SEOCU.COM ile Akınsoft E-Ticaret Sistemleri SEO Hizmeti Alanında İş Birliği Yaptı!

SEOCU.COM ile Akınsoft E-Ticaret Sistemleri SEO Hizmeti Alanında İş Birliği Yaptı!

Ülkemizin en köklü yazılım firmalarından olan Akınsoft firması ve SEO hizmeti alanında önemli referanslara sahip SEOCU.COM ajansı, önemli bir iş birliğine imza attı. Tarafların yapmış olduğu anlaşmaya göre, Akınsoft E-ticaret yazılımı kullanan Akınsoft müşterilerine, arama motoru optimizasyonu paketlerinde %40 oranında indirimler verilmeye başlandı! Peki SEO Nedir? Öncelikli olarak bunu paylaşalım;

 “SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.”

Kaynak: https://www.seocu.com/nedir

Firma yetkilileri tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde;

Dijital pazarlama alanında sunulan SEO danışmanlığı, günümüzde E-ticaret siteleri başta olmak üzere, internetten müşteri kazanmak isteyen tüm kobi ve büyük ölçekli firmaların ihtiyacı olmuştur. Buna göre, internette ürün satışlarını artırmak isteyen Akınsoft E-ticaret müşterilerine 30.03.2019 tarihine kadar geçerli olmak üzere %40 oranında indirimler sunmaktayız.

Akınsoft tarafından yapılan duyuru; https://www.akinsofteticaret.com/akinsoft_seo.php 

Firmalar ve E-ticaret Siteleri için SEO Neden Gerekli

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber arama alışkanlıklarımızda buna bağlı olarak değişmiştir. Bundan 10 yıl öncesinde, bir ürün ya da hizmet almak isterken çarşı pazar gezebiliyorduk. Bu durum hem zamanımızı alıyordu, hem de kaliteli bir ürünü bulmakta güçlük çekebiliyorduk. Günümüzde Google arama motoru konusunda hayatımızı kolaylaştırdığı gibi firmalarında ulaşılabilirliği daha kolaylaşmış oldu. 

İnternet pazarını düşündüğümüzde, karşımıza çok büyük bir pasta çıkıyor. Peki bu pastadan kimler faydalanabiliyor? Buna cevap olarak, arama motorunda görünür olan firmalar diyebiliriz. İşte tamda bu noktada devreye giren SEO gerekliliği firmaların olmazsa olmazı diyebiliriz. Yalnız her hizmetin bir kalitesi olduğu gibi SEO hizmetinin de önemli derecede bir kalite konusu mevcut. Fiyat konusunda en ucuzunu bulmak yerine, referansları kuvvetli firmaları tercih etmenizi öneririz.

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 3 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 458 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" SEOCU.COM ile Akınsoft E-Ticaret Sistemleri SEO Hizmeti Alanında İş Birliği Yaptı! konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere SEOCU.COM ile Akınsoft E-Ticaret Sistemleri SEO Hizmeti Alanında İş Birliği Yaptı! ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEOCU.COM ile Akınsoft E-Ticaret Sistemleri SEO Hizmeti Alanında İş Birliği Yaptı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "