Ogznet.com
Evinizin Duvarlarını Süsleyecek Ücretsiz Sanatsal Dijital Baskı Resimleri Paylaş:

Evinizin Duvarlarını Süsleyecek Ücretsiz Sanatsal Dijital Baskı Resimleri

Evinizin Duvarlarını Süsleyecek Ücretsiz Sanatsal Dijital Baskı Resimleri

Ücretsiz sanatsal dijital baskı resimleri indirebileceğiniz bu siteler ile duvarlarınızı süslemek için mükemmel kalitede baskılar elde edebilirsiniz. Dijital baskı resimlerini indirip, uygun boyutlarda çıktısını alarak evinizin her köşesini sanatsal bir alana dönüştürün.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Artık birçok insan evlerinden çalışıyor ve günlük işlerini yapmak için teknolojiyi kullanıyor. Teknik problemler ise sadece yazılımınızı güncelleyerek kolayca çözülebiliyor. Ek olarak teknoloji, sadece birkaç tıklama ile ücretsiz sanatsal dijital baskı indirmenizi sağlar.

Gününüzün çoğu mutfak masasında geçiyorsa, duvarlarınızda bakacağınız bazı güzel resimler olmalı! Güzel sanat eserleri almak için çok paranız olmasına gerek yok! Aşağıda tanıtılan siteler ile ücretsiz online sanat eseri baskı resimlerini hemen indirebilirsiniz.

Ücretsiz Sanatsal Dijital Baskı Resimleri

Güzel bir tablo veya çizim gördüyseniz ve kendi eviniz için bir kopyasını istiyorsanız, şimdi alabilirsiniz. Görüntüleri online ve ücretsiz olarak bulabilir ve bunları indirip yazdırabilirsiniz, ancak resimlerde genellikle bir filigran veya telif hakkı işareti bulunur. Baskı aldığınızda ise bu filigran, net görülemeyecek kadar küçük bir işaret olarak kalır.

NYPL Digital Collections - New York Halk Kütüphanesi koleksiyonlarından dijitalleştirilmiş 901.813 öğeyi keşfedin.

Sanatsal digital baskı resimlerini güvenli ve saygın bir siteden bulup indirebilirsiniz. NYPL Digital Collections (New York Halk Kütüphanesi) adlı site buna en iyi örneklerden biridir. Bu site, baskılar, fotoğraflar, haritalar, el yazmaları, video akışları ve daha fazlasını içeren, her gün eklenen yeni materyallerin bulunduğu canlı bir veritabanıdır.

Sanatsal baskı resimlerini indirmek, bu sitede ücretsizdir. Beğendiğiniz bir resmi istediğiniz kalitede indirip baskı alabilir ve evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz.

Pixabay gibi ücretsiz sanat görüntüleri sunan sitelerin birçoğu, belirli alanlar, temalar veya belirli bir sanatçı için istediğiniz resimleri bulmak için gezinebileceğiniz bir arama seçeneğine veya bölümlere sahiptir.

Pixabay - Ücretsiz sanat görüntüleri

Birçok sanat galerisi, insanların ücretsiz erişimi için koleksiyonlarını dijital dünyaya açmıştır. Koleksiyonlarını açarak, özgür sanat resimlerinin indirilmesine izin verirler.

Hayal edebileceğiniz neredeyse tüm sanatçıların sanat eserlerini indirip baskı alarak, kendi evinizin duvarında kullanabilirsiniz. Evdeki herhangi bir odaya veya herhangi bir temaya ve dekora uygun ücretsiz sanat görüntüleri bulabilirsiniz.

Tıpkı filmleri, televizyon dizilerini, e-kitapları ve dergileri satın alabileceğiniz veya indirebileceğiniz siteler gibi, ücretsiz sanat görselleri bulabileceğiniz siteler de vardır.

The National Gallery of Art - Ulusal Sanat Galerisi 45.000'den Fazla Sayısallaştırılmış Sanat Eserini Yayınladı

Telif hakkı sorunu olmayan ve koleksiyonları paylaşan saygın siteler, bakmak için en iyi yerlerdir. The National Gallery of Art gibi ünlü galeriler ve müzeler artık halkın kolayca ulaşabileceği online sanat galerisine dönüştü. Bu sitede biraz vakit geçirerek ücretsiz indirebileceğiniz bir resim mutlaka bulacaksınız.

Ücretsiz sanat eserleri bulmak çok zor değildir. Ofisinizi veya evinizi sanat eserleri ile süslemek istiyorsanız, yerel veya daha az bilinen sanatçıları destekleyen bir siteye bakabilirsiniz.

Sanatlarını sergileyen yerel bir galeriye (indiefixx.com) bakmak, evinize veya işyerinize asmak için baktığınız şeylerle ilgili iyi bir fikir verebilir.

Feed your soul - Kaydedebileceğiniz, yazdırabileceğiniz ve çerçeveleyebileceğiniz resimler

Galeriyi gezdikten beğendiğiniz resimleri PDF formatında indirebilir ve kişisel amaçlı kullanımlar için baskı alabilirsiniz. Kaydedebileceğiniz, yazdırabileceğiniz veya çerçeveleyebileceğiniz bir pdf indirmek için resimlere tıklamanız yeterlidir. Bu resimleri yalnızca kişisel kullanım için yazdırabilirsiniz. Kişisel kullanım kapsamı dışında hiçbir şekilde kar amaçlı veya kar amacı gütmeden kullanılamazlar, değiştirilemezler. Ek olarak, telif hakkı bireysel sanatçılara aittir ve kişisel kullanım için basmanın ötesinde bir görüntüyü kullanma izni için sanatçıdan izin alınmalıdır.

Ayrıca bu görüntüleri blogunuzda, pinterest, tumblr, twitter ve diğer sosyal medya platformlarında yayınlamak için kullanabilirsiniz, ancak Feed Your Soul sitesine atıfta bulunduğunuzdan emin olun.

Evinizde veya iş yerinizde güzel sanat eserlerinin tadını çıkarmak için daha iyi bir yol var mı? Onları kaliteli kağıda yazdırabilir ve asmak üzere çerçeveyebilirsiniz.

Bir sanat mağazasından veya başka bir tedarikçiden baskı almak, yerel zanaatkârları destekleyen bir mağaza olmadığı sürece, sanatçıyı değil, kendilerini kalkındırır. Saygın bir siteden ücretsiz sanat görüntüleri indirmek çok daha fazla seçenek sunuyor.

Evdeki her oda için uygun ücretsiz sanat resimleri mevcuttur. Yatak odası için yumuşak ve sakinleştirici resimler ya da oturma odanızda dekor için mükemmel bir şekilde eşleşen bir şey seçebilirsiniz, bebek odası için sevimli ve rahatlatıcı bir şey ve ofis alanı için birçok seçenek.

Duvarlarınızı süslemek için biraz zaman ayırın ve mükemmel ücretsiz sanat resimleri bulun. Mutfağınız, ofisiniz, oyun odanız, yatak odası için mükemmel görüntüleri bulabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!