SEO, Web Yazılım ve Web Tasarımda En İyi Firmalar

SEO, Web Yazılım ve Web Tasarımda En İyi Firmalar

Okuma süresi: 2 dk, 51 sn / Yorum (0)
A A A

Başladığın iş için bütün varlığını ortaya koydun. Kan döktün, ter ve gözyaşlarını işin içine soktun, uykusuz geceler ve yorgun gündüzler boyunca en iyi hizmeti verebilecek olan en karlı işletmeyi kurduğundan emin olmak istedin. En küçük bir detaydan en büyük ayrıntısına kadar her şeyin mümkün olduğunca mükemmel bir şekilde yapıldığından emin olmak elbette ki özenle çalışan bir kurucu açısından bakıldığında uzun saatler sürdü. Elbette bu işletmeyi asıl var edecek olan son adıma gelmeden önce elinden geleni yaptığından emin olmak istiyordun – ve yaptın. Sen kurdun. Şimdi kurduğun işletmenin var olması için artık ikinci adıma geçilmesi gerekiyor. Bu adım ise adını duyurmak adımıdır.

Çabaları uzun süreler boyunca birçok kişinin desteği ile sürdürülen bir işin artık kurulumu tamamlandı. Ve sen, sonuç odaklı bir birey olarak, şirketinin SEO ve web sitesi oluşturma işlemlerini yürütmek için adım atmaya karar verdin. Çünkü hiçbir şey arandığında bulunmazsa hiçbir işe yaramaz. Günümüzün kuralları bu şekilde işliyor.

Elbette bu kadar özen gösterdiğiniz işinizin tanıtımı için işe alacağınız kişi ya da kişilerde de haklı olarak aynı mükemmeliyetçilik seviyesini beklersiniz. İşinize en az sizin kadar önem vermeli ve bu işi sizin kadar benimseyen biri olmalıdır. O zaman, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir şirketin SEO'nuzu ele alması sizin için yaşamsal bir öneme sahip olacaktır. Ancak bununla birlikte, aynı zamanda web tasarım' ına odaklanan bir başka aklın da sitenizin oluşturulmasını düşünmek ilk başta mantıklı görünmektedir. Ve her iki ihtiyacınızı karşılayabilecek tek bir şirket bulmanın zor olduğunu da elbette fark etmiş olabilirsiniz.

Gerçekte durum bundan oldukça farklıdır. Bu derin ve iç içe geçmiş görevlerin üstesinden gelmek için iki ayrı şirket kullanmak birçok soruna yol açabilir. Bu sorunlar iletişimsizlik arttıkça büyür.  Karışıklığa, iletişim bozukluğuna ve hayal kırıklığına yol açan sonuçlara sebep olabilir. İhtiyacınız olan şey, dünya çapında web sitesi oluşturma ve web sitenizi arama motorlarının üst kısmına çıkaracak ve her gün yeni ziyaretçi ve müşteriler çekmenize yardımcı olacak SEO ustalığı sunan bir firma ve web tasarımızı yapacak olan aynı ya da farklı firmanın arasında gerçek bir iletişim kanalı kurmaktır.

Bu yazıyı emoji ile değerlendir!
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
like 0
Bu yazıyı sosyal medyada paylaş!
Bu yazı daha önce 191 kez okundu.
Yazıya ait etiketler
Ogznet.com

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

  Yorumlar

  Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" SEO, Web Yazılım ve Web Tasarımda En İyi Firmalar konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere SEO, Web Yazılım ve Web Tasarımda En İyi Firmalar ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEO, Web Yazılım ve Web Tasarımda En İyi Firmalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Bir reklam engelleyici kullandığınızı fark ettik

Sorun yok. Kim kullanmıyor ki? Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi geliştirmeye devam edemeyiz.

Reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Devam etmeme izin ver! Reklam engelleyici ile devam etmek istiyorum! Reklam engelleyicimi nasıl devre dışı bırakabilirim?

Bu site için için reklam engelleyici nasıl devre dışı bırakabilirim:

Adblock / Adblock Plus
 • Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki AdBlock / AdBlock Plus simgesine tıklayın.
 • "Aşağıdaki adreste reklamları engelle" seçeneğini kapalı konuma getirin.
 • Değişiklikleri etkinleştirmek için "Tazele" butonuna tıklayın.
Firefox Özel Tarama
 • Firefox'ta Özel Tarama yapıyorsanız, "İzleme Koruması" adblock bildirimini kullanabilir. Adres çubuğundaki "Kalkan" simgesini tıklayarak geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
Ghostery
 • Tarayıcınızda Ghostery simgesini tıklayın.
 • Ghostery versiyon 6.0 altı ise "Whitelist site.", versiyon 6.0 ise "Trust site." ye tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.
uBlock / uBlock Origin
 • Tarayıcınızda Ublock / Ublock Origin simgesini tıklayın.
 • Mevcut web sitesini beyaz listeye almak için görünen menüde "power" düğmesine tıklayın.
 • İşlem bittiğinde bu yardım kutusunu kapatın.