Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel bir kapı seçmek için sunduğu yüksek pratiklik, yalıtım ve güvenlik seviyesinden geniş bir yelpazedeki stil ve renk seçeneklerine kadar birçok neden vardır. Sahip olduğunuz ticari veya sınai mülkün türü ne olursa olsun, seksiyonel kapılar çok çeşitli avantajlar sunar.

Seksiyonel bir kapı seçmek için sunduğu yüksek pratiklik, yalıtım ve güvenlik seviyesinden geniş bir yelpazedeki stil ve renk seçeneklerine kadar birçok neden vardır. Sahip olduğunuz ticari veya sınai mülkün türü ne olursa olsun, seksiyonel kapılar çok çeşitli avantajlar sunar.

Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel kapı, sağlam bir garaj kapısı oluşturmak için birbirine menteşeli bir dizi yatay panelden oluşur. Seksiyonel kapı, kapıların bir eğri boyunca dikey olarak açılmasını ve tavandaki izlemeyi takip etmesini sağlayan bir ray sisteminde çalışır. Ne tür bir eviniz olursa olsun, bir seksiyonel kapı ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

 Seksiyonel Kapı Avantajları

 1 - Kısıtlı tavan boşluğu olan alanlarda kullanın

 2 - Büyük veya küçük açıklıklara monte edilebilir

 3 - Daha fazla ışık ve görüş açısı için pencereler kullanın

 4- Mükemmel termal özellikler sağlayın

Seksiyonel kapı teknik bir üründen çok daha fazladır ve çok daha fazla 3 boyutludur ve bu nedenle uygun eğitim almadan kolayca inceleme, satış ve kurulum yapmak zordur. Bununla birlikte, basit bir seksiyonel kapı, tek cidarlı çelik bir kapı bile ucuz bir makaralı kapıya göre çok daha güçlü ve daha güvenilirdir ve her yönden daha iyi güvenlik sağlar. Ayrıca, her bölmeli garaj kapısının, opsiyonel olarak elektrikle çalışan manuel olarak açılan bir kapı olarak üretildiğini, çoğu alüminyum silindir kapısının, özellikle daha büyük kapıların sadece elektrikle çalıştırıldığını ve bu nedenle seksiyonel kapı motorunun ve tüm ilgili elektronik ve güvenliklerin kalite ve güvenilirliğini unutmayın. Kaliteli bir seksiyonel kapı motoru ile birleştiğinde, Seksiyonel bir kapının, özellikle uzman aletler ve çok fazla gürültü olmadan kırılması neredeyse imkansız olabilir! Seksiyonel kapı operatör panelinde kapı panellerini sağlam tutan ve seksiyonel kapı motorunun kendisi tarafından tutulan çelik bir kanca biçiminde ek bir kilitlemeye sahiptir.

Seksiyonel kapı ve seksiyonel kapı fiyatları hakkında daha fazla ilham almak ister misiniz? Daha fazla fikir, tasarım ve renk seçenekleri ve seksiyonel kapı fiyatları için ürünlerimize göz atın. Aradığın seksiyonel kapıyı bulamıyorsanız, bugün bizimle iletişime geçiniz. Hangi seksiyonel kapıyı istediğinize ve seksiyonel kapı fiyatları hakkında fikir paylaşımında bulunalım.

Ogznet.com

Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz


yenile

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?
logo

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

AdblockAdblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
FirefoxFirefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
GhosteryGhostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlockuBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.