Ogznet.com

Tüm BloglarSayfa: 3

404 Hata Sayfaları için Örnek HTML / CSS Kodları

404 Hata Sayfaları artık bir web sitesinin ayrılmaz bir parçası ve önemli bir unsuru gibi görünüyor. Bu sayfanın kullanıcılar arasında bu kadar popüler olduğu gerçeğini göz önüne alarak, geliştiriciler, onu kullanıcı deneyimini bozmayan, aksine gelen..

AutoCAD Kullanırken Bilmeniz Gereken 50 Komut

Bir proje üzerinde çalışırken, AutoCAD’de sayısız saatler geçirdikten sonra, kendi favori komutlarınız mutlaka oluşmuştur. Ayrıca hepsinin ezberinizde olmadığına ya da sık sık unuttuğunuza bahse gireriz. Hatırlamanıza yardımcı olmak için, çalışmanızı..

İnsan Vücudunun Kimyasal Bileşimi

Elementler ve Bileşikler olarak insan vücudu kompozisyonu. Doğada bulunan elementlerin birçoğu da vücutta bulunur. Bu, ortalama yetişkin insan vücudunun elementler ve ayrıca bileşikler açısından kimyasal bileşimidir.

iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma Programı

iMyfone D-Back, iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızdan veri kurtarmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Kayıp verilerinizi (WhatsApp, Viber, WeChat, Kik, Line, fotoğraflar, mesajlar, kişiler, notlar vb.) cihazlardan, iTunes ve iCloud yedeklerinde..

Windows 10'da 'O&O ShutUp10' ile Gizliliğinizi Artırın

Normal bir Windows 10 kurulumu genellikle çok zor olmasa da, işletim sisteminizin arka planında sizi rahatsız eden çok fazla şey olabilir. Belki de kapatmak istediğiniz bir kaç  özellik, ya da belki de Microsoft’un PC’nizde yaptığınız şeyle ilgili ol..

Android için En İyi 10 Facebook Uygulaması

Facebook, dünyanın en popüler sosyal medya ağıdır. Günlük aktif kullanıcı sayısı neredeyse bir milyardan fazladır. Ancak buna rağmen, resmi Facebook uygulaması, kaynak ve pil tüketiminde ilk sıralarda. Seçenekleriniz ise her zaman vardır, bu yüzden A..

Web Siteniz için En İyi Adblock Karşıtı Eklentiler

Daha fazla internet kullanıcısı rahatsız edici reklamlardan uzak durmak için Adblock eklentilerini kullanıyor. Maalesef buda, reklamlarla web sitelerini ayakta tutmak için çalışan yayıncıları çıkmaza sokuyor. Neyse ki, Adblock kullanıcılarını tespit ..

Mac'te Reklamlar Nasıl Engellenir

Mac için Safari veya Chrome web tarayıcınızda, rahatsız edici reklamları, açılır pencereleri, izleyicileri, otomatik oynatılan videoları ve daha fazlasını nasıl engelleyebileceğinizi gösteriyoruz. Ayrıca, Mac için en iyi üçüncü taraf reklam engelleyi..

Apartman Yönetmeliği Nedir?

Apartmanlarda yaşayanların belirli kurallara uyma zorunluluğu bulunuyor. Bu kurallar da apartman yönetmeliği kapsamında belirleniyor ve bu yaşam alanlarını kullananlara bildiriliyor. Kısaca apartman yönetmeliği nedir sorusunun yanıtı olarak apartmand..

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!