirlediğiniz bir yöntemle, çocuklarınızın yiyecek seçimlerini akıllıca yapmalarına ve yiyecekle olumlu bir ilişki geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Louisiana Eyalet Ünive..

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmak estetik açıdan insanların en çok önem verdiği unsurların başında gelir. Dişlerin görünümündeki şekil ve renk bozuklukları

Kansere Neden Olabilecek 16 Yiyecek

Vücudumuz, çeşitli yiyecekler tüketerek gelişmek üzere tasarlanmıştır, bu nedenle yemekler ne kadar çok işlenirse, o kadar az sağlıklı olurlar. Katkı maddeleri, koruyucu maddeler ve doğada bulunandan daha fazla tuz ve şeker, vücutta inanılmaz bir yük..

Evcil Hayvan Alerjisi: Belirtileri ve Tedavisi

İnsanlar evcil hayvanları sever ve beslerler. Artık evlerdeki evcil hayvan sayıları gittikçe artmaktadır. Ancak bazen tüylü dostlarımızı içeri sokmak, bazı istenmeyen yan etkilere neden olabilir. En büyük nedenlerden biri alerjilerden kaynaklanıyor...

Panik Atak ve Koah Ataklarında Nefes Kullanımı

KOAH, yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkileyebilecek yüksek düzeyde endişe ile ilişkilidir. Panik ataklar, çeşitli fiziksel semptomların eşlik ettiği ani yoğun korku olaylarıdır. Pek çok insan panik atak geçirirken, KOAH'lı insanlar buna özellikle ya..

Kan Grubunuz Hakkında Bilmediğiniz Gerçekler

Dolaşım sistemimizin gerçekten karmaşık olduğunu hepimiz biliyoruz, bu yüzden kalbinize iyi bakmanız ve kan grubunuzu bilmeniz önemlidir. Ne yazık ki, birçok insan vücudumuzun tüm imkanlarını bilmiyor.

Zeytin'in Vücudumuza Faydaları Nelerdir?

Zeytin, oval şekilli bir meyve olup çocuklar ve yetişkinler için son derece sağlıklı bir besindir. Zeytin ağacında yetişen bu küçük siyah veya yeşil meyveler Akdeniz, Asya ve Afrika'ya özgüdür. Ayrıca demir, kalsiyum, lif, bakır, K vitamini, E Vitami..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!