Ogznet.com
SendGB.com 5GB’a Kadar Ücretsiz Dosya Transferi Paylaş:

SendGB.com 5GB’a Kadar Ücretsiz Dosya Transferi

SendGB.com 5GB’a Kadar Ücretsiz Dosya Transferi

Wetransfer’e rakip dosya paylaşım hizmeti SendGB, 5GB’a kadar ücretsiz dosya transfer imkanı veriyor. SendGB.com ile kolay, ücretsiz ve hızlıca büyük boyutlu dosya paylaşabilirsiniz. Email ile büyük dosya paylaşmak için bu hizmeti kullanabilirsiniz.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

SendGB ile 5GB’a kadar 500 adet dosyayı aynı anda 20 email adresiyle paylaşabilirsiniz. Dosya paylaşmak için üye olmanıza gerek yoktur. Üyelik ile vakit kaybetmeden hızlı dosya transferi yapabilirsiniz.

Dosyalarınızı seçerek ya da sürükle bırak ile aktarabilirsiniz. 13 dilde hizmet veren SendGB ile dünyanın her yerine dosya gönderebilirsiniz.

SendGB - SendGB 5 GB'a kadar her zaman ücretsiz!

SendGB tamamen ücretsiz bir dosya gönderme sitesi

Eğer dosya yüklerken internet bağlantınız kesilirse, bağlantınız gelir gelmez yükleme işlemi devam eder. Böylece büyük dosya yüklemeleriniz kesintiye uğrayan web bağlantısı yüzünden iptal olmaz.

Ayrıca dosya yüklerken isterseniz işlemi durdurabilir ve sonra kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.

SendGB'yi rakiplerinden ayıran önemli bir özellik de büyük dosya transferinde işleminizin tamamlanmasını sağlamaktır. Eğer kullanıdığınız bilgisayarın şarjı biterse veya acilen kapatmak zorunda kalırsanız, yükleyeceğiniz dosyalar için işleminiz kaldığınız yerden devam eder.

SendGB ile ister masa üstü ister mobil cihazlarınızla hızlıca dosya gönderirsiniz. Uygulama indirmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken masa üstü veya mobil cihazlarınızdan (Cep telefonu veya tablet) SendGB adresine girmek. Program veya uygulama indirmek ve oluşturmak için vakit kaybetmeyin.

SendGB size üye olmadan güvenli paylaşım imkanı sunar. İsterseniz dosya gönderirken şifre belirleyebilirsiniz. Böylece karşı taraf dosyayı indirirken sizin belirlediğiniz şifreyi yazarak indirme yapabilir.

SendGB’nin sadece hızlı ve kolay dosyala gönderimi sağlamaz. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerini destekler. SendGB’yi kullandıkça sitenin arka plandaki sosyal sorumluluk kampanyalarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SendGB ile 250 MB’a kadar olan dosyalarınızı 90 gün saklayabilirsiniz. 250 MB’dan büyük dosyalar en fazla 7 gün ücretsiz saklanır.

Yüklediğiniz dosyaların alıcılar tarafından indirilir indirilmez silinmesini istiyorsanız ilgli seçeneği işaretleyebilirsiniz. Örneğin 15 kişiye email ile dosya transferi yaptınız. 15 kişi dosyayı indirdikten sonra dosyanız otomatik olarak silinir. Dosya silme seçeneği opsiyoneldir.

 

Yorumlar (1)
  • avatar
    Nil Karagül

    başarılar dilerim. benim de sürekli kullandığım https://trtransfer.net/ sitesini önermek isterim. Aynı şekilde 4 gb’a kadar ücretsiz dosya aktarıma ve 14 gün saklama imkanı veriyor. Keşke sosyal sorumluluk gibi projelere de destek verse.

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!