Ogznet.com

icon Sağlık

Sağlık hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. Sağlık haberleri, sağlıklı yaşam, spor ve beslenme hakkında birçok makaleyi buradan takip edin.

3 Dakikalık Egzersizle Kamburluğu Düzeltin

Bazen çalışma hayatı bazen de eğitim hayatı yüzünden çoğu kişinin fiziki duruşu değişebiliyor. Bütün gün bilgisayar başında oturanlar için de aynı durum söz konusudur. Bu değişiklik, dik duruş bozukluğu yani kamburluk olarak karşımıza çıkıyor. Daha d..

Diş Apsesi Tedavisi

Diş kökünde ve yakın dokularda meydana gelen, kısa süreli olan ama ciddi seyreden, ağrının yanı sıra ateşe de yol açan lokal iltihaplar olarak adlandırabileceğimiz diş apseleri, tedavi edilmezse osteitt, periostit veya osteomyelite dönüşebilmektedir...

Havuç Yemenin Sağlığınıza İnanılmaz Faydaları

Aslında, sahip olabileceğiniz en sağlıklı atıştırmalıklardan biridir havuç. Tatlı bir tadı ve gevrekliği ile havuç, kendinize iyi bir şeyler yapmaya çalıştığınızda abur cubur isteğinizi yatıştırır. Ayrıca, kanser, kalp hastalığı ve tip 2 diyabet geli..

Diyabet Hastaları için En İyi 5 Mobil Uygulama

Kan şekerini izlemek, yiyecekleri hesaplamak ve günlük defterleri yazmak için en iyi 5 diyabet uygulaması. Dünyada yaklaşık 425 milyon diyabet hastası insan vardır. Yeni teşhis edilmiş veya yıllardır diyabetle yaşıyor olsanız da, bu uygulamalar ve ka..

En İyi Kalori Takip Uygulaması nedir?

Fitness hedeflerinize ulaşmak için uygulamaları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Modern dünyada, uygulamalar en iyi arkadaşlarımız olabilir. Uygulamaları kullanmanın harika bir yolu, kalori takibine yardımcı olmaktır. Bir kalori takibi uygulama..

Kusma Neden Olur? Ne İyi Gelir?

Kusma, birçok nedenden ötürü meydana gelebilir. Kusmaya etki eden en önemli etken ise mide rahatsızlığıdır. Farklı yiyeceklerin tüketilmesi, gereğinden çok fazla yemek tüketilmesi çeşitli mide rahatsızlığı sonuçlarındandır. Bu gibi rahatsızlık sonuçl..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!