Samsung için Android P'nin Yeni 'Son Uygulamalar' Düzeni Nasıl Yapılır?

Samsung için Android P'nin Yeni 'Son Uygulamalar' Düzeni Nasıl Yapılır?

Android P, geleneksel dikey görünümden daha sezgisel bir yatay yerleşim düzenine kadar her şeyi değiştiren yepyeni bir uygulama değiştiriciye sahip. Pek çok Android kullanıcısı yeni bir görünüm elde etmek için Android P cihazına gelene kadar beklemek zorunda kalsa da, Samsung, Good Lock uygulamasıyla Galaxy S7, S8, S9 ve Note 8 sahiplerinin kullanımına sunmuştur.

Yeni uygulama değiştiriciyi almak için, önce cihazınızın Android 8.0 Oreo çalıştıracağından emin olun. Daha sonra Good Lock uygulamasını Galaxy Apps mağazasından indirmeniz gerekir (Google Play mağazasından aynı ada sahip bir uygulama ile karıştırılmamalıdır).

Bundan sonra, Good Lock'ı yukarı çekin ve menüden “Görev Değiştirici” yi seçin, bu da başka bir yükleme gerektirecektir (ekrandaki komutlar size yol gösterecektir).

Bu yüklendikten sonra orijinal Good Lock menüsüne geri dönün. Görev Değiştirici'yi seçin (şimdi yanında yeşil bir onay işareti olmalıdır) ve şimdi bazı özelleştirme seçenekleri göreceksiniz.

good lock
Açmak için, Özelliği “Kullanımda” olarak değiştirdiğinizden emin olun. Sayfada, cihazınızdaki Görev Değiştirici'nin nasıl görünmesi gerektiğini gösteren bir önizleme görüntülenecektir. Buradayken, Kaydırma Efekti'ni de özelleştirebilirsiniz; GadgetHacks, gerçek bir Android P deneyimi için Doğrusal veya Ölçek'i düşünmenizi önerir. Mini Modu'nu da değiştirebilirsiniz, bu tüm pencerelerinizi cihazınızın altına indirir (en azından tek elle kontrolleri kolaylaştırmak için)

Cihazınızı değiştirmekten hoşlanıyorsanız, Good Lock uygulaması, telefonunuzun kilit ekranını özelleştirmek ve cihazınızın hızlı ayarlar menüsü için mükemmel renkleri seçmek de dahil olmak üzere, cihazınızı bir dizi farklı şekilde ayarlayabilmenizi sağlar.


Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 276 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Samsung için Android P'nin Yeni 'Son Uygulamalar' Düzeni Nasıl Yapılır? konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Samsung için Android P'nin Yeni 'Son Uygulamalar' Düzeni Nasıl Yapılır? ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung için Android P'nin Yeni 'Son Uygulamalar' Düzeni Nasıl Yapılır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "