Ogznet.com

Tüm BloglarSayfa: 2

En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları 2021

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biri yalnızlık. Yalnızlığın en modern çözümü ise arkadaşlık siteleri veya uygulamaları. İşte sizin için derlediğimiz en iyi arkadaşlık uygulamaları.

Hosts Dosyası ile Web Sitelerini Engelleme

Uygunsuz web sitelerini engellemek için kullanabileceğiniz birçok tarayıcı uzantısı var. Ancak hiçbir yazılım yüklemeden Windows bilgisayarınızdan site engellemek istiyorsanız Hosts dosyasını kullanarak da bunu yapabilirsiniz.

Genç Odalarında Kullanışlı Çalışma Masası Seçimi

İster çalışıyor ister okuyor ister freelance iş yapıyor olun günün geniş bir kısmı çalışma masalarında geçiyor. Bu da çalışma masalarının değerini ortaya koyuyor. Çalışma masasının ergonomisi bel ve omurga sağlığı üzerine direkt bir etki gösteriyor...

Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 pro lisans satın al hizmetiyle ürün satın alındıktan hemen sonra ürün bilgileri alıcının hesabında tanımlanır ve hızlı şekilde kullanıma geçilebilir.

TikTok Video İndirme Android

TikTok, komik videolar yapmayı seven insanlar için bir platformdur. Saçma film diyaloglarından çılgın dans adımlarına kadar, bu video paylaşım uygulaması kısa videoları kullanarak eğlence barını yavaş yavaş ve sürekli olarak yükseltti. TikTok videola..

Android TV vs. Google Chromecast: Hangisi Daha İyi?

Bir Google Chromecast'i mi yoksa Android TV cihazı mı satın almanız gerektiğini merak ediyorsanız okumaya devam edin. Bu yazıda, hangisini satın almanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olmak için Google Chromecast'e ve Android TV'yi inceliyoruz...

Dünyanın En İyi Akıllı Telefonları 2021

Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kaliteli akıllı telefon var ama hangisi en iyisi? Hatta bir birinci var mı? Gerçekte, herkes için ortak bir en iyi akıllı telefon seçimi yoktur, bu nedenle sizin için en iyi telefonun listemizde bi..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!