Ogznet.com

icon Sağlık

Sağlık hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Sağlık haberleri, sağlıklı yaşam, spor ve beslenme hakkında birçok makaleyi buradan takip edin.

Böbreklere Zarar Veren 8 Besin

Böbreklerimiz vücudun detoksifikasyonunda hayati derecede önemli bir işleve sahiptir. Ulusal Sağlık Enstitülerine göre, ortalama olarak böbreklerimiz günde 200 litre kan süzüyor ve yaklaşık 2 litre atık üretiyor. Bu süreçte, tüm bedensel süreçlerin i..

Cildinizi Güzelleştirecek Yaşlanma Karşıtı Besinler

Yaşlanma, yaşam içinde yer alan doğal bir süreçtir. Bununla birlikte, yaşlanmanın cildiniz üzerindeki bazı etkileri, kendinizi daha kötü hissetmenize neden olabilir. Ancak iyi haber şu ki, öğününüze sağlıklı yiyecekler ekleyerek bu etkilerin bir kısm..

Günde 3 Yumurta Yemeye Başlayın ve Bu 8 Faydayı Elde Edin

Yumurtalar yıllar boyunca hiç bir neden yokken çok kötülendiler. Yumurtaların yağ içeriği hakkında çok konuşuldu. Ayrıca yumurta sarısında bulunan kolesterol ile ilgili felaket tellallığı bile yapıldı. Meselenin gerçeği şu ki, yumurta çok faydalı bir..

Android ve iOS için En İyi Uyku Takip Uygulamaları

Akıllı telefonunuz, yaydığı mavi ışık nedeniyle geceleri uykuya dalmanızı güçleştirebilir. Ancak iyi haber şu ki, bu akıllı cihazlar aynı zamanda uykuya dalmanıza da yardımcı olabilir. Bunun için doğru uyku takip uygulamalarını bulmanız gerekir. Bu y..

Grip Olduğunuzda Uzak Durulması Gereken Yiyecekler

Grip kişiden kişiye kolayca geçer ve baş ağrısı, üşüme, ateş, vücut ağrıları, öksürük ve burun akıntısı gibi acı veren semptomlarla gelir. Bu hastalık döneminde iştahsızlık zaten baş gösterse ve çok bir şey yiyemeseniz de yine de kaçınılması gereken ..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!