Ogznet.com
Android için En İyi Ses Yükseltme Uygulamaları 2020 Paylaş:

Android için En İyi Ses Yükseltme Uygulamaları 2020

Android için En İyi Ses Yükseltme Uygulamaları 2020

Daha yüksek sesle müzik dinlemek ister misiniz? Yada daha yüksek zil sesi veya geliştirilmiş kulaklık sesi düzeyi? Android akıllı telefonlarda ses kalitesini artırmak için bazı ses yükseltici uygulamalar vardır. Android telefonlarda sesi artırmaya çalışan en iyi uygulamalardan bazılarını bu yazıda paylaşıyoruz. Telefonunuzun ses kalitesini artırmak için bu uygulamaları deneyin.

Telefonunuzun ses çıkış düzeyi düşündüğünüzden çok daha yüksek olabilir. Bu yüzden en sevdiğiniz şarkıların sesini tamamen açmak için doğru uygulamaya ihtiyacınız vardır. Telefon hoparlörlerinizden en iyi şekilde yararlanmak, daha fazla bas istiyorsanız veya telefon görüşmelerinizin ses kalitesini artırmak istiyorsanız, sizin için bir hoparlör sesi yükseltici uygulaması mutlaka vardır.

1. Volume Booster GOODEV

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Volume Booster GOODEV

Volume Booster GOODEV uygulaması, bir müzik çalar işlevi olmadan Android için çok yönlü bir hoparlör uygulamasıdır. Uygulama, telefon hoparlörlerinin veya kulaklıkların sesini artırır. Telefondaki çağrı sesini artırmak için tasarlanmamış olsa da, telefonda müzik, sesli kitap veya film oynatırken sesi artırmak için iyi çalışır.

Volume Booster güçlü bir ses yükseltici uygulamasıdır. Uygulama o kadar güçlü ki, uygulama geliştiricisinin uzun süre yüksek sesle kullanmanın hoparlörlere veya işitme duyunuza zarar verebileceğini belirten bir uyarı ile geliyor.

2. Volume Booster Pro

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Volume Booster Pro

Volume Booster Pro Android telefonlar için basit bir ses kontrolü ve ses güçlendirici uygulamasıdır. Uygulama, telefonunuzda çalınan müziğin ses şiddetini artırır. Ayrıca telefon görüşmeleri, alarmlar, zil sesleri ve bildirimler gibi diğer telefon sistemi seslerinin de ses seviyesini artırır.

Android cihazlarda Volume Booster Pro'yu indirmek ve kullanmak reklam gösterimleri ile ücretsizdir.

3. Boom: 3D Surround Ses ve EQ ile Müzik Oynatıcısı

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Boom: 3D Surround Ses ve EQ ile Müzik Oynatıcısı

Boom, 3B surround sese, güçlü Basa ve ileri bir Ekolayzıra sahip güçlü bir müzik oynatıcısıdır. Ayrıca, bas kuvvetlerini artıran, kulaklıklarda surround ses kalitesinde müzik sağlayan ve Spotify ve Tidal akış hizmetlerini dinlerken diğer ses geliştirmelerini sağlayan bir müzik çalar uygulamasıdır. Uygulama ayrıca radyo ve podcast istasyonlarına erişim sunar.

Boom, herhangi bir kulaklıkla en gerçekçi ve derin müzik deneyimini sunan bir patentli 3B ses teknolojisi kullanır! Müziğinizde bulunan bazı mekansal işaretleri işler ve size son derece yoğun bir dinleme deneyimi sağlamak için müziğe üç boyutlu netlik katar.

Boom Android size 20.000’in üzerinde yerel ve uluslararası radyo istasyonuna ve 120 ülkede 20.000’in üzerinde yayın istasyonuna erişim sunar. Favori istasyonunuza ücretsiz, ne zaman ve nerede isterseniz bağlanabilirsiniz.

