Ogznet.com

Tüm BloglarSayfa: 1

WordPress Genel Güvenlik Açıkları ve Çözümleri

WordPress, internette bulunan popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir ve birçok web sitesi WordPress'i web sitesi ihtiyaçları için kullanmaktadır. WordPress yıllar içinde gelişti ve birçok WordPress güvenlik açığı ortaya çıktı...

Sayaç Okuma Sistemi Nedir?

Sayaç okuma sistemleri elektrik, doğalgaz ve su saatlerinin otomatik okunabilmesi için geliştirilmiştir. Son kullanıcılar için kısıtlı yararları olan sistemler aslında hizmet sunan şirketlerin de işine yarayabilecek özelliklere sahiptir. Evinize gele..

En İyi 5 VPN Programı

VPN, başkalarının bilgilerinize erişimi korkusu olmadan internette gezinmenizi sağlayan internet güvenlik araçlarıdır. Herkese açık Wi-Fi ağları üzerinden internete bağlandığınızda VPN kullanmanız özellikle hayati önem taşır. İşte Türkiye lokasyonlu ..

Şıklığın ve Konforun Sembolü Elbiseler

Kadın giyimin olmazsa olmaz parçalarından olan elbise modelleri, her yaş ve bedendeki kadına uygun şekilde tasarlanır. Kadın giyim modasında şıklık ve konforlarıyla ön plana çıkan elbiseler, günlük giyimin yanı sıra özel gün ve davetlerde de tercih e..

Monofobi Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Kişinin yalnız kalmaktan aşırı derecede korktuğu ve bunu büyük bir takıntı haline getirdiği psikolojik rahatsızlık, Monofobi olarak adlandırılır. Yetişkinlerle kıyaslamak gerekirse ergenlik çağındaki çocuklarda daha fazla görülen bu rahatsızlık; Otof..

Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi Medine İpeği Şallar

Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan şallarda, Medine İpeği kumaşından üretilmiş modeller büyük ilgi görüyor. Kullanım konforu ve kalitesiyle ön plana çıkan Fresh Scarfs Medine İpeği şallar, her zaman severek kullanabileceğiniz çok özel..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!