4. VLC for Android

  • Ücretsiz

VLC for Android

VLC media player, çoğu multimedya dosyasını ve canlı yayın protokollerini yürüten ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcısıdır.

Android için VLC uygulaması, kullanıcıların bilgisayar versiyonundaki oynatıcıdan bekledikleri aynı gücü mobil cihazlara getiriyor. VLC'nin geniş dosya formatı desteği ile aynı ses ve video oynatma özelliklerini sunar.

VLC ayrıca, en sevdiğiniz türlere bağlı olarak müziğinizin sesini iyileştirmek için ses seviyesini artıran bir ekolayzer ve bir dizi ön ayar içerir.

5. Equalizer

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor

Equalizer

Equalizer, ses kalitesini artırmak için en iyi seçeneklerden biridir. Telefonunuzun ses çıkış düzeyini yükseltir. Olabilecek herhangi bir bozulmayı gidermek için frekans kaydırıcılarını kullanabilirsiniz.

Equalizer ile önceden ayarlanmış 11 ses profili arasından seçim yapabilirsiniz. Ücretli sürüme yükseltirseniz kendi sürümünüzü de oluşturabilirsiniz. Ses Amplifikatörünü etkinleştirmek için sağ üst köşedeki Güç düğmesine basın. Bas Kuvvetlendirme özelliğini de burada kullanabilirsiniz; telefonunuzun hoparlörlerinin sınırlarını zorlamasına rağmen, kaliteli kulaklıklarınız varsa daha verimli olur.

6. Equalizer FX. Pro

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor

Equalizer FX. Pro

Equalizer FX, müzik dinlerken daha fazla keyif almak için Android cihazınızın ses kalitesini artırmanıza olanak tanır. Equalizer FX uygulaması, ses efekti seviyelerini ayarlamanıza olanak tanır, böylece müziğinizi daha iyi dinleyebilirsiniz.

Bu uygulama, önemli bir farkla Ekolayzer'e benzer: bu uygulama Google Play Müzik ile çalışır.

Efektler sekmesinde, telefonunuzun hoparlörlerinin ses düzeyini artırmaya yardımcı olacak Bas Kuvvetlendirme ve Ses Yükseltici seçenekleri bulunur.

7. Precise Volume (+ EQ/Booster)

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor

Precise Volume (+ EQ/Booster)

Precise Volume, herkes için bir şeyler sunan kapsamlı bir ses uygulamasıdır. Ses yükseltici işlevine sahip bir ekolayzer vardır. Ayrıca, bir kulaklık taktığınızda etkinleştirilecek ön ayarlar gelir ve farklı uygulamalar için özel ses seviyeleri ayarlayabilirsiniz.

Android’in standart 15 adımlı ses düzeyi kontrolünü 100 adımlı bir alternatifle değiştirir. Telefonunuzda tam olarak ne kadar ses olmasını istediğiniz üzerinde en iyi kontrolü sağlar.

8. Viper4Android

  • Ücretsiz

Viper4Android

Android telefonunuza root attıysanız ses seviyesini artırmak çok daha kolaydır. İnanılmaz derecede güçlü bir ses aracı olan Viper4Android gibi uygulamaları bu sayede kullanabilirsiniz.

Play Store'da rootlu olmayan cihazlar için resmi olmayan bir Viper4Android sürümü var. Ancak en iyi sonuçlar için, onu bir root uygulaması olarak, Xposed Framework üzerinden veya en iyi Magisk Modüllerinden biri olarak yükleyin.

Kurulduktan sonra, Hafif'ten Aşırı güç seviyelerine kadar uzanan eXtra Loud modunu etkinleştirebilirsiniz. Telefonunuzun yerleşik hoparlörlerinden mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etmek için Hoparlör Optimizasyonu aracını da kullanabilirsiniz.

Daha da iyisi, kulaklıklarda veya Bluetooth hoparlörlerde sesi artırmak için farklı ayarlar kullanabilirsiniz.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